głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cukiereczeeek1994

'kochamy ranić i rzucać słowa na wiatr. i od nowa się użalać nad sobą. który to raz?'

truskawkova dodano: 16 grudnia 2014

'kochamy ranić i rzucać słowa na wiatr. i od nowa się użalać nad sobą. który to raz?'

'nosimy maski na twarzach  by skrywać blizny   przecież łatwo dać się zwariować w tych czasach'

truskawkova dodano: 16 grudnia 2014

'nosimy maski na twarzach, by skrywać blizny, przecież łatwo dać się zwariować w tych czasach'

są ludzie  którym pozwalamy wracać zawsze  choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. i mimo  że wywoływali najokropniejszy ból  gdy odchodzili   to wywołują najcudowniejszy uśmiech  gdy wracają.

truskawkova dodano: 16 grudnia 2014

są ludzie, którym pozwalamy wracać zawsze, choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

Jeju. Dawno nie wchodziłam tutaj regularnie i przyznaję  że się odcięłam od internetów. Mimo to  nie wiecie jaką radość sprawiają mi wasze komentarze  wiadomości  to  że nadal tutaj jesteście i mnie czytacie. Jesteście niesamowici! Postaram się być częściej  może to też poukłada bałagan w mojej głowie. Przypominam  że jakiekolwiek pytania zadajemy o tutaj      ask.fm esperka  . Buziaki.

esperer dodano: 13 grudnia 2014

Jeju. Dawno nie wchodziłam tutaj regularnie i przyznaję, że się odcięłam od internetów. Mimo to, nie wiecie jaką radość sprawiają mi wasze komentarze, wiadomości, to, że nadal tutaj jesteście i mnie czytacie. Jesteście niesamowici! Postaram się być częściej, może to też poukłada bałagan w mojej głowie. Przypominam, że jakiekolwiek pytania zadajemy o tutaj ---> ask.fm/esperka . Buziaki.

Chciałabym żeby wrócił. Żeby był. Żeby pokazał  że to co było między nami tak naprawdę nigdy się nie skończyło. I mocno przytulił  tak jak dawniej. Nie chcę wielkich rozmów  wielkich wyznań. Chcę po prostu żeby tutaj był i już nie odchodził. Boże  tak go kocham. Boże  tak go kocham  że nie pamiętam już jak to jest nie cierpieć z powodu jego nieobecności. esperer

esperer dodano: 13 grudnia 2014

Chciałabym żeby wrócił. Żeby był. Żeby pokazał, że to co było między nami tak naprawdę nigdy się nie skończyło. I mocno przytulił, tak jak dawniej. Nie chcę wielkich rozmów, wielkich wyznań. Chcę po prostu żeby tutaj był i już nie odchodził. Boże, tak go kocham. Boże, tak go kocham, że nie pamiętam już jak to jest nie cierpieć z powodu jego nieobecności./esperer

Co mam powiedzieć? Że tęsknie  że myślę  że chyba nigdy nie zapomnę i jeśli to co do Ciebie czułam to nie była miłość  to nie chcę nawet wiedzieć jaka ona jest. I jeśli to co było między nami nic nie znaczyło  to chciałabym poznać jedną prawdę. Gdzie jest ten świat  gdzie nigdy się nie rozstajemy i my to my  a nie ja i Ty. esperer

esperer dodano: 7 grudnia 2014

Co mam powiedzieć? Że tęsknie, że myślę, że chyba nigdy nie zapomnę i jeśli to co do Ciebie czułam to nie była miłość, to nie chcę nawet wiedzieć jaka ona jest. I jeśli to co było między nami nic nie znaczyło, to chciałabym poznać jedną prawdę. Gdzie jest ten świat, gdzie nigdy się nie rozstajemy i my to my, a nie ja i Ty./esperer

czasem fajnie byłoby usłyszeć  dobrze  że jestes .

nusiaq91 dodano: 3 grudnia 2014

czasem fajnie byłoby usłyszeć "dobrze, że jestes".

Jak długo można się obwiniać za to  że za bardzo chciało się kochać drugiego człowieka? Że chciało się z nim stworzyć coś bezpiecznego  i trwałego? Jak długo można odczuwać wstyd? Wstyd odrzucenia  wstyd popełnionych błędów  wstyd swoich słabości? Jak długo można tęsknić? Tęsknotą  która nie pozwala sercu normalnie bić i wciąż każe mu wybijać rytm niepowetowanej straty?

zakazanamilosc dodano: 25 listopada 2014

Jak długo można się obwiniać za to, że za bardzo chciało się kochać drugiego człowieka? Że chciało się z nim stworzyć coś bezpiecznego i trwałego? Jak długo można odczuwać wstyd? Wstyd odrzucenia, wstyd popełnionych błędów, wstyd swoich słabości? Jak długo można tęsknić? Tęsknotą, która nie pozwala sercu normalnie bić i wciąż każe mu wybijać rytm niepowetowanej straty?

Zostań  bo się zgubimy. Każde z nas w innej pustce..

zakazanamilosc dodano: 25 listopada 2014

Zostań, bo się zgubimy. Każde z nas w innej pustce..

Na tym polegał ich problem  że byli zbyt różni. Ona chciała  by wszystko między nimi działo się rozsądnie  powoli. Tak by leniwie siebie nawzajem sączyli. Dla Niego jednak miłość nigdy nie była piciem wody przez słomkę  zwłaszcza gdy czuł pragnienie nie dające się zaspokoić małymi łykami. Chciał mieć ją od razu całym haustem. Chciał się w niej utopić..

zakazanamilosc dodano: 25 listopada 2014

Na tym polegał ich problem, że byli zbyt różni. Ona chciała, by wszystko między nimi działo się rozsądnie, powoli. Tak by leniwie siebie nawzajem sączyli. Dla Niego jednak miłość nigdy nie była piciem wody przez słomkę, zwłaszcza gdy czuł pragnienie nie dające się zaspokoić małymi łykami. Chciał mieć ją od razu całym haustem. Chciał się w niej utopić..

Rozdzieliło nas milczenie..

zakazanamilosc dodano: 25 listopada 2014

Rozdzieliło nas milczenie..

Kiedy zaczynasz się zastanawiać  czy On też o tobie myśli to znak  że znów spuściłaś swoje uczucia z łańcucha. I one właśnie ruszają na łowy..

zakazanamilosc dodano: 25 listopada 2014

Kiedy zaczynasz się zastanawiać, czy On też o tobie myśli to znak, że znów spuściłaś swoje uczucia z łańcucha. I one właśnie ruszają na łowy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć