 |
, gdzieś na końcu zeszytu było napisane 'przecież kiedyś musi być dobrze'
|
|
 |
, w głośnikach Pih, w przeglądarce moblo , nk, fejs i demoty, w głowie Ty .
| czch7
|
|
 |
tak, to ja jestem tym gorszym dzieckiem które wychowało się na rapie. to ja jestem tym szczeniakiem który biegał z chłopakami po osiedlu. to ja jestem tą która przesiaduje na ławkach i przystankach pijąc i drąc się wniebogłosy. to ja jestem tą która pyskuje do takiego stopnia , że kiedyś za to zgarnie. to ja jestem tą wredną i chłodną panną, do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. to ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. to ja chodzę ubrana na szeroko i w dupie mam opinie innych. to ja komentuję głośno, gdy coś mi się nie podoba. tak, to ja - ta zła i niedobra , której nie warto poznawać.| net
|
|
 |
Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.
! czch7
|
|
 |
no i co, że siedzę wtulona w wielkiego pluszowego miśka ? przecież każdy czasem tęskni.
|
|
 |
Czasem jak mi sie nudzi dłubie kablem od żelazka w mydle. Lubie smażyć lody na patelni i szyć placki na maszynie. Marze o Cheesburgerze bez sera i Hot-dogu bez parówki. Lubie myć trawe i lizać lizaki w papierku.
| net
|
|
 |
' mam wyjebane' słowa często uzywane przez większość nastolatek słuchający rapu. Połowa z nich tylko udaje . ma wyjebane ale gdy widzi swojego kolesia serce jej bije jak oszalałe. Czy ty wogóle wiesz jaki sens ma rap ? Co to jest hip - hop . ? Słuchasz dla szpanu ? Większość pewnie tak . Rap jest dla tych który nie radzą sobie ze światem. Dla tych których męczy życie. Rap to nie tylko szybki bit. To przekaz. Przekaz jak dalej żyć
| net
|
|
 |
doprowadzę cie chłopcze do takiego stanu, że na samo moje imię dostaniesz erekcji
| czch7
|
|
 |
Zrobiłam sobie kakao, usiadłam na kanapie z mamą i zaczęłyśmy oglądać starą płytę, kiedy miałam 3-4 lata. Takie malutkie, słodziutkie dziecko, kto by pomyślał że to ja . Mama zaczęła opowiadać jak to było kiedyś . Łzy mimowolnie zaczęły mi spływać po policzkach. Gdy zapytała co się stało nie wiedziałam co powiedzieć. Oznajmiłam jej , że już nie jest tak kolorowo jak kiedyś, że już nie będzie jak dawniej . Przytuliła mnie.
| czch7
|
|
 |
zawsze dostaję po dupie, gdy zaczynam być szczęśliwa.| czch7
|
|
 |
ostatni raz płacze , przez kolesia . ostatni , nie zakocham się już , będę zajebiście sama , ale kurwa szczęśliwa. | czch7
|
|
 |
Nie łudź się. Słuchawki zawsze będą splątane, herbata za gorąca, a facet nie ten.| czch7
|
|
|
|