głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika crazy_cream

phi  a któż z moblowiczów nie myślał kiedykolwiek o samobójstwie...

niekoffana dodano: 29 marca 2013

phi, a któż z moblowiczów nie myślał kiedykolwiek o samobójstwie...

Silna kobieta to nie ta  która usiądzie w kącie i będzie płakać  lecz ta która mimo wszystko podniesie głowę do góry i pójdzie przed siebie  pokazując innym  że ma ich głęboko w dupie.

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Silna kobieta to nie ta, która usiądzie w kącie i będzie płakać, lecz ta która mimo wszystko podniesie głowę do góry i pójdzie przed siebie, pokazując innym, że ma ich głęboko w dupie.

Czasami w miłości nie chodzi o to jak bardzo ktoś pasuje do ciebie  ale o to jak bardzo gotów jesteś się zmienić  aby pasować do niego.

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Czasami w miłości nie chodzi o to jak bardzo ktoś pasuje do ciebie, ale o to jak bardzo gotów jesteś się zmienić, aby pasować do niego.

Może wejdziesz do łóżka? Porozmawiamy.

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Może wejdziesz do łóżka? Porozmawiamy.

Nienawidzę tego poczucia bezsilności. Gdy nie zostaje nic innego jak zamilknąć  odejść i rozpłakać się w samotności  bo wiesz  że nie możesz nic zrobić.

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Nienawidzę tego poczucia bezsilności. Gdy nie zostaje nic innego jak zamilknąć, odejść i rozpłakać się w samotności, bo wiesz, że nie możesz nic zrobić.

JESTEŚ JEDYNĄ OSOBĄ  Z KTÓRĄ POTRAFIĘ WYOBRAZIĆ SOBIE DALSZE ŻYCIE.

niekoffana dodano: 29 marca 2013

JESTEŚ JEDYNĄ OSOBĄ, Z KTÓRĄ POTRAFIĘ WYOBRAZIĆ SOBIE DALSZE ŻYCIE.

Najlepsze chwile  to te z Tobą.

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Najlepsze chwile, to te z Tobą.

Czasami płaczemy z bezsilności  a czasami dlatego  że po raz kolejny popełniamy ten sam błąd.

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Czasami płaczemy z bezsilności, a czasami dlatego, że po raz kolejny popełniamy ten sam błąd.

Boże święty! Ile we mnie jest pseudo emocjonalnego bełkotu... to aż żałosne jakieś.

niekoffana dodano: 29 marca 2013

Boże święty! Ile we mnie jest pseudo-emocjonalnego bełkotu... to aż żałosne jakieś.

  Co byś zrobiła gdybym dzisiaj umarł?   Umarłabym jutro.

niekoffana dodano: 29 marca 2013

- Co byś zrobiła gdybym dzisiaj umarł? - Umarłabym jutro.

:   happy   :   sad   :D  depressed   :D  suicidal   net

fejsbuk dodano: 29 marca 2013

:) -happy :( -sad :D -depressed :D -suicidal / net

znasz to uczucie kiedy tracimy kogoś niewiarygodnie szybko? kiedy zastanawiasz się jak w tak krótkim czasie tyle mogło się spieprzyć między Wami? gdzie zgubiło się uczucie? gdzie jedynie bezsilność nas ogarnia i nie potrafimy naprawić relacji  choć tak bardzo cierpimy. wyznanie uczuć już nie pomagają  bo uczucia to za mało. jedna wielka kropka. zamiast iść naprzód wracamy do punktu wyjścia  oddalamy się od siebie. chcesz się poddać  bo już nie ma szans  to koniec  koniec jakiegoś etapu.

skejter dodano: 29 marca 2013

znasz to uczucie kiedy tracimy kogoś niewiarygodnie szybko? kiedy zastanawiasz się jak w tak krótkim czasie tyle mogło się spieprzyć między Wami? gdzie zgubiło się uczucie? gdzie jedynie bezsilność nas ogarnia i nie potrafimy naprawić relacji, choć tak bardzo cierpimy. wyznanie uczuć już nie pomagają, bo uczucia to za mało. jedna wielka kropka. zamiast iść naprzód wracamy do punktu wyjścia, oddalamy się od siebie. chcesz się poddać, bo już nie ma szans, to koniec, koniec jakiegoś etapu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć