głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika changee

  jutro egzaminy.   a taki chuj.

coshe dodano: 23 kwietnia 2012

- jutro egzaminy. - a taki chuj.

O MATKOMATKO! JA JUTRO PISZE EGZAMIN!    TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI  OOOOOOJAAAA! a zaraz chyba idę powtórzyć wszystko z polskiego i historii i.. wybiorę się na dłuuuugi spacer.

coshe dodano: 23 kwietnia 2012

O MATKOMATKO! JA JUTRO PISZE EGZAMIN! ;| TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI, OOOOOOJAAAA! a zaraz chyba idę powtórzyć wszystko z polskiego i historii i.. wybiorę się na dłuuuugi spacer.

dzisiejszy dzień uświadomił mi  że w teraźniejszych czasach ludzie są coraz bardziej fałszywi.

coshe dodano: 23 kwietnia 2012

dzisiejszy dzień uświadomił mi, że w teraźniejszych czasach ludzie są coraz bardziej fałszywi.

nic nie zabija równie doszczętnie niż uczucie tęsknoty  które jest tylko bliskością w oddaleniu.

abstracion dodano: 22 kwietnia 2012

nic nie zabija równie doszczętnie niż uczucie tęsknoty, które jest tylko bliskością w oddaleniu.

  cześć  kocham Cię.   powiedziała zdejmując z jego głowy fullcapa.   zostawiam Ci kawałek serca  a to biorę w depozycie bo wiem  że na nic innego względem mnie Cię nie stać.

abstracion dodano: 22 kwietnia 2012

- cześć, kocham Cię. - powiedziała zdejmując z jego głowy fullcapa. - zostawiam Ci kawałek serca, a to biorę w depozycie bo wiem, że na nic innego względem mnie Cię nie stać.

cieszę się  że byłeś. nie istotne  że Cię nie ma. istotne  że mam przeszłość w którą mogę się przenosić zaraz po zaśnięciu  tuż przed przebudzeniem i w trakcie snu  kiedy panicznie jeżdżę ręką po łóżku prymitywnie Cię szukając zamiast koca  kiedy jest mi zimno.

abstracion dodano: 22 kwietnia 2012

cieszę się, że byłeś. nie istotne, że Cię nie ma. istotne, że mam przeszłość w którą mogę się przenosić zaraz po zaśnięciu, tuż przed przebudzeniem i w trakcie snu, kiedy panicznie jeżdżę ręką po łóżku prymitywnie Cię szukając zamiast koca, kiedy jest mi zimno.

nigdy nie pozwolę na to  abyś cierpiał przeze mnie  czy przez inne osoby. nie pozwolę Ci na ból  płacz  smutek. pragnę  abyś wiedział  jak bardzo Cię kocham. oddam wszystko  nawet więcej  abyś czuł się dobrze. kiedy upadniesz  będę przy Tobie i od razu Cię podniosę. będę obok zawsze i wszędzie. gdy będzie dobrze i źle. nie zależnie od godziny  minuty  sekundy. od pory roku  od dnia tygodnia. i jeżeli cokolwiek będzie się działo  masz we mnie oparcie. na zawsze.

coshe dodano: 22 kwietnia 2012

nigdy nie pozwolę na to, abyś cierpiał przeze mnie, czy przez inne osoby. nie pozwolę Ci na ból, płacz, smutek. pragnę, abyś wiedział, jak bardzo Cię kocham. oddam wszystko, nawet więcej, abyś czuł się dobrze. kiedy upadniesz, będę przy Tobie i od razu Cię podniosę. będę obok zawsze i wszędzie. gdy będzie dobrze i źle. nie zależnie od godziny, minuty, sekundy. od pory roku, od dnia tygodnia. i jeżeli cokolwiek będzie się działo, masz we mnie oparcie. na zawsze.

  jaki on śliczny!   fuuuuuuu!   BRAŁABYM!   lajkujecie  cioto:

coshe dodano: 22 kwietnia 2012

- jaki on śliczny! - fuuuuuuu! - BRAŁABYM! / lajkujecie, cioto:*

widzę  że ta książka poryła Ci psyche  kochanie: :  teksty coshe dodał komentarz: widzę, że ta książka poryła Ci psyche, kochanie:*:* do wpisu 22 kwietnia 2012
nie różnimy się niczym. tak samo jak ja masz słone łzy  potrzebujesz kogoś w potrzebie  kochasz  nienawidzisz  śmiejesz się  popełniasz błędy  wariujesz  w nocy masz koszmary. a mimo tego podajesz się za lepszego. jakim prawem?

coshe dodano: 22 kwietnia 2012

nie różnimy się niczym. tak samo jak ja masz słone łzy, potrzebujesz kogoś w potrzebie, kochasz, nienawidzisz, śmiejesz się, popełniasz błędy, wariujesz, w nocy masz koszmary. a mimo tego podajesz się za lepszego. jakim prawem?

skądś ja to znam.. hahahaha:D głupek ♥♥ teksty coshe dodał komentarz: skądś ja to znam.. hahahaha:D głupek ♥♥ do wpisu 22 kwietnia 2012
więc dość tego pierdolenia  rozkurwie wszystko i zacznę spełniać swe marzenia.

siemakochamcie dodano: 21 kwietnia 2012

więc dość tego pierdolenia, rozkurwie wszystko i zacznę spełniać swe marzenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć