głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika crazy__ziuuutka15

Bezimienni teksty pannikt dodał komentarz: Bezimienni do wpisu 22 sierpnia 2015
Czasami każdy ma gorsze dni. Należy wtedy usiąść sam na sam ze sobą. Pomyśleć o tym  co ważne. Rodzina  przyjaźń  miłość  marzenia  pasje. Należy zapomnieć o tym  co nas otacza i dać światu tyle czasu ile mu tylko potrzeba na zmianę naszych myśli. Tęsknisz za kimś  coś się w tobie zmieniło  coś pękło i nigdy nie wróci  coś nie ma już sensu. Przemyśl sobie wszystko i wróć silniejszy. Bardziej zdecydowany  mniej samotny ze samym sobą. Skupiony na celach  które sobie wyznaczyłeś.

maxsentymentalny dodano: 21 sierpnia 2015

Czasami każdy ma gorsze dni. Należy wtedy usiąść sam na sam ze sobą. Pomyśleć o tym, co ważne. Rodzina, przyjaźń, miłość, marzenia, pasje. Należy zapomnieć o tym, co nas otacza i dać światu tyle czasu ile mu tylko potrzeba na zmianę naszych myśli. Tęsknisz za kimś, coś się w tobie zmieniło, coś pękło i nigdy nie wróci, coś nie ma już sensu. Przemyśl sobie wszystko i wróć silniejszy. Bardziej zdecydowany, mniej samotny ze samym sobą. Skupiony na celach, które sobie wyznaczyłeś.

 Nigdy już nie zagram więcej  w żadnej z Twoich ról    Już nie będę cool  ja odpadam już   Gdzieś mam Twoją reżyserie   I scenariusz też  gdzie mam dobrze wiesz   Więcej nie gram już...  ..

zimoweslonce dodano: 20 sierpnia 2015

"Nigdy już nie zagram więcej, w żadnej z Twoich ról /Już nie będę cool, ja odpadam już /Gdzieś mam Twoją reżyserie /I scenariusz też, gdzie mam dobrze wiesz /Więcej nie gram już..." ..

Tego nie powiedziałem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :  teksty pannikt dodał komentarz: Tego nie powiedziałem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :) do wpisu 20 sierpnia 2015
Kobieta zmienną jest...

pannikt dodano: 20 sierpnia 2015

Kobieta zmienną jest...

Przez ostatni miesiąc czułem dzięki Tobie  że żyję... Teraz czuję jak z dnia na dzień umieram...    pannikt

pannikt dodano: 18 sierpnia 2015

Przez ostatni miesiąc czułem dzięki Tobie, że żyję... Teraz czuję jak z dnia na dzień umieram... // pannikt

Kobiety lubią skurwieli  kochają dostawać po twarzy  lubią pijaków i ćpunów. Nie lubią być szanowane. Facet  który ma na nie wyjebane tylko bardziej się im podoba. Ale ja taki nie jestem. Kocham i szanuję. Dlatego zawsze dostanę po dupie.

maxsentymentalny dodano: 18 sierpnia 2015

Kobiety lubią skurwieli, kochają dostawać po twarzy, lubią pijaków i ćpunów. Nie lubią być szanowane. Facet, który ma na nie wyjebane tylko bardziej się im podoba. Ale ja taki nie jestem. Kocham i szanuję. Dlatego zawsze dostanę po dupie.

 Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego..

zimoweslonce dodano: 17 sierpnia 2015

~Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego..

Chcę jedynie zobaczyć szczęście w jej oczach  to mój nadrzędny cel  cel za który oddam życie.

maxsentymentalny dodano: 17 sierpnia 2015

Chcę jedynie zobaczyć szczęście w jej oczach, to mój nadrzędny cel, cel za który oddam życie.

targają mną momenty  uśmiecham się tylko po to  żeby się nie rozpłakać..

misianicka dodano: 16 sierpnia 2015

targają mną momenty, uśmiecham się tylko po to, żeby się nie rozpłakać..

to takie.. intrygujące pytanie.. czy jeśli zakochamy się w osobie  przez jej daną cechę  to kiedy po prostu ją straci jest to równoznaczne z tym  że przestaniemy ją kochać?

misianicka dodano: 16 sierpnia 2015

to takie.. intrygujące pytanie.. czy jeśli zakochamy się w osobie, przez jej daną cechę, to kiedy po prostu ją straci jest to równoznaczne z tym, że przestaniemy ją kochać?

najbardziej boli  kiedy krytykujesz mnie za wady  których sam jesteś autorem.

misianicka dodano: 16 sierpnia 2015

najbardziej boli, kiedy krytykujesz mnie za wady, których sam jesteś autorem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć