głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika canzone

“Niektórym ludziom jest pisane się spotkać. Niezależnie od tego  gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają  któregoś dnia na siebie wpadną. ”

jednorazowagra dodano: 24 listopada 2016

“Niektórym ludziom jest pisane się spotkać. Niezależnie od tego, gdzie się znajdują czy dokąd się wybierają, któregoś dnia na siebie wpadną. ”

“Mów dalej  wszystko jest ważne. Mów tak  jak myślisz. Mów także o wszystkich wątpliwościach  jakie przychodzą ci do głowy. Mów dalej. ”

jednorazowagra dodano: 24 listopada 2016

“Mów dalej, wszystko jest ważne. Mów tak, jak myślisz. Mów także o wszystkich wątpliwościach, jakie przychodzą ci do głowy. Mów dalej. ”

''Jeśli mężczyzna cię nie szanuje – uciekaj. Jeśli nie obchodzi go  co myślisz  czego pragniesz – uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania. Nie jest braniem tego  czego chcemy. Jest kompromisem  co trzecią drogą  uszczęśliwiającą obie strony.  Jeśli raz cię popchnął  nazwał dziwką  wyśmiał twoje zwierzenia albo podzielił się z innymi ludźmi sekretem  który mu powierzyłaś – nie łudź się  zrobi to znowu.  Jeśli stawia swoje potrzeby ponad twoimi – nie zmieni się. Zasługujesz na więcej. Jesteś wyjątkowa. Masz prawo mówić „nie”. Pamiętaj o tym. A jeśli ktoś nie słyszy twego „nie” – uciekaj.  Nie masz siły? Idź więc po pomoc do tych  którzy słyszą. Jest ich więcej  niż ci się zdaje.''

jednorazowagra dodano: 24 listopada 2016

''Jeśli mężczyzna cię nie szanuje – uciekaj. Jeśli nie obchodzi go, co myślisz, czego pragniesz – uciekaj jak najszybciej. Miłość nie jest forsowaniem swojego zdania. Nie jest braniem tego, czego chcemy. Jest kompromisem, co trzecią drogą, uszczęśliwiającą obie strony. Jeśli raz cię popchnął, nazwał dziwką, wyśmiał twoje zwierzenia albo podzielił się z innymi ludźmi sekretem, który mu powierzyłaś – nie łudź się, zrobi to znowu. Jeśli stawia swoje potrzeby ponad twoimi – nie zmieni się. Zasługujesz na więcej. Jesteś wyjątkowa. Masz prawo mówić „nie”. Pamiętaj o tym. A jeśli ktoś nie słyszy twego „nie” – uciekaj. Nie masz siły? Idź więc po pomoc do tych, którzy słyszą. Jest ich więcej, niż ci się zdaje.''

 Prawda ma w sobie znamię trwania i wychodzenia na światło dzienne  nawet gdyby starano się ją skrupulatnie i planowo ukrywać. Kłamstwo zawsze kona szybką śmiercią. Prawda zawsze jest zwięzła  a kłamstwo owija się w wielomówstwo. Korzeniem wszelkich kryzysów jest brak prawdy.

jednorazowagra dodano: 24 listopada 2016

"Prawda ma w sobie znamię trwania i wychodzenia na światło dzienne, nawet gdyby starano się ją skrupulatnie i planowo ukrywać. Kłamstwo zawsze kona szybką śmiercią. Prawda zawsze jest zwięzła, a kłamstwo owija się w wielomówstwo. Korzeniem wszelkich kryzysów jest brak prawdy."

Nie usprawiedliwię obecności na wszystkich praktykach chaosu   byłam i będę  a Tobie nic do tego  że kocham i umieram na zaś.

jednorazowagra dodano: 23 listopada 2016

Nie usprawiedliwię obecności na wszystkich praktykach chaosu - byłam i będę, a Tobie nic do tego, że kocham i umieram na zaś.

Spotkałam Cię  nie tak jak spotyka się znajomych  spotkałam Cię inaczej.   Otarłeś się uśmiechem o niewyraźne kontury mojego serca.

jednorazowagra dodano: 23 listopada 2016

Spotkałam Cię, nie tak jak spotyka się znajomych, spotkałam Cię inaczej. Otarłeś się uśmiechem o niewyraźne kontury mojego serca.

 Tych  co mówią 'dla mnie muzyka nie znaczy nic' uważam za przekreślonych  nie mam ochoty na kontynuację  to coś nadzwyczaj poważnego  gdyż muzyka właśnie dosięga tego  co w każdym najintymniej skryte. Z kimś  kto nie czuje muzyki  nie mam żadnych punktów stycznych.  ...  Ktoś niewrażliwy na muzykę cierpi na okropne kalectwo.

jednorazowagra dodano: 22 listopada 2016

"Tych, co mówią 'dla mnie muzyka nie znaczy nic' uważam za przekreślonych, nie mam ochoty na kontynuację; to coś nadzwyczaj poważnego, gdyż muzyka właśnie dosięga tego, co w każdym najintymniej skryte. Z kimś, kto nie czuje muzyki, nie mam żadnych punktów stycznych. (...) Ktoś niewrażliwy na muzykę cierpi na okropne kalectwo."

Można odejść na zawsze  by stale być blisko.

jednorazowagra dodano: 22 listopada 2016

Można odejść na zawsze, by stale być blisko.

 Takim jestem i takim musi mnie przyjąć  nie mogę wykroić z siebie innego człowieka  który nadawałby się może lepiej do przyjaźni.

jednorazowagra dodano: 22 listopada 2016

"Takim jestem i takim musi mnie przyjąć, nie mogę wykroić z siebie innego człowieka, który nadawałby się może lepiej do przyjaźni."

 czasem mam lat cztery   a czasem cztery tysiące.

jednorazowagra dodano: 22 listopada 2016

"czasem mam lat cztery, a czasem cztery tysiące."

Gdybyś dziś w nocy miał umrzeć  a wcześniej już nie mógł zamienić słowa z nikim  jakich niewypowiedzianych słów najbardziej byś żałował?

jednorazowagra dodano: 22 listopada 2016

Gdybyś dziś w nocy miał umrzeć, a wcześniej już nie mógł zamienić słowa z nikim, jakich niewypowiedzianych słów najbardziej byś żałował?

To  czego szukasz  także ciebie szuka.

jednorazowagra dodano: 21 listopada 2016

To, czego szukasz, także ciebie szuka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć