głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika closed

dojebali tyle lekcji że równie dobrze moglibyśmy tam zamieszkać  nie opłaca sie wracać do domu i odpoczywać  .  teksty rastaa.zioom dodał komentarz: dojebali tyle lekcji,że równie dobrze moglibyśmy tam zamieszkać, nie opłaca sie wracać do domu i odpoczywać -.- do wpisu 3 września 2013
Chcę Ci powiedzieć  że wciąż Cię kocham. Że nadal niespokojnie biję mi serce  bo nie ma Cię przy mnie. Że wciąż  Twoje życie jest ważniejsze od mojego. Że tak przeraźliwie tęsknie za Twoim dotykiem. Zasypiam wpatrując się w pusty pokój.Wstaję tylko po to  by wieczorem znowu zatopić się we wspomnieniach. Chcę Ci powiedzieć  że każda życiowa funkcja traci jakikolwiek sens  gdy Cię tutaj nie ma. Słońce traci swój blask  a niebo błękitny odcień Twoich oczu. Proszę Cię  daj jakiś znak  bo wszystko tutaj co moje umiera bez Ciebie.

malinowa_jaa dodano: 2 września 2013

Chcę Ci powiedzieć, że wciąż Cię kocham. Że nadal niespokojnie biję mi serce, bo nie ma Cię przy mnie. Że wciąż, Twoje życie jest ważniejsze od mojego. Że tak przeraźliwie tęsknie za Twoim dotykiem. Zasypiam wpatrując się w pusty pokój.Wstaję tylko po to, by wieczorem znowu zatopić się we wspomnieniach. Chcę Ci powiedzieć, że każda życiowa funkcja traci jakikolwiek sens, gdy Cię tutaj nie ma. Słońce traci swój blask, a niebo błękitny odcień Twoich oczu. Proszę Cię, daj jakiś znak, bo wszystko tutaj co moje,umiera bez Ciebie.
Autor cytatu: patteek

To kto tak samo jak ja nie będzie słuchał od jutra o niczym innym jak MATURA?  .

ciamciaramciaa dodano: 2 września 2013

To kto tak samo jak ja nie będzie słuchał od jutra o niczym innym jak MATURA? -.-

Jeżeli czegoś nie wolno a bardzo się chce  to można.

malinowa_jaa dodano: 1 września 2013

Jeżeli czegoś nie wolno a bardzo się chce, to można.
Autor cytatu: eldoo

Nie wiem ile to trwało  ale było nam dobrze razem.   i.need.you

malinowa_jaa dodano: 1 września 2013

Nie wiem ile to trwało, ale było nam dobrze razem. / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

Widzisz tę osobę i wszystko się zmienia. Nagle to nie grawitacja Cię przyciąga. Tylko ona  wszystko inne przestaje się liczyć. Zrobiłbyś wszystko  byłbyś dla niej wszystkim.

malinowa_jaa dodano: 1 września 2013

Widzisz tę osobę i wszystko się zmienia. Nagle to nie grawitacja Cię przyciąga. Tylko ona, wszystko inne przestaje się liczyć. Zrobiłbyś wszystko, byłbyś dla niej wszystkim.
Autor cytatu: i.need.you

kocham go i on też mnie czasami kocha

malinowa_jaa dodano: 1 września 2013

kocham go i on też mnie czasami kocha
Autor cytatu: patteek

a ja będę kochać Cię tak dyskretnie żeby Ci nie przeszkadzać.

malinowa_jaa dodano: 1 września 2013

a ja będę kochać Cię tak dyskretnie żeby Ci nie przeszkadzać.
Autor cytatu: patteek

czekałabym  gdybym miała pewność  że mam na co.

malinowa_jaa dodano: 1 września 2013

czekałabym, gdybym miała pewność, że mam na co.
Autor cytatu: patteek

DOSKONALE WIESZ  ŻE ZAWSZE JESTEM I ZAWSZE BĘDĘ.

malinowa_jaa dodano: 1 września 2013

DOSKONALE WIESZ, ŻE ZAWSZE JESTEM I ZAWSZE BĘDĘ.
Autor cytatu: eldoo

Ciekawa jestem co w tej chwili robi. Ogląda film  drapie się po nosie  parzy kawę  rozmyśla  a może śpi. On przecież lubi spać. To zupełnie tak jak ja. Dziś będę spać z nim. W moich myślach  marzeniach i głębokich pragnieniach.

malinowa_jaa dodano: 1 września 2013

Ciekawa jestem co w tej chwili robi. Ogląda film, drapie się po nosie, parzy kawę, rozmyśla, a może śpi. On przecież lubi spać. To zupełnie tak jak ja. Dziś będę spać z nim. W moich myślach, marzeniach i głębokich pragnieniach.
Autor cytatu: patteek

Prawdziwą miłością jest ta  gdy jesteśmy kochani za coś czego sami w sobie nie dostrzegamy.

malinowa_jaa dodano: 1 września 2013

Prawdziwą miłością jest ta, gdy jesteśmy kochani za coś czego sami w sobie nie dostrzegamy.
Autor cytatu: eldoo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć