głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika crazy__ziuuutka15

Zapracowałem sobie w życiu na wszystko. Złe i dobre rzeczy  które robiłem uczyniły mnie człowiekiem  którym się stałem.

maxsentymentalny dodano: 6 sierpnia 2015

Zapracowałem sobie w życiu na wszystko. Złe i dobre rzeczy, które robiłem uczyniły mnie człowiekiem, którym się stałem.

Nie unoś się dumą jeśli serce krzyczy: walcz  kochaj  bądź.

maxsentymentalny dodano: 6 sierpnia 2015

Nie unoś się dumą jeśli serce krzyczy: walcz, kochaj, bądź.

Być może jestem jakiś głupi czy coś  ale uważam  że jeśli mężczyzna ma czelność uderzyć kobietę  to ta ma prawo mu przyjebać patelnią  deską do krojenia  opluć go  wbić nóż w plecy lub pod żebra  otruć  zastrzelić  podpalić i inne metody jakie sobie wymyśli  Bo jeśli miał odwagę podnieść rękę na kobietę   kobieta wydała go na świat   to zasłużył na wszystko co najgorsze  Tyle  dziękuję  pozdro.

maxsentymentalny dodano: 6 sierpnia 2015

Być może jestem jakiś głupi czy coś, ale uważam, że jeśli mężczyzna ma czelność uderzyć kobietę, to ta ma prawo mu przyjebać patelnią, deską do krojenia, opluć go, wbić nóż w plecy lub pod żebra, otruć, zastrzelić, podpalić i inne metody jakie sobie wymyśli, Bo jeśli miał odwagę podnieść rękę na kobietę - kobieta wydała go na świat - to zasłużył na wszystko co najgorsze, Tyle, dziękuję, pozdro.

Jak się nie ma myśli to może być już tylko lepiej. teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Jak się nie ma myśli to może być już tylko lepiej. do wpisu 5 sierpnia 2015
 Dopiero prawdę  że na krótki czas   Dopiero jestem  przeczuwając jak   Za chwilę zniknę  by kolejny raz   Już nie odrodzić się...  ..

zimoweslonce dodano: 5 sierpnia 2015

"Dopiero prawdę, że na krótki czas /Dopiero jestem, przeczuwając jak /Za chwilę zniknę, by kolejny raz /Już nie odrodzić się..." ..

 Chciałem  Cię rozpieczętować    Usłyszałem słowa    Że chyba nie mam w sercu Boga.  ..

zimoweslonce dodano: 4 sierpnia 2015

"Chciałem Cię rozpieczętować, /Usłyszałem słowa, /Że chyba nie mam w sercu Boga." ..

Cel na najbliższe lata? Żyć tak  aby mój dziadek i ojciec z dumą patrzyli na mnie z góry..

zimoweslonce dodano: 4 sierpnia 2015

Cel na najbliższe lata? Żyć tak, aby mój dziadek i ojciec z dumą patrzyli na mnie z góry..

 Nie broń mi wierzyć  że cały świat nie jest Ciebie wart..

zimoweslonce dodano: 3 sierpnia 2015

~Nie broń mi wierzyć, że cały świat nie jest Ciebie wart..

Bez Twych rąk  bez Twych słów nie ma mnie..

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2015

Bez Twych rąk, bez Twych słów nie ma mnie..

https:  www.youtube.com watch?v=rtOvBOTyX00

maxsentymentalny dodano: 2 sierpnia 2015

https://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00

Niektóre wiadomości zabijają.  Nie dosłownie  bo po ich usłyszeniu istniejesz dalej. Ale tylko istniejesz. Serce? Bije  choć zdecydowanie za wolno. Ból? Jak najbardziej obecny  w każdym centymetrze sześciennym ciała. Dusza? Zamarła... Myśl o zmarnowaniu szansy na szczęście  którego doświadczają inni powoduje wyolbrzymianie wszystkiego powodując niepokój i obawę o to  że nigdy czegoś takiego się nie przeżyje..

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2015

Niektóre wiadomości zabijają. Nie dosłownie, bo po ich usłyszeniu istniejesz dalej. Ale tylko istniejesz. Serce? Bije, choć zdecydowanie za wolno. Ból? Jak najbardziej obecny, w każdym centymetrze sześciennym ciała. Dusza? Zamarła... Myśl o zmarnowaniu szansy na szczęście, którego doświadczają inni powoduje wyolbrzymianie wszystkiego powodując niepokój i obawę o to, że nigdy czegoś takiego się nie przeżyje..

 Wehikuł czasu to byłby cud..

zimoweslonce dodano: 2 sierpnia 2015

~Wehikuł czasu to byłby cud..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć