 |
|
CHCIAŁABYM SIĘ Z TOBĄ RUCHAĆ W RYTMIE TEJ PIOSNKI!
|
|
 |
vougeicon.blogspot.com zapraszam ;)
|
|
 |
gdy upadam, nie podaje mi ręki tylko przypierdala w twarz moralniaka - a ja bez słów wstaję i idę dalej. pomaga. / veriolla
|
|
 |
Czuj się odpowiedzialny za tych, którzy na tobie polegają.
|
|
 |
|
Może być ładniejsza, może mieć blond włosy, może mieć figurę osy. Może nosić obcisłe bluzeczki, leginsy i szpileczki. Może być imprezowiczką, pić wódke z colą. Ale nigdy nie będzie dla Niego taka jak Ty. Nigdy nie będzie go tak rozśmieszać, tak się z Nim dogadywać i rozmawiać godzinami. Nigdy nie będzie wyglądała w Jego bluzie tak pięknie jak Ty. Nigdy nie zrobi mu takiej kawy jak Ty mu robiłaś, nigdy nie kupi mu takiego prezentu jak Ty. Nigdy nie będzie potrafiła sie ubrudzić dla zabawy bo szkoda będzie jej bluzki. Ona nigdy nie dorówna Tobie, a mu już nie będzie z nią tak dobrze. / emilsoon.
|
|
 |
|
" I wiem kurwa, że nawet jeśli będzie miedzy nami źle ja pójdę za Nią w ogień, stanę za Nią murem i przyjebie każdemu kto będzie próbował ją zranić. "
|
|
 |
Chroń ją. Jest piękna i wrażliwa, a ci wszyscy mężczyźni, których mija na ulicy, wyobrażają sobie ją w tych najostrzejszych sytuacjach z filmów porno. Trzymaj mocno jej dłoń, każdego wieczora układaj jej myśli do snu i podawaj jej kawę, gdy patrzy w przestrzeń zamyślona. Dotykaj jej ciała, delikatniej niż inni, opowiadaj jej baśnie i scałowuj łzy, które czasem zakręcą się pod jej powiekami. Nie pytaj jej o przeszłość, sama opowie ci o wszystkich najczarniejszych koszmarach, gdy po seksie zapalicie jednego papierosa na was dwóch. Tylko ty potrafisz je zabić jednym słowem. Chroń ją. Przecież mówisz, że ją kochasz.\\lechitkaa
|
|
 |
dziękuję Ci Boże za Niego, bo dzisiaj idąc sama już bym sobie nie poradziła../ net
|
|
|
|