głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika codziennamonotonia

 Nie martw się mamo! Wszystko będzie dobrze ... Przecież wiesz że nikogo na świecie nie kocham bardziej od Ciebie... Marek Hłasko

black-lips dodano: przedwczoraj o 12:22

"Nie martw się mamo! Wszystko będzie dobrze (...) Przecież wiesz, że nikogo na świecie nie kocham bardziej od Ciebie..." Marek Hłasko

Rozumiem Cie bez słów bez gestu bez jakiegokolwiek westchnienia ironii. Patrzę na Ciebie i widzę kogoś z kim mogłabym spędzić resztę swego życia. Choć nie wybiegam w dal ze swymi myślami jednakże w moich myślach to już jesteśmy rodziną    by. obojetnoscii

obojetnoscii dodano: 3 dni temu

Rozumiem Cie bez słów, bez gestu, bez jakiegokolwiek westchnienia ironii. Patrzę na Ciebie i widzę kogoś z kim mogłabym spędzić resztę swego życia. Choć nie wybiegam w dal ze swymi myślami jednakże w moich myślach to już jesteśmy rodziną ;-) / by. obojetnoscii

 On nie wróci  szepnęła mi głowa  musi wrócić!  głośno załkało serce.  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

"On nie wróci", szepnęła mi głowa, "musi wrócić!" -głośno załkało serce. / .xeS.

Będę Cię kochać do końca życia. A jeżeli jest coś potem będę Cię kochać także po śmierci.  J. Carroll.

xes dodano: 1 tydzień temu

Będę Cię kochać do końca życia. A jeżeli jest coś potem, będę Cię kochać także po śmierci. / J. Carroll.

To było wszystko. Albo raczej nie wszystko bo nigdy nic nie jest pełne wykończone nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie lecz te rozwlekłe ciągnące się później następstwa ciosu te śmieci które się po nim walają i które trzeba uprzątać wymiatać z progów rozpaczy.  William Faulkner.

xes dodano: 1 tydzień temu

To było wszystko. Albo raczej nie wszystko, bo nigdy nic nie jest pełne, wykończone; nie sam cios przecież sprawia nam cierpienie, lecz te rozwlekłe, ciągnące się później następstwa ciosu, te śmieci, które się po nim walają i które trzeba uprzątać, wymiatać z progów rozpaczy. / William Faulkner.

Nic nowego ciche dni albo wrzaski. Już nie wiem co mnie wkurwia: Jak milczysz czy warczysz.  BonSoul.

xes dodano: 1 tydzień temu

Nic nowego, ciche dni albo wrzaski. Już nie wiem co mnie wkurwia: Jak milczysz, czy warczysz. / BonSoul.

 Czas leczy rany.  Gówno prawda.  Nataalii

nataalii dodano: 1 tydzień temu

- Czas leczy rany. - Gówno prawda. / Nataalii

Jutro umierasz. Ostatnia czynność jaką wykonasz to?  Nataalii

nataalii dodano: 1 tydzień temu

Jutro umierasz. Ostatnia czynność, jaką wykonasz to? / Nataalii

I muszę Ci dzisiaj napisać jak bardzo moje myśli zatrzymują się na Tobie. Jak mocno tęsknię kiedy Cię nie ma. Twoja nieobecność jest jak tłumy ludzi wszędzie jej pełno. W kuchni w sypialni na Twojej poduszce.. Wciąż mnie otacza i nie mogę się jej pozbyć. A gdy próbuję zasnąć czuję się jeszcze bardziej otoczona samotnością i ciszą. Jakby tysiące oczu na mnie świdrowało spojrzeniem.  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

I muszę Ci dzisiaj napisać, jak bardzo moje myśli zatrzymują się na Tobie. Jak mocno tęsknię, kiedy Cię nie ma. Twoja nieobecność jest jak tłumy ludzi- wszędzie jej pełno. W kuchni, w sypialni, na Twojej poduszce.. Wciąż mnie otacza i nie mogę się jej pozbyć. A gdy próbuję zasnąć, czuję się jeszcze bardziej otoczona samotnością i ciszą. Jakby tysiące oczu na mnie świdrowało spojrzeniem. / .xeS.

Tak ciężko bez Ciebie żyć..  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

Tak ciężko bez Ciebie żyć.. / .xeS.

Co mnie nie zabiję to wpędzi w depresję.  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

Co mnie nie zabiję, to wpędzi w depresję. / .xeS.

Wstałam o godzinie szóstej byleby zdążyć na ten cholerny autobus. Stałam na przystanku ściskając malutką rączkę i przyrzekałam sobie że zrobię wszystko byśmy dalej byli rodziną. Przecież to nie może się tak skończyć nie mogę na to pozwolić nie po tym wszystkim! Jechałam do Ciebie pełna determinacji. Przecież jego malutkie niewinne serduszko Cię potrzebuje równie mocno jak moje.. Szkoda tylko że z momentem wysiadania z autobusu moje serce zasiał strach. Nogi same mnie poprowadziły pod Twój dom znały doskonale drogę stanęły tuż przed Twoim blokiem On również go poznał wołał Cię rwał się do przodu a ja.. nie mogłam się ruszyć. Zaczęły lecieć mi łzy tak bardzo bałam się tego Twojego spojrzenia. Momentu w którym mnie odrzucisz. Rozczarowania że Ty już nas nie potrzebujesz. Wracam czekam na autobus powrotny. Jestem zwyczajny tchórzem ale może to rozum każe się poddać? Może powinnam potraktować to jak On i świetnie się bawić..  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

Wstałam o godzinie szóstej, byleby zdążyć na ten cholerny autobus. Stałam na przystanku ściskając malutką rączkę i przyrzekałam sobie, że zrobię wszystko byśmy dalej byli rodziną. Przecież to nie może się tak skończyć, nie mogę na to pozwolić, nie po tym wszystkim! Jechałam do Ciebie pełna determinacji. Przecież jego malutkie niewinne serduszko Cię potrzebuje, równie mocno jak moje.. Szkoda tylko, że z momentem wysiadania z autobusu moje serce zasiał strach. Nogi same mnie poprowadziły pod Twój dom, znały doskonale drogę, stanęły tuż przed Twoim blokiem, On również go poznał, wołał Cię, rwał się do przodu, a ja.. nie mogłam się ruszyć. Zaczęły lecieć mi łzy, tak bardzo bałam się tego Twojego spojrzenia. Momentu w którym mnie odrzucisz. Rozczarowania, że Ty już nas nie potrzebujesz. Wracam, czekam na autobus powrotny. Jestem zwyczajny tchórzem, ale może to rozum każe się poddać? Może powinnam potraktować to jak On i świetnie się bawić.. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV