 |
|
To takie paskudne uczucie jechać pociągiem wiedząc, że na dworcu już nikt na Ciebie nie czeka.
|
|
 |
|
Tak po cichu ci powiem, że cię kocham. Powiem ci do ucha, aby nikt nie wiedział jaka jestem naiwna.
|
|
 |
|
Mówił do mnie szeptem, tulił, byłam szczęśliwa czując Jego bliskość, a jedynym zmartwieniem był strach, że kiedyś to wszystko się skończy.
|
|
 |
|
A Twój zapach, który zostawiasz codziennie na mojej kurtce i szaliku wystarcza mi jedynie na kilka godzin. Potem przestaję prawidłowo funkcjonować.
|
|
 |
|
Masz tak, że wieczorami siedzisz przy oknie w za dużej bluzie, w dłoni trzymasz ulubiony kubek z zimną herbatą i rozmyślasz o tym, czy on tęskni?
|
|
 |
|
Nasza dalsza konwersacja nie ma najmniejszego sensu merytorycznego, albowiem egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, a twoja elokwencja nie jest adekwatna do mojej erudycji, co koliduje z moimi imperatywami, tzn.SPIERDALAJ.
|
|
 |
|
czy martwe, zamrożone serce może znowu bić ?
|
|
 |
|
-nawet nie wiesz jak chciałam żebyś wtedy chwycił mnie za rękę, powiedział 'zaczekaj', przytulił..
-ale przecież..
-wiem że powiedziałam że odchodzę, ale czy gdybym powiedziała, że zostaje to coś by zmieniło?
|
|
 |
|
tęsknota? uczucie najbardziej niewypowiedziane, stan próżny wszelakiej ulgi, ucisk serca ciągły i jednostajny.
|
|
 |
|
tęsknota? uczucie najbardziej niewypowiedziane, stan próżny wszelakiej ulgi, ucisk serca ciągły i jednostajny.
|
|
 |
|
nie analizuj, ciesz się, że jest jak jest. / zozolandia
|
|
 |
|
życie jest wyjątkowo ironiczne. potrzebujesz hałasu, by
docenisz cisze, smutku, by docenić szczęście i odrzucenia, by
docenić przyjaźń
|
|
|
|