głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika coffenight

Każdy człowiek wchodzi na drabinę.  Szczeble uginają się pod jego ciężarem  a im  wyżej się pnie  tym łatwiej może się potknąć  i spaść. A co będzie  kiedy dojdzie na szczyt?

anylkaa dodano: 31 października 2011

Każdy człowiek wchodzi na drabinę. Szczeble uginają się pod jego ciężarem, a im wyżej się pnie, tym łatwiej może się potknąć i spaść. A co będzie, kiedy dojdzie na szczyt?

Była naukowcem   każdego dnia zbierała i analizowała  nowe dane  dokonywała obserwacji i eksperymentów  z nowymi ideami i pomysłami..  I co dzień była zawiedziona  jak mało trzeba   by kogoś naprawdę poznać.

anylkaa dodano: 31 października 2011

Była naukowcem - każdego dnia zbierała i analizowała nowe dane, dokonywała obserwacji i eksperymentów z nowymi ideami i pomysłami.. I co dzień była zawiedziona, jak mało trzeba, by kogoś naprawdę poznać.

  nie obiecuje że do ciebie wróce...    wiem  ale i tak będę czekać    proszę nie czekaj na mnie   ułóż sobie życie.    mojego życia bez Ciebie nie ma  nie proś mnie o coś czego nie potrafię.

anylkaa dodano: 31 października 2011

- nie obiecuje,że do ciebie wróce... - wiem, ale i tak będę czekać - proszę nie czekaj na mnie , ułóż sobie życie. - mojego życia bez Ciebie nie ma, nie proś mnie o coś czego nie potrafię.

targały nią różne myśli  bała się ze jeśli zrezygnuje to straci Go zapewne na zawsze   a jesli zaryzykuje czekają ją kolejne lata cierpienia..wiedziała jednak ze niezależnie co wybierze jej świat i tak stanie w miejscu..

anylkaa dodano: 31 października 2011

targały nią różne myśli, bała się ze jeśli zrezygnuje to straci Go zapewne na zawsze, a jesli zaryzykuje czekają ją kolejne lata cierpienia..wiedziała jednak ze niezależnie co wybierze jej świat i tak stanie w miejscu..

w słuchawkach czuję się bezpieczniej.   wyluz0wany

wyluz0wany dodano: 29 października 2011

w słuchawkach czuję się bezpieczniej. / wyluz0wany

ciągłe udawanie nie przyniesie niczego dobrego.   oni myślą  że jesteś szczęśliwy    ale to nigdy nie sprawi    że poczujesz się lepiej.   wyluz0wany

wyluz0wany dodano: 29 października 2011

ciągłe udawanie nie przyniesie niczego dobrego. oni myślą, że jesteś szczęśliwy, ale to nigdy nie sprawi, że poczujesz się lepiej. / wyluz0wany

płacz pomaga   mówiłaś   więc płaczę.   wyluz0wany

wyluz0wany dodano: 29 października 2011

płacz pomaga - mówiłaś - więc płaczę. / wyluz0wany

Pragnę uciec od tego wszystkiego najdalej jak tylko się da. Zapomnieć o otaczającym mnie świecie przynajmniej na jeden dzień. Potrzebuję tego. Właśnie teraz.

anylkaa dodano: 28 października 2011

Pragnę uciec od tego wszystkiego najdalej jak tylko się da. Zapomnieć o otaczającym mnie świecie przynajmniej na jeden dzień. Potrzebuję tego. Właśnie teraz.

Powiedziałeś  że nie jesteś osobą dla mnie. To wystarczyło..

anylkaa dodano: 28 października 2011

Powiedziałeś, że nie jesteś osobą dla mnie. To wystarczyło..

paradoksalne  że przez te przyjemne wspomnienia cierpimy najbardziej.

anylkaa dodano: 28 października 2011

paradoksalne, że przez te przyjemne wspomnienia cierpimy najbardziej.

nie ukrywam.. najchętniej napisałabym ci wszystko to  co w tej chwili czuję. jednak gdy już zbieram się na tą odwagę  jestem w stu procentach pewna  że mogłabym to zrobić nagle coś mnie powstrzymuje  brakuje mi słów  którymi mogłabym to opisać..

anylkaa dodano: 28 października 2011

nie ukrywam.. najchętniej napisałabym ci wszystko to, co w tej chwili czuję. jednak gdy już zbieram się na tą odwagę, jestem w stu procentach pewna, że mogłabym to zrobić nagle coś mnie powstrzymuje, brakuje mi słów, którymi mogłabym to opisać..

Mówią  że dziewczyny są skomplikowane kurwa  spójrz na Niego.

anylkaa dodano: 28 października 2011

Mówią, że dziewczyny są skomplikowane kurwa, spójrz na Niego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć