głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cenzurax3

Wczoraj odszedł ode mnie przyjaciel  z którym tak wiele mnie łączyło.    I dopiero dzisiaj zaczynam doceniać czym jest życie i prawdziwa miłość. .

nantess dodano: 14 maja 2010

Wczoraj odszedł ode mnie przyjaciel, z którym tak wiele mnie łączyło. I dopiero dzisiaj zaczynam doceniać czym jest życie i prawdziwa miłość. .

Kim jestem.?    Nie znasz mnie  a mówisz  że kurwa wiesz..

nantess dodano: 14 maja 2010

Kim jestem.? Nie znasz mnie, a mówisz, że kurwa wiesz..

Nie ma ludzi niewinnych. Są tylko Ci  którym winy nie udowodniono.    Zło nie śpi  natomiast dobro zasypia bardzo często.

nantess dodano: 14 maja 2010

Nie ma ludzi niewinnych. Są tylko Ci, którym winy nie udowodniono. Zło nie śpi, natomiast dobro zasypia bardzo często.

Wrogów mam nie wielu.    Ale środkowy palec właśnie dla Ciebie skurwielu.!

nantess dodano: 14 maja 2010

Wrogów mam nie wielu. Ale środkowy palec właśnie dla Ciebie skurwielu.!

Wiesz co mnie boli.?    Że ludziom w głowach się pierdoli.    Robie to co ludzie  krytykę pierdole. Tak jest fajnie  i ja tak wole.    Może najpierw przyjrzałbyś się sobie  a nie wpierdalał w to co ja robię.!

nantess dodano: 14 maja 2010

Wiesz co mnie boli.? Że ludziom w głowach się pierdoli. Robie to co ludzie, krytykę pierdole. Tak jest fajnie, i ja tak wole. Może najpierw przyjrzałbyś się sobie, a nie wpierdalał w to co ja robię.!

Zazdrościsz.?    Twoja krytyka mnie nawet nie dotyka.!    Nie zmienię się dlatego że ktoś tak chce  wiesz.?    Tak robi tylko zwykły leszcz.!    Twoja opinia mało mnie interesuje.      Znam Swoją Wartość i Tym się kieruje.!

nantess dodano: 14 maja 2010

Zazdrościsz.? Twoja krytyka mnie nawet nie dotyka.! Nie zmienię się dlatego że ktoś tak chce, wiesz.? Tak robi tylko zwykły leszcz.! Twoja opinia mało mnie interesuje. Znam Swoją Wartość i Tym się kieruje.!

Słodka  Niewinna.?    Idiotka  Naiwna.?    Suka Czy Szmata.?    Jak wolisz... Mi To Lata.!

nantess dodano: 14 maja 2010

Słodka, Niewinna.? Idiotka, Naiwna.? Suka Czy Szmata.? Jak wolisz... Mi To Lata.!

Dam Ci tysiąc powodów  by Twoja nienawiść była jeszcze większa.

nantess dodano: 14 maja 2010

Dam Ci tysiąc powodów, by Twoja nienawiść była jeszcze większa.

Przyjaciół trzymaj blisko  a wrogów jeszcze bliżej.

nantess dodano: 14 maja 2010

Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej.

Nienawidzisz mnie.?     Fajnie...    Słyszysz te brawa.?    Są dla mnie.!    Śmiej się prosto w twarz wszystkim szmatom.!    Bóg napisał wstęp: szanuj ludzi kurwy tęp.!    Chcecie żyć w nienawiści  jebani egoiści.?

nantess dodano: 14 maja 2010

Nienawidzisz mnie.? Fajnie... Słyszysz te brawa.? Są dla mnie.! Śmiej się prosto w twarz wszystkim szmatom.! Bóg napisał wstęp: szanuj ludzi kurwy tęp.! Chcecie żyć w nienawiści, jebani egoiści.?

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji Wrogom.!

nantess dodano: 14 maja 2010

Iść swoją drogą nie dać satysfakcji Wrogom.!

Więc przybliż się  przybliż się do mnie będziemy mieli trochę wspomnień. :

nantess dodano: 14 maja 2010

Więc przybliż się, przybliż się do mnie będziemy mieli trochę wspomnień. :*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć