 |
|
Może jak zasnę to mi pomoże. Może jak wstanę wszystko będzie już dobrze.
|
|
 |
|
Wiesz co mnie wkurza? Świadomość, że wszystko w co się wierzyło, to ściema.
|
|
 |
|
- jesteś moim szczęściem Maleńka – Szepnął z czułością. – przestań.. – Odszepnęła zawstydzona. – Nigdy nie przestanę tak mówić, bo to szczera prawda. – Mimo iż go nie widziała, bo rozmawiali przez telefon, dobrze wiedziała, że w tym właśnie momencie się uśmiechnął. Czuła to. / rebelangel
|
|
 |
|
` bitch, who's your daddy?
|
|
 |
|
Przebaczyć - to nie znaczy zapomnieć - bo zapomnieć się nie da. To znaczy żyć dalej razem: podjąć wspólną drogę, choć już nie na tej samej zasadzie.
|
|
 |
|
Choć są do siebie podobne, każdy pocałunek ma swoje własne znaczenie. Może oznaczać wieczne oddanie męża, albo ogromny żal żony. Może symbolizować rosnący matczyny niepokój, albo dojrzewającą pasję kochanków. Jednak cokolwiek znaczy, każdy pocałunek odzwierciedla podstawową potrzebę ludzką. Potrzebę bycia blisko innej osoby. To pragnienie jest tak silne, że zdumiewający jest fakt, że niektórzy ludzie tego nie rozumieją.
|
|
 |
|
Jeżeli ten dzień jest moim ostatnim to go spierdoliłam, cieszę się! / Wikk .
|
|
 |
|
lubię straszne rzeczy ale twój ryj to przesada. | ?
|
|
 |
|
Ludzie zawsze zdradzają.. a jeśli nie zdradzają to odchodzą po cichu na palcach lub ktoś ich zabiera. | cytrynowesny
|
|
 |
|
Wypijmy za błędy. Za dzisiejszą niestałość, za jutrzejszą niepewność. | notcorrect
|
|
 |
|
Przepraszam, ale do nieba wcale nie jest mi po drodze, a ciągle widzę znaki, które mają mnie tam zaprowadzić. Jak dostać się do piekła? Mam piekielnie kogoś pokochać? | vampireheart
|
|
 |
|
Serce płonie, miłość ulatnia się w górę do nieba w postaci dymu. \ vampireheart
|
|
|
|