 |
|
poprawianie poduszki, czy przekręcanie się z boku na bok nie pomoże. tutaj potrzebne jest Twoje 'dobranoc'.
|
|
 |
|
chciałabym robić dwie, zamiast jednej, kawy o poranku. po przebudzeniu ubierać Twoją koszulę, zamiast mojego za dużego swetra. ogrzewać się w Twoich ramionach, zamiast pod kocem.
|
|
 |
|
mogłabym spróbować zakryć ból, wyjmując z kieszeni kilka uśmiechów.
|
|
 |
|
Na tym polega tragizm miłości, że człowiek nie może kochać niczego bardziej niż tego, za czym tęskni.
|
|
 |
|
i choćby nie wiem ile czasu dzwonił budzik w telefonie - godzinę czy półtorej to nic mnie nie obudzi tak jak sms od Niej o treści " kocham Cię ". / erirom
|
|
 |
|
Gdyby wiatr przesyłał mi pozytywne emocje
To nigdy bym nie myślał, że życie nie jest proste..
I wołał bym do Ciebie Boże , wołał bym do Ciebie .
|
|
 |
|
- Oddaje Ci serce, w zamian dostałem Twoje. Idźmy wolnym krokiem, tylko razem we dwoje. Nigdy nie przestanę Cię kochać, Ty to dobrze wiesz.Chcę z Tobą żyć, po naszego życia kres
|
|
 |
|
Uśmiecham się przy tym że niby jest dobrze, choć wszystko w koło się pali
wierzyłem że jestem bystry i mądry, głupiec w lustrze się żali
|
|
 |
|
Już myślałem że wiedziałem, jestem prochem, jestem ciałem
chemiczną zupą, atomów kolekcją, pomyłką, wpadką, naturalną selekcją
|
|
 |
|
Człowiek nigdy nie jest
samotny. Towarzyszą mu marzenia, sny i wszelkie myśli jakie układa w swojej głowie
|
|
 |
|
Czułam się jak marionetka, której nikt nie trzymał za sznurki. Mogłam być samodzielna, aczkolwiek nie potrafiłam zrobić kroku.
|
|
 |
|
Przeraża mnie myśl, że pewnego dnia się obudzę i nie będę pamiętała jego uśmiechu.
|
|
|
|