głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika chcetylkomarcina

  Kochasz go  prawda?  zapytała Dusza.    I to za mocno.  odpowiedziało Serce.

okiemnieogarniesz dodano: 25 lipca 2011

- Kochasz go, prawda?- zapytała Dusza. - I to za mocno.- odpowiedziało Serce.

Byłabym w stanie wymyślić ósmy dzień tygodnia  trzynasty miesiąc roku  dwudziestą piątą godzinę  gdybyś tylko na mnie spojrzał.”

okiemnieogarniesz dodano: 25 lipca 2011

Byłabym w stanie wymyślić ósmy dzień tygodnia, trzynasty miesiąc roku, dwudziestą piątą godzinę, gdybyś tylko na mnie spojrzał.”

Chciałabym powiedzieć Ci jedno: Nienawidzę Cię! Tak cholernie Cię nienawidzę. Nienawidzę Cię od czasu  gdy Cię poznałam. Od czasu  gdy ani razu na mnie nie spojrzałeś. Od czasu  gdy nic nie napisałeś. Od czasu  gdy nawet nie raczyłeś powiedzieć głupiego cześć! Słyszysz? Nienawidzę Cię. PS. Kocham Cię.

okiemnieogarniesz dodano: 25 lipca 2011

Chciałabym powiedzieć Ci jedno: Nienawidzę Cię! Tak cholernie Cię nienawidzę. Nienawidzę Cię od czasu, gdy Cię poznałam. Od czasu, gdy ani razu na mnie nie spojrzałeś. Od czasu, gdy nic nie napisałeś. Od czasu, gdy nawet nie raczyłeś powiedzieć głupiego cześć! Słyszysz? Nienawidzę Cię. PS. Kocham Cię.

przysięgam  że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. skoczyłabym  gdyby tylko ktoś mi obiecał  że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal  kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

okiemnieogarniesz dodano: 25 lipca 2011

przysięgam, że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. skoczyłabym, gdyby tylko ktoś mi obiecał, że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal, kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

Nazwalam go aniołem  a on był gorszy od diabla.

okiemnieogarniesz dodano: 25 lipca 2011

Nazwalam go aniołem, a on był gorszy od diabla.

W tym momencie wszystko było by lepsze od milczenia...

okiemnieogarniesz dodano: 25 lipca 2011

W tym momencie wszystko było by lepsze od milczenia...

Kątem oka spoglądał na nią  pilnował ją wzrokiem jednocześnie udając obojętnego...

okiemnieogarniesz dodano: 25 lipca 2011

Kątem oka spoglądał na nią, pilnował ją wzrokiem jednocześnie udając obojętnego...

Lubię  gdy ktoś wypowiada Twoje imię. Nawet  gdy niekoniecznie chodzi o Ciebie.

okiemnieogarniesz dodano: 25 lipca 2011

Lubię, gdy ktoś wypowiada Twoje imię. Nawet, gdy niekoniecznie chodzi o Ciebie.

Ostatni rok w naszych rękach. Później? Później każde rozejdzie się w swoją stronę  a miłość będzie stracona.

okiemnieogarniesz dodano: 25 lipca 2011

Ostatni rok w naszych rękach. Później? Później każde rozejdzie się w swoją stronę, a miłość będzie stracona.

Czasem wchodzę na gadu tylko  by zobaczyć czy jesteś. Przechodzę koło Twojego domu  by zobaczyć  czy przypadkiem nie będziesz do niego skądś wracał. Wtedy udałabym  że spotkaliśmy się niby przypadkiem. Czasem chodzę do Twoich ulubionych miejsc  bo mam nadzieję  że Cię tam spotkam... A czasem po prostu zamykam oczy i mam to wszystko naraz.

okiemnieogarniesz dodano: 24 lipca 2011

Czasem wchodzę na gadu tylko, by zobaczyć czy jesteś. Przechodzę koło Twojego domu, by zobaczyć, czy przypadkiem nie będziesz do niego skądś wracał. Wtedy udałabym, że spotkaliśmy się niby przypadkiem. Czasem chodzę do Twoich ulubionych miejsc, bo mam nadzieję, że Cię tam spotkam... A czasem po prostu zamykam oczy i mam to wszystko naraz.

Chociaż nie udawaj  że już mnie nie znasz...

okiemnieogarniesz dodano: 24 lipca 2011

Chociaż nie udawaj, że już mnie nie znasz...

Lubisz być wredny i nieczuły  prawda ?

okiemnieogarniesz dodano: 24 lipca 2011

Lubisz być wredny i nieczuły, prawda ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć