głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika careee

Będę Cię kochała i nie zmienię zdania za nic  to tzw. miłość bez granic.

eweleczka dodano: 22 luty 2012

Będę Cię kochała i nie zmienię zdania za nic, to tzw. miłość bez granic.

niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy.

eweleczka dodano: 22 luty 2012

niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy.

Skoro w nocy nie powinno się jeść   to po co niby w lodówce jest światło .?

mamba.x3 dodano: 22 luty 2012

Skoro w nocy nie powinno się jeść , to po co niby w lodówce jest światło .?

  mówię ci stary   jechałem na słoniu   za mną dwa tygrysy ...   i co zrobiłeś ?!   nic   karuzela się zatrzymała

mamba.x3 dodano: 22 luty 2012

- mówię ci stary , jechałem na słoniu , za mną dwa tygrysy ... - i co zrobiłeś ?! - nic , karuzela się zatrzymała

70  wypowiadanych słów człowieka nikogo nie obchodzi. uwierz i ogranicz.

mamba.x3 dodano: 22 luty 2012

70% wypowiadanych słów człowieka nikogo nie obchodzi. uwierz i ogranicz.

Nie pragnij być lepszym od innych  najpierw bądź samym sobą.

swircia dodano: 22 luty 2012

Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.

“ Niekidy spotykamy ludzi zupełnie nam obcych  którymi zaczynamy się interesować od pierwszego wejrzenia  jakoś raptownie  znienacka  zanim choć słowem się do nich odezwiemy. ”

swircia dodano: 22 luty 2012

“ Niekidy spotykamy ludzi zupełnie nam obcych, którymi zaczynamy się interesować od pierwszego wejrzenia, jakoś raptownie, znienacka, zanim choć słowem się do nich odezwiemy. ”

 Mamo dostałam nową super ocenę o nazwie Nowa Dobra Super Tolerancyjna w skrócie NDST .   Jestem z Ciebie dumna  oby tak dalej.   Ależ oczywiście .

mamba.x3 dodano: 22 luty 2012

-Mamo dostałam nową super ocenę o nazwie Nowa Dobra Super Tolerancyjna w skrócie NDST . - Jestem z Ciebie dumna, oby tak dalej. - Ależ oczywiście .

http:  nieogarnieszmniexd.flog.pl  mój ryj . Uwaga aby ekran nie pękł ! Podajcie swoje   ładniejsze mordki ♥

martynaaa.em dodano: 22 luty 2012

http://nieogarnieszmniexd.flog.pl/ mój ryj . Uwaga aby ekran nie pękł ! Podajcie swoje , ładniejsze mordki ♥

 kochanie  czy nie uważasz  że za 10 lat słowa  kocham Cię  będą brzmieć jak kanapka z serem ?   kanapka z serem   ja Ciebie też kanapka z serem   net   buhahah to mnie dobija ! :D

martynaaa.em dodano: 21 luty 2012

-kochanie, czy nie uważasz, że za 10 lat słowa `kocham Cię` będą brzmieć jak kanapka z serem ? -kanapka z serem -ja Ciebie też kanapka z serem [ net ] buhahah to mnie dobija ! :D

 Mamo dostałam nową super ocenę o nazwie Nowa Dobra Super Tolerancyjna w skrócie NDST .   Jestem z Ciebie dumna  oby tak dalej.   Ależ oczywiście .   net

martynaaa.em dodano: 21 luty 2012

-Mamo dostałam nową super ocenę o nazwie Nowa Dobra Super Tolerancyjna w skrócie NDST . - Jestem z Ciebie dumna, oby tak dalej. - Ależ oczywiście . [ net ]

Kolejny gram  kolejna kreska  kolejne 40zł poszło się jebać. Kolejny raz nie żałuje.

martynaaa.em dodano: 21 luty 2012

Kolejny gram, kolejna kreska, kolejne 40zł poszło się jebać. Kolejny raz nie żałuje.
Autor cytatu: impulsive

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć