 |
|
A teraz chciałabym ci podziękować za to, że pozwalałeś mi być sobą. Dziękuje, że dzięki tobie pojawił się uśmiech na mojej twarzy. Dziękuje za te spotkania które zawsze dostarczały mi wiele wrażeń. Dziękuje, że rozbudziłeś we mnie prawdziwe uczucie. Za inne rzeczy, których nie wymieniłam też Ci dziękuje. Jednak żyjąc ze świadomością, że to wszystko było w tajemnicy przed wszystkimi myślę, że to wszystko było nie potrzebne. Równie dobrze obyła bym się bez tego co mnie spotkało. Z całą pewnością by mi się to przyśniło bo zawsze byłeś, jesteś i będziesz dla mnie ideałem. Może nawet wtedy by było lepiej... Przynajmniej nic by mnie nie rozpierdalało od środka, ale i tak za wszystko dziękuje.
|
|
 |
|
wydaje mi się, że przegrałam, zanim zaczęłam grać w życie.
|
|
 |
|
I'M SEXY AND I KNOW IT. ♥
|
|
 |
|
z daleka od siebie będziemy spoglądać w to samo niebo.
|
|
 |
|
Martynaaa.em zmieniła status '' wolny '' na '' w związku '' ♥♥♥♥ Potworek jest szczęśliwy ! ♥
|
|
 |
|
niektóre dziewczyny pragną o pocałunkach w deszczu . A ja pragnę o jednej sekundzie spędzonej razem z tobą , wymianie spojrzeń ... Ale pragnienie nie ma szans .
|
|
 |
|
NAwet jeśli powiesz że tęsknisz , ja chociaż cię kocham , to i tak powiem krótkie s p i e r d a l a j .
|
|
 |
|
Nawet nie wiesz ile zrozumiałam przez to że złamałeś nogę . Ty latałeś do tamtej suki , i się jej podlizywałeś , a kiedy nie mogłeś chodzić , ona miała cię w nosie . A ja zrozumiałam że już cię nie kocham ..
|
|
 |
|
Miłości się nie szuka . O milość się walczy .
|
|
 |
|
A kiedy mama się o Ciebie zapytała , ja rozpłakałam się jak mała dziewczynka , której zabrano najukochańszego misia .
|
|
 |
|
- kocham cię bez wzgledu na to czy mnie odrzucisz i powiesz że jestem świrniętą idiotka . Kocham te twoje oczy , to twoje spojrzenie . Te twoje ... - cii . Nic nie mów . Ja też cie kocham ..
|
|
 |
|
ubieram choinkę :D pełen pod jar ! czuję tą moc świąteczną nawet bez śniegu ! chuj z nim ! ^^ mi się podoba tak jak jest ..
|
|
|
|