 |
|
Czy uważa pani za normalne, że zakochane kobiety uciekają od swoich książąt z bajki?
|
|
 |
|
`Cóż mam do stracenia, jeżeli postanowię być prostytutką przez jakiś czas?
Honor? Godność? Szacunek do siebie? Gdyby dobrze się nad tym zastanowić, nigdy tego nie miałam.
|
|
 |
|
Co sprawia, że właśnie ta kobieta i właśnie ten mężczyzna chcą się do siebie zbliżyć? Co sprawia, że budzi się w nich pożądanie? To tajemnica. Kiedy ich pożądanie jest jeszcze niczym nie skalane, przeżywają każdą sekundę z namaszczeniem, w pełni świadomi, wyczekując najbardziej dogodnej chwili, by przyjąć błogosławiony dar losu.
Ci, którzy zaznali takiego pożądania „w stanie czystym”, nie przyśpieszają pochopnie biegu wypadków. Wiedzą, że to, co nieuniknione, nadejdzie, że to, co stać się musi, zawsze znajdzie sposób, by zaistnieć. A kiedy ten moment nadchodzi, nie wahają się, nie tracą okazji, nie pozwalają umknąć ani jednej cudownej chwili, potrafią uszanować doniosłość każdej sekundy.
|
|
 |
|
Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka – bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość.
|
|
 |
|
A kto powiedział, że my myślimy tylko o seksie? Wręcz przeciwnie, za wszelką cenę chcemy sprostać oczekiwaniom kobiet, choć tak naprawdę niewiele o tych oczekiwaniach wiemy. Uczymy się miłości z prostytutkami i dziewicami, opowiadamy niestworzone historie o naszej potencji. Starzejąc się, prowadzamy się pod rękę z coraz młodszymi kochankami, a wszystko po to, by udowodnić sobie i innym, że potrafimy zaspokoić potrzeby kobiet.(...) Nie rozumiemy nic! Sądzimy, że seks i wytrysk to jedno i to samo, a jak wiesz, wcale tak nie jest. Trudno się nam czegokolwiek nauczyć, bo nie mamy odwagi powiedzieć kobiecie: naucz mnie swojego ciała. Ale kobiety również nie mają odwagi powiedzieć: staraj się mnie poznać. Zadowalamy się prymitywnym instynktem przetrwania gatunku, koniec, kropka.
|
|
 |
|
Bronić się przed namiętnością, czy ślepo ulec? Co jest mniej niszczycielskie?
Nie wiem.
|
|
 |
|
I wiedz, że kiedy zorientujesz się co tracisz, ona już będzie z innym.
|
|
 |
|
Napisał! Wiedziałam! Cierpliwość popłaca. Bo ja wcale nie siedziałam przez ostatnie dni przed komputerem z nadzieją, ze w końcu to zrobi.
|
|
 |
|
Za długo siedziałam cicho z nadzieją, że w końcu się zmienisz.
|
|
 |
|
and now you wanna reminisce
say you wanna try again
start out with a little kiss
but we can't even be friends (oh no)
no no now i never wanna see you,
never wanna feel you,
never wanna hear you
i don't love you,
don't need you,
can't stand you
no more
|
|
 |
|
A teraz ty chcesz wspominać
Mówisz że chcesz spróbować znowu
Zaczynasz drobnym pocałunkiem
Ale my nie możemy być nawet przyjaciółmi
Teraz nie chcę Ciebie nigdy więcej widzieć
Nigdy więcej czuć Cię
NIgdy więcej Cię słyszeć
Nie kocham Cię
Nie potrzebuję Ciebie
Nie znoszę Cię
Nigdy więcej
|
|
 |
|
Dowiedziałam się jak odszedłeś
Małe kłamstwo w twojej głowie
Teraz ty zdałeś sobie sprawe że wszytsko to odeszło
Nie chciałbyś mieć wehikułu czasu ?
By móc zmienić historie ?
Stoję tutaj, zamazując twoje zamiary
Krew suszy oczy, pije z żalem
Złapałam Cię dziesięc stóp za rogiem
|
|
|
|