głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cwanalala

 Kochać to znaczy dotykać. Bardzo piękna etymologia słowa  czyż nie? Bo chciałoby się powiedzieć  że kochanie to dotyk fizyczny i uczuciowy. Jakby tego było mało  to słowo “kobieta” najprawdopodobniej pochodzi z dialektu toskańskiego i pierwotnie znaczyło: istota lubiąca dotykanie  przytulanie się. Czyli w kobiecie etymologicznie jest już wpisany aspekt kochania  dotykania. I to też jest bardzo piękne.

tancorek dodano: 3 marca 2015

"Kochać to znaczy dotykać. Bardzo piękna etymologia słowa, czyż nie? Bo chciałoby się powiedzieć, że kochanie to dotyk fizyczny i uczuciowy. Jakby tego było mało, to słowo “kobieta” najprawdopodobniej pochodzi z dialektu toskańskiego i pierwotnie znaczyło: istota lubiąca dotykanie, przytulanie się. Czyli w kobiecie etymologicznie jest już wpisany aspekt kochania, dotykania. I to też jest bardzo piękne."

'Szczęście jej sprzyjało  bo szczęście uwielbia doświadczać tych  którzy z taką pewnością siebie wychodzą mu naprzeciw.'

tancorek dodano: 3 marca 2015

'Szczęście jej sprzyjało, bo szczęście uwielbia doświadczać tych, którzy z taką pewnością siebie wychodzą mu naprzeciw.'

'Dwie istoty  które zbliżyła miłość  nie mogą stać się przez to identyczne. Identyczność dwu istnień jest szalonym wymysłem kobiet zajmujących się literaturą. Ofiarowując wszystko i wszystko wyznając  rości się pretensje do tożsamości  a przekreśla prawo do odmiennego reagowania na te same stany uczuciowe.'

tancorek dodano: 3 marca 2015

'Dwie istoty, które zbliżyła miłość, nie mogą stać się przez to identyczne. Identyczność dwu istnień jest szalonym wymysłem kobiet zajmujących się literaturą. Ofiarowując wszystko i wszystko wyznając, rości się pretensje do tożsamości, a przekreśla prawo do odmiennego reagowania na te same stany uczuciowe.'

Nie ma wstydu w byciu głodnym innej osoby. Nie ma wstydu w pragnieniu dzielenia swojego życia z kimś.

tancorek dodano: 3 marca 2015

Nie ma wstydu w byciu głodnym innej osoby. Nie ma wstydu w pragnieniu dzielenia swojego życia z kimś.

 Dlaczego odrzucasz miłość?    Bo wtedy jestem bezpieczna...

izuu dodano: 2 marca 2015

-Dlaczego odrzucasz miłość? -Bo wtedy jestem bezpieczna...

Jeśli facetowi zależy to nie będziesz potrzebowała czytania między wierszami  bo okaże Ci to. A jeśli mu nie zależy  to choćbyś podała samą siebie na złotej tacy i tak pozostaniesz TYLKO koleżanką do łóżka.

onna dodano: 1 marca 2015

Jeśli facetowi zależy to nie będziesz potrzebowała czytania między wierszami, bo okaże Ci to. A jeśli mu nie zależy, to choćbyś podała samą siebie na złotej tacy i tak pozostaniesz TYLKO koleżanką do łóżka.

Myślę sobie  że ta zima kiedyś musi minąć.Ta na zewnątrz jak i ta w sercu.

onna dodano: 1 marca 2015

Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć.Ta na zewnątrz jak i ta w sercu.

Boisz się pożegnań?Najwyraźniej  bo nie zliczę  ile razy odchodziłeś bez słowa i po pewnym czasie wracałeś.Tak cholernie niespodziewanie.Dziwne  prawda?Jak mogłam się nie spodziewać odejścia osoby  którą kochałam. Ale co lepsze osoby  która tak cholernie kochała mnie   podobno. Co  jeśli dzisiejszej nocy planujesz powrót  a rankiem ja obudzę się w ramionach mężczyzny  który potrafi przy mnie być? Co  jeśli zechcesz wrócić  a ja powiem Ci  że nie masz już do czego wracać? Zaboli? Niemniej  niż ta głucha cisza  gdy nigdy nie odebrałeś telefonu. Niż moje łzy  z niewiedzy gdzie jesteś. Nic nie zaboli Cię bardziej niż świadomość  że mnie już nie ma. Nie dla Ciebie. Bo jest inny ktoś  kto jest blisko. Blisko mnie. Twojego skarbu  który tyle razy pogrzebałeś. Wracaj  póki jeszcze masz do czego. Póki we mnie są cząstki  które sprawią  że jeszcze mnie rozpoznasz. Zadzwoń  póki nie usłyszysz zdania  które ja słyszałam za każdym razem    Wyzywany abonent jest w tym momencie nieosiągalny. dzekson

onna dodano: 1 marca 2015

Boisz się pożegnań?Najwyraźniej, bo nie zliczę, ile razy odchodziłeś bez słowa i po pewnym czasie wracałeś.Tak cholernie niespodziewanie.Dziwne, prawda?Jak mogłam się nie spodziewać odejścia osoby, którą kochałam. Ale co lepsze osoby, która tak cholernie kochała mnie - podobno. Co, jeśli dzisiejszej nocy planujesz powrót, a rankiem ja obudzę się w ramionach mężczyzny, który potrafi przy mnie być? Co, jeśli zechcesz wrócić, a ja powiem Ci, że nie masz już do czego wracać? Zaboli? Niemniej, niż ta głucha cisza, gdy nigdy nie odebrałeś telefonu. Niż moje łzy, z niewiedzy gdzie jesteś. Nic nie zaboli Cię bardziej niż świadomość, że mnie już nie ma. Nie dla Ciebie. Bo jest inny ktoś, kto jest blisko. Blisko mnie. Twojego skarbu, który tyle razy pogrzebałeś. Wracaj, póki jeszcze masz do czego. Póki we mnie są cząstki, które sprawią, że jeszcze mnie rozpoznasz. Zadzwoń, póki nie usłyszysz zdania, które ja słyszałam za każdym razem - "Wyzywany abonent jest w tym momencie nieosiągalny./dzekson

'Twój stosunek do samej siebie  decyduje o tym  jak widzi Cię mężczyzna.

tancorek dodano: 27 luty 2015

'Twój stosunek do samej siebie, decyduje o tym, jak widzi Cię mężczyzna.

“Jeżeli już o coś zabiegasz  idź na całego  w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.”

tancorek dodano: 27 luty 2015

“Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.”

 Życie składa się ze spotkań i rozstań.Ludzie pojawiają się w twoim życiu każdego dnia  witasz się z nimi  potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut inni kilka miesięcy może rok  a czasem całe życie.

tancorek dodano: 27 luty 2015

"Życie składa się ze spotkań i rozstań.Ludzie pojawiają się w twoim życiu każdego dnia, witasz się z nimi, potem żegnasz. Niektórzy zostają kilka minut,inni kilka miesięcy,może rok, a czasem całe życie."

Gdy kogosz kochasz  nie przeliczasz tej miłości na uczynki. Nie licytujesz: ja dałam tyle  ty dałeś tyle. Po prostu ofiarujesz  nie myśląc o zapłacie. ”

tancorek dodano: 27 luty 2015

Gdy kogosz kochasz, nie przeliczasz tej miłości na uczynki. Nie licytujesz: ja dałam tyle, ty dałeś tyle. Po prostu ofiarujesz, nie myśląc o zapłacie. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć