 |
|
Siebie mi daj, siebie mi daj na zawsze, bo ma dusza bez Ciebie traci wartość
|
|
 |
|
"That's why I had to stop drinking
Cuz when I start drinking is when I stop thinking"
|
|
 |
|
Szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą.
|
|
 |
|
Tylko w swoich marzeniach człowiek jest naprawdę wolny.
|
|
 |
|
Masz tak, kiedy poczujesz pewien zapach, usłyszysz pewną piosenkę, zobaczysz pewną rzecz, przypomina Ci się jakiś moment w życiu i chcesz to dalej czuć, słyszeć i widzieć?
|
|
 |
|
Może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna przez bliskich mi ludzi, cecha mojego charakteru. Chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostszymi dla innych problemami. Dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam.
|
|
 |
|
nie muszę być pod wpływem alkoholu, ani żadnych grzybków halucynogennych, aby stanąć w oknie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cię kocham.
|
|
 |
|
Ona nie chciała się narzucać. On nie chciał jej za bardzo komplikować życia sobą. Tak jakby nie wiedzieli, że znaczą dla siebie więcej, niż wszystko.
|
|
 |
|
To wszystko .. wszystko zaczyna mnie przerastać . Nic nie jest tak jak powinno .
|
|
 |
|
tylko on potrafi tak słodko przytulać .
|
|
 |
|
musisz być naprawdę zdesperowana skoro jesteś w związku na fb z przyjaciółką.
|
|
 |
|
tak masz racje . jestem pieprzoną zazdrośnicą . ale to dlatego , że tyle dla mnie znaczysz . ♥
|
|
|
|