głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika chceszwiiedziec

 Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć co trwa a co przeminęło. I czasami ustalić czego nigdy nie było.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:23

"Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było.

 Miłość zaczyna się wtedy kiedy oprócz tych wszystkich cudownych przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza tam nędza tam jakaś słabość tutaj jakiś egoizm tu coś totalnie nie gra tam w ogóle jest coś z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie i będę jej próbował w tych słabościach pomóc dopiero tutaj zaczyna się miłość.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:22

"Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość."

„Ktoś kiedyś napisał: Odchodzi się nie dlatego że się nie kocha ale dlatego że nie jest się kochanym . Jest w tym sporo racji można kogoś kochać całym sercem ale z drugiej strony odczuwając ciągły chłód od drugiej strony choć to boli musimy odejść... zanim sami zamienimy się w bryłę lodu...

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:20

„Ktoś kiedyś napisał: "Odchodzi się nie dlatego, że się nie kocha, ale dlatego, że nie jest się kochanym". Jest w tym sporo racji, można kogoś kochać całym sercem, ale z drugiej strony odczuwając ciągły chłód od drugiej strony, choć to boli, musimy odejść... zanim sami zamienimy się w bryłę lodu..."

“Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że cię wyśmieją? Że ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego co sobie pomyślą inni ludzie?”

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:18

“Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że cię wyśmieją? Że ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego, co sobie pomyślą inni ludzie?”

 Nie przenoście gór dla tych którzy nie podniosą dla was kamienia.

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:17

"Nie przenoście gór dla tych, którzy nie podniosą dla was kamienia."

Bardzo często w zwykłej codzienności możesz dostrzec czy komuś na Tobie naprawdę zależy i czy to wszystko ma sens. Uczucie najczęściej leży w zwykłych chwilach w gestach przytuleniach czy uśmiechach. Dostrzeżesz je w prostych rozmowach i pytaniach. Bo choć z pozoru banalnym to jednak niezwykle pięknym uczuciem jest posiadać przy swoim boku kogoś kto zainteresuje się i zapyta jak Ci minął dzień lub czy wszystko u Ciebie w porządku. Proste gesty to tak niewiele a najczęściej posiadają moc potrafiącą zmienić wszystko...

czarna-mamba dodano: wczoraj o 15:17

Bardzo często w zwykłej codzienności możesz dostrzec czy komuś na Tobie naprawdę zależy i czy to wszystko ma sens. Uczucie najczęściej leży w zwykłych chwilach, w gestach, przytuleniach czy uśmiechach. Dostrzeżesz je w prostych rozmowach i pytaniach. Bo choć z pozoru banalnym, to jednak niezwykle pięknym uczuciem jest posiadać przy swoim boku kogoś kto zainteresuje się i zapyta, jak Ci minął dzień lub czy wszystko u Ciebie w porządku. Proste gesty to tak niewiele, a najczęściej posiadają moc potrafiącą zmienić wszystko...

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

czarna-mamba dodano: przedwczoraj o 15:45

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd zaufała komuś bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce  a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał – to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie.

czarna-mamba dodano: przedwczoraj o 15:44

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości, zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd, zaufała komuś (bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce), a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał – to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać, nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi, a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie.

Nie wierzę w brak czasu i inne wymówki. Jeśli komuś na Tobie zależy to zrobi wszystko żeby się z Tobą spotkać i być przy Tobie. Zawsze jest czas na znak na ten krótki sygnał: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie! Amen.

czarna-mamba dodano: przedwczoraj o 15:44

Nie wierzę w brak czasu i inne wymówki. Jeśli komuś na Tobie zależy to zrobi wszystko, żeby się z Tobą spotkać i być przy Tobie. Zawsze jest czas na znak, na ten krótki sygnał: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie! Amen.

 Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do środka w końcu przestajesz pukać do drzwi.

czarna-mamba dodano: przedwczoraj o 15:42

"Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do środka, w końcu przestajesz pukać do drzwi."

Wczoraj zakochałam się w Tobie. Dziś cały czas kocham.  Jutro wciąż nie przestanę bo wiem że ja w jednej chwili pokochałam Cię na zawsze.

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

Wczoraj zakochałam się w Tobie. Dziś cały czas kocham. Jutro wciąż nie przestanę, bo wiem, że ja w jednej chwili pokochałam Cię na zawsze.

Mózg jest najbardziej niezwykłym organem człowieka. Pracuje 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Od chwili urodzenia do momentu kiedy się zakochasz.

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

Mózg jest najbardziej niezwykłym organem człowieka. Pracuje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Od chwili urodzenia do momentu kiedy się zakochasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV