głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika claudusia00

chciałabym zapomnieć o nocach  w których skręcałam się z bólu. przepełniona tęsknotą  odliczałam godziny do ranka  by wstać i zachowywać się jak człowiek. dławiłam się łzami wpływającymi z wnętrza mojej duszy. byłam zagubiona  przerażona wszystkim co mnie otacza. potrzebowałam bliskich obok  a równocześnie pragnęłam samotności. zachorowałam na miłość  której nie mogłam zdobyć. czekałam  odliczałam sekundy od naszego rozstania. rozważałam samobójstwo  oddychałam z przymusu. nigdy nie zapomnę tamtych chwil.

waniilia dodano: 8 czerwca 2014

chciałabym zapomnieć o nocach, w których skręcałam się z bólu. przepełniona tęsknotą, odliczałam godziny do ranka, by wstać i zachowywać się jak człowiek. dławiłam się łzami wpływającymi z wnętrza mojej duszy. byłam zagubiona, przerażona wszystkim co mnie otacza. potrzebowałam bliskich obok, a równocześnie pragnęłam samotności. zachorowałam na miłość, której nie mogłam zdobyć. czekałam, odliczałam sekundy od naszego rozstania. rozważałam samobójstwo, oddychałam z przymusu. nigdy nie zapomnę tamtych chwil.

pożegnania są  najgorsze. Szczególnie dla tych którzy zostają a nie odchodzą.

love_it dodano: 5 czerwca 2014

pożegnania są najgorsze. Szczególnie dla tych którzy zostają a nie odchodzą.

tak bardzo chciałabym mieć cie na codzień.

love_it dodano: 5 czerwca 2014

tak bardzo chciałabym mieć cie na codzień.

a teraz nie dostaje już smsa na dzien dobry i dobranoc.

love_it dodano: 5 czerwca 2014

a teraz nie dostaje już smsa na dzien dobry i dobranoc.

zawsze muszę wszystko zepsuć :

love_it dodano: 5 czerwca 2014

zawsze muszę wszystko zepsuć :(

 Już cztery razy przestałem Cię kochać i zacząłem na nowo.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2014

"Już cztery razy przestałem Cię kochać i zacząłem na nowo."

 seriale i filmy oglądamy m.in. dlatego  że są w nich sceny których brakuje nam w życiu.

zozolandia dodano: 3 czerwca 2014

"seriale i filmy oglądamy m.in. dlatego, że są w nich sceny których brakuje nam w życiu."

to zdarza się każdemu. na początku nie potrafimy określić swoich pragnień  szukamy nowych doznań  gubimy się w świecie pełnym dusz. później spotykamy osobę  która sprawia  że odnajdujemy cel. oddychamy z ulgą i planujemy wspólną przyszłość. otaczająca nas rzeczywistość wiruje i zaczynamy widzieć w inny barwach. staramy się zmienić wszystko dla jednego człowieka  takiego samego jak my. dla osoby  która także oddycha  czuje  przeżywa i zapisuje obrazy w głowie. gdy nadciąga odwilż staramy się zmienić wszystko. walczymy  próbujemy i często tracimy. cierpimy przez jedną duszę  której byliśmy w stanie zaufać. już nigdy nic nie będzie takie jak wcześniej.

waniilia dodano: 3 czerwca 2014

to zdarza się każdemu. na początku nie potrafimy określić swoich pragnień, szukamy nowych doznań, gubimy się w świecie pełnym dusz. później spotykamy osobę, która sprawia, że odnajdujemy cel. oddychamy z ulgą i planujemy wspólną przyszłość. otaczająca nas rzeczywistość wiruje i zaczynamy widzieć w inny barwach. staramy się zmienić wszystko dla jednego człowieka, takiego samego jak my. dla osoby, która także oddycha, czuje, przeżywa i zapisuje obrazy w głowie. gdy nadciąga odwilż staramy się zmienić wszystko. walczymy, próbujemy i często tracimy. cierpimy przez jedną duszę, której byliśmy w stanie zaufać. już nigdy nic nie będzie takie jak wcześniej.

http:  www.youtube.com watch?v=739QdkuAnsU t=92

staywithme4everr dodano: 1 czerwca 2014

Tak bardzo niefortunnie jest urodzić się człowiekiem  który zawsze kocha bardziej niż jest kochany.

otrzepsiezkurzu dodano: 31 maja 2014

Tak bardzo niefortunnie jest urodzić się człowiekiem, który zawsze kocha bardziej niż jest kochany.

Uwielbiam Cię za to że mimo iż nie jestem idealna Ty potrafisz sprawić że tak właśnie się czuje

otrzepsiezkurzu dodano: 31 maja 2014

Uwielbiam Cię za to że mimo iż nie jestem idealna Ty potrafisz sprawić że tak właśnie się czuje

Kiedy zbyt długo jesteś sama to zaczynasz mieć wrażenie  że nic dobrego Cię już nie spotka.

otrzepsiezkurzu dodano: 30 maja 2014

Kiedy zbyt długo jesteś sama to zaczynasz mieć wrażenie, że nic dobrego Cię już nie spotka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć