głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ciastko_frytki_czekolada_19

może nie mam urody  ale tonę ambicji i nie muszę patrzeć dziewczynom przy rozmowie na cycki.   O.S.T.R

psychodelicznie dodano: 2 października 2011

może nie mam urody, ale tonę ambicji i nie muszę patrzeć dziewczynom przy rozmowie na cycki. - O.S.T.R

gdzie Ty się nauczyłeś mieć tak wyjebane?

psychodelicznie dodano: 2 października 2011

gdzie Ty się nauczyłeś mieć tak wyjebane?

już nie sprzątam u siebie w pokoju   bo po co . i tak nie wpadniesz niespodziewanie   nie rozwalisz się na moim łóżku i nie zażądasz wielkiego buziaka . rano nie pociągam rzęs tuszem   bo przecież i tak wiem   że nie spotkam cię przypadkiem na jednej z ulic . zapominam o telefonie   bo przecież już nie napiszesz . zatykam uszy i nie chcę nic słyszeć bo i tak wiem   że już nigdy nie podejdziesz i nie szepniesz :   moja .   ransiak

psychodelicznie dodano: 2 października 2011

już nie sprzątam u siebie w pokoju , bo po co . i tak nie wpadniesz niespodziewanie , nie rozwalisz się na moim łóżku i nie zażądasz wielkiego buziaka . rano nie pociągam rzęs tuszem , bo przecież i tak wiem , że nie spotkam cię przypadkiem na jednej z ulic . zapominam o telefonie , bo przecież już nie napiszesz . zatykam uszy i nie chcę nic słyszeć bo i tak wiem , że już nigdy nie podejdziesz i nie szepniesz : - moja . / ransiak

uwielbiam  kiedy za wszelką cenę nie pozwalasz mi zejść z gadu.

psychodelicznie dodano: 2 października 2011

uwielbiam, kiedy za wszelką cenę nie pozwalasz mi zejść z gadu.

I znalazłam swoja Narnię  ale nie ma w niej żadnej czarownicy  a książę nosi szerokie spodnie i jest tysiąc razy bardziej przystojniejszy od Kaspiana.

psychodelicznie dodano: 2 października 2011

I znalazłam swoja Narnię, ale nie ma w niej żadnej czarownicy, a książę nosi szerokie spodnie i jest tysiąc razy bardziej przystojniejszy od Kaspiana.

nie szanuję dziewczyn  które przypierdalają się do zajętych chłopaków

miiinore dodano: 2 października 2011

nie szanuję dziewczyn, które przypierdalają się do zajętych chłopaków

niby nic  a i tak na siebie zerkamy .   zozolandia .

psychodelicznie dodano: 28 września 2011

niby nic, a i tak na siebie zerkamy . / zozolandia .

bo uczucie lubi spieprzyć gdzieś i czasem pójść na urlop .

psychodelicznie dodano: 28 września 2011

bo uczucie lubi spieprzyć gdzieś i czasem pójść na urlop .

Jest mi zimno  przyjdź  podejdź i mnie przytul  ale nie zamykaj okna.

psychodelicznie dodano: 28 września 2011

Jest mi zimno, przyjdź, podejdź i mnie przytul, ale nie zamykaj okna.

I widzisz Jego  wysokiego  w szerokiej siwej bluzie z kapturem na głowie  w szerokich spodniach i zajebiście aroganckim spojrzeniu  które paraliżuje każdą część Twojego ciała i wiesz  że chciałabyś go mieć dla siebie  już tak na zawsze.

psychodelicznie dodano: 28 września 2011

I widzisz Jego, wysokiego, w szerokiej siwej bluzie z kapturem na głowie, w szerokich spodniach i zajebiście aroganckim spojrzeniu, które paraliżuje każdą część Twojego ciała i wiesz, że chciałabyś go mieć dla siebie, już tak na zawsze.

Nie jestem antyspołeczna  po prostu Cię nie lubię i mam ochotę Ci przypierdolić .   kurwano

psychodelicznie dodano: 25 września 2011

Nie jestem antyspołeczna, po prostu Cię nie lubię i mam ochotę Ci przypierdolić . / kurwano

tak wiele się zmieniło od tamtej jesieni .

psychodelicznie dodano: 25 września 2011

tak wiele się zmieniło od tamtej jesieni .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć