głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika chocolateprincees

tak  wiem gdzie można znaleźć takie + milion innych równie ładnych avatarów :D chcesz stronę?  P teksty saruuu dodał komentarz: tak, wiem gdzie można znaleźć takie + milion innych równie ładnych avatarów :D chcesz stronę? ;P do wpisu 19 sierpnia 2010
No i'm  not saying i'm sorry  one day maybe we'll meet again..   30stm   3

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

No i'm, not saying i'm sorry, one day maybe we'll meet again.. / 30stm < 3

niech Twoje imię będzie na kapslach z Tymbarka.

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

niech Twoje imię będzie na kapslach z Tymbarka.

kupiłeś mi tymbarka w plastikowej butelce . smak jabłko wiśnia . pierwszą rzeczą   którą zrobiłam po otwarciu to przeczytanie co piszę pod nakrętką . ' każda miłość jest pierwszą' uśmiechnęłam się sama do siebie   pokazując ci napis . a ty bez żadnych słów przytuliłeś mnie   całując czule w usta.

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

kupiłeś mi tymbarka w plastikowej butelce . smak jabłko wiśnia . pierwszą rzeczą , którą zrobiłam po otwarciu to przeczytanie co piszę pod nakrętką . ' każda miłość jest pierwszą' uśmiechnęłam się sama do siebie , pokazując ci napis . a ty bez żadnych słów przytuliłeś mnie , całując czule w usta.

Co jest najśmieszniejsze w ludziach?Zawsze myślą na odwrót.. Śpieszy im się do dorosłości  a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze  potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości  zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć  a umierają  jakby nigdy nie żyli.   Paulo Coelho

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

Co jest najśmieszniejsze w ludziach?Zawsze myślą na odwrót.. Śpieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli. / Paulo Coelho

I przyniosłam mu całe niebo w swoich dłoniach   dalej nic nie rozumiał.

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

I przyniosłam mu całe niebo w swoich dłoniach - dalej nic nie rozumiał.

dorośnij  a obiecuję  że spróbujemy.

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

dorośnij, a obiecuję, że spróbujemy.

Jak byłam młodsza  to nienawidziłam chodzić na śluby. Prawie wszystkie ciotki i podstarzałe krewne podchodziły do mnie  szturchały mnie w ramię mówiąc:  No  teraz twoja kolej!''. Przestały  kiedy zaczęłam im to samo robić na pogrzebach.

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

Jak byłam młodsza, to nienawidziłam chodzić na śluby. Prawie wszystkie ciotki i podstarzałe krewne podchodziły do mnie, szturchały mnie w ramię mówiąc: "No, teraz twoja kolej!''. Przestały, kiedy zaczęłam im to samo robić na pogrzebach.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się  dlaczego potrzebujesz kogoś  do kogo mógłbyś zadzwonić  gdy leżysz na tej zimnej podłodze wszystko tracąc?

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego potrzebujesz kogoś, do kogo mógłbyś zadzwonić, gdy leżysz na tej zimnej podłodze wszystko tracąc?

usłyszała pukanie do drzwi. pół przytomna  z roztarganymi włosami wstała i niesfornie ubrała za dużą koszulę. na palcach  podbiegła do drzwi. ziewając  niezdarnie je otworzyła. stał z promiennym uśmiechem w jej ulubionym t shircie. wręczył  jej bombonierkę ulubionych czekoladek i wyszeptał   miłego dnia kochanie. zaczęła się poprawiać zdruzgotana  że widzi ją w takim stanie. przyciągnął ją do siebie i delikatnie całując  powiedział   i tak Cię kocham.

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

usłyszała pukanie do drzwi. pół przytomna, z roztarganymi włosami wstała i niesfornie ubrała za dużą koszulę. na palcach, podbiegła do drzwi. ziewając, niezdarnie je otworzyła. stał z promiennym uśmiechem w jej ulubionym t-shircie. wręczył, jej bombonierkę ulubionych czekoladek i wyszeptał - miłego dnia kochanie. zaczęła się poprawiać zdruzgotana, że widzi ją w takim stanie. przyciągnął ją do siebie i delikatnie całując, powiedział - i tak Cię kocham.

siedziała na parapecie kuchennego okna  robiąc wróżbę z papierosa.na spalonym filtrze bezczelnie ukazała się literka M.

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

siedziała na parapecie kuchennego okna, robiąc wróżbę z papierosa.na spalonym filtrze bezczelnie ukazała się literka M.

Wsuwam kolejną tabliczkę czekolady i czytam archiwum na gg. Uśmiecham się kiedy widzę okienko  że jest dostępny i jak idiotka wysyłam kolejną wiadomość  na którą on nie odpisze..

saruuu dodano: 19 sierpnia 2010

Wsuwam kolejną tabliczkę czekolady i czytam archiwum na gg. Uśmiecham się kiedy widzę okienko, że jest dostępny i jak idiotka wysyłam kolejną wiadomość, na którą on nie odpisze..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć