głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czarnula555

chłopaku  możesz mieć stado łatwych  albo jedną skomplikowaną. wybieraj.

choohe dodano: 24 maja 2012

chłopaku, możesz mieć stado łatwych, albo jedną skomplikowaną. wybieraj.
Autor cytatu: yezoo

DODAM JAKIEŚ FAJNE WPISY NA MOBLO   5 minut później   TAKI CHUJ..

zozolandia dodano: 22 maja 2012

DODAM JAKIEŚ FAJNE WPISY NA MOBLO *5 minut później* TAKI CHUJ..

witaam witaam teksty zozolandia dodał komentarz: witaam witaam do wpisu 22 maja 2012
HUCZUHUCZ! śmigasz na koncert 16.06? :  teksty zozolandia dodał komentarz: HUCZUHUCZ! śmigasz na koncert 16.06? :> do wpisu 22 maja 2012
On nie jest doskonały. Ty również nie jesteś   żadne z was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda mu się rozśmieszyć cię co najmniej raz. Powoduje   że musisz zastanowić się dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów   trzymaj się go i daj mu z siebie ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o tobie w każdej chwili  ale on da ci część siebie   o której wie  że możesz ją złamać. Nie rań go  nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się otrzymać więcej  niż może ci dać. Nie analizuj! Uśmiechaj się gdy on czyni cię szczęśliwą. Krzycz gdy cię wkurza i tęsknij za nim gdy go nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość. Ponieważ doskonali faceci nie istnieją  ale zawsze istnieje jeden facet  który jest idealny dla ciebie.

choohe dodano: 20 maja 2012

On nie jest doskonały. Ty również nie jesteś , żadne z was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda mu się rozśmieszyć cię co najmniej raz. Powoduje , że musisz zastanowić się dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów , trzymaj się go i daj mu z siebie ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o tobie w każdej chwili, ale on da ci część siebie , o której wie, że możesz ją złamać. Nie rań go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się otrzymać więcej, niż może ci dać. Nie analizuj! Uśmiechaj się gdy on czyni cię szczęśliwą. Krzycz gdy cię wkurza i tęsknij za nim gdy go nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość. Ponieważ doskonali faceci nie istnieją, ale zawsze istnieje jeden facet, który jest idealny dla ciebie.

nie ma innej  porównywanej osoby do przyjaciela. przyjaciel to przyjaciel   nie kumpel  rodzic  znajomy z wakacji  ktokolwiek inny. wyłącznie przyjacielowi  kiedy będzie siedział na pogotowiu z grypą żołądkową zapewniając przez telefon  że tylko zdobędzie receptę i wraca  odpowiadasz:  popierdoliło Cię  dziwko  zostajesz w tym szpitalu  chcę przywieść Ci rosół . to osoba pod której nieobecność wysyłasz masę wiadomości a propos tego jak zajebiście jest bez niej  co jest dobrym dowodem na to  iż brakuje ci jej bez przerwy.

choohe dodano: 20 maja 2012

nie ma innej, porównywanej osoby do przyjaciela. przyjaciel to przyjaciel - nie kumpel, rodzic, znajomy z wakacji, ktokolwiek inny. wyłącznie przyjacielowi, kiedy będzie siedział na pogotowiu z grypą żołądkową zapewniając przez telefon, że tylko zdobędzie receptę i wraca, odpowiadasz: "popierdoliło Cię, dziwko, zostajesz w tym szpitalu, chcę przywieść Ci rosół". to osoba pod której nieobecność wysyłasz masę wiadomości a propos tego jak zajebiście jest bez niej, co jest dobrym dowodem na to, iż brakuje ci jej bez przerwy.
Autor cytatu: definicjamiloscii

i'm fine   i'm just not happy .

choohe dodano: 20 maja 2012

i'm fine , i'm just not happy .

Nie potrzebuje kogoś  potrzebuje by ktoś potrzebował mnie.

choohe dodano: 20 maja 2012

Nie potrzebuje kogoś, potrzebuje by ktoś potrzebował mnie.
Autor cytatu: patteek

szanuj wspomnienia. nigdy nie wystawiaj ich na próbe  bo tylko one nie odchodzą tak  jak ludzie.

choohe dodano: 20 maja 2012

szanuj wspomnienia. nigdy nie wystawiaj ich na próbe, bo tylko one nie odchodzą tak, jak ludzie.
Autor cytatu: yezoo

Once you know you can never go back .

choohe dodano: 18 maja 2012

Once you know you can never go back .

http:  www.youtube.com watch?v=c7d8LUJ8Ejk

choohe dodano: 18 maja 2012

wspomnienia to namiastka tego  co zostało Nam po przeszłości.   yezoo

choohe dodano: 17 maja 2012

wspomnienia to namiastka tego, co zostało Nam po przeszłości. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć