głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika canzone

Jeżeli coś kochasz daj mu wolność. Jeżeli wróci do Ciebie jest Twoje. Jeżeli nie wróci oznacza to że nigdy od początku Twoje nie było.

legalove dodano: 2 dni temu

Jeżeli coś kochasz, daj mu wolność. Jeżeli wróci do Ciebie, jest Twoje. Jeżeli nie wróci, oznacza to, że nigdy od początku Twoje nie było.

Umieram dla­tego nie zasnę.. Szko­da mi życia mało go zos­tało. A chciałam jeszcze zjeść tab­liczkę szczęścia zo­baczyć słodycz w Twoich oczach. Mówisz nie od­chodź te­raz już wiesz że odejdę na zawsze.

legalove dodano: 2 dni temu

Umieram, dla­tego nie zasnę.. Szko­da mi życia, mało go zos­tało. A chciałam jeszcze zjeść tab­liczkę szczęścia, zo­baczyć słodycz w Twoich oczach. Mówisz nie od­chodź te­raz już wiesz że odejdę na zawsze.

Drżysz chyba lekko drżysz. Ja cóż nie rozumiem nic. Patrzysz niby wprost jednak obok gdzieś. Mówisz cicho coś nie słyszę Cię. Nie mogłam zbyt wiele chcieć nie proszę o więcej lecz.. Przez chwilę popatrz jeszcze wstecz przez chwilę choć zawahaj się. Chyba czas już wstać. Zamknąć drzwi. Zniknąć we mgle. Ty nie starasz się zatrzymać mnie.. ... Nie proszę naprawdę o nic więcej te chwile w pamięci mieć jak zdjęcie.

legalove dodano: 2 dni temu

Drżysz, chyba lekko drżysz. Ja, cóż, nie rozumiem nic. Patrzysz niby wprost, jednak obok gdzieś. Mówisz cicho coś, nie słyszę Cię. Nie mogłam zbyt wiele chcieć, nie proszę o więcej, lecz.. Przez chwilę popatrz jeszcze wstecz, przez chwilę choć zawahaj się. Chyba czas już wstać. Zamknąć drzwi. Zniknąć we mgle. Ty nie starasz się zatrzymać mnie.. (...) Nie proszę naprawdę o nic więcej, te chwile w pamięci mieć jak zdjęcie.

 Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz. Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz. I nie pocieszaj mnie i tak tu będę stał. Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart. Myslovitz ♥

legalove dodano: 2 dni temu

"Ty pilnuj moich snów i przychodź kiedy chcesz. Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz. I nie pocieszaj mnie i tak tu będę stał. Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart." Myslovitz ♥

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.  Mały Książę

legalove dodano: 2 dni temu

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś. - Mały Książę

 Ile bym dała żeby o tym zapomnieć.

legalove dodano: 2 dni temu

"Ile bym dała, żeby o tym zapomnieć."

Jeśli nie walczysz o to czego pragniesz to nie masz prawa płakać że tego nie masz.

legalove dodano: 1 luty 2019

Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, to nie masz prawa płakać że tego nie masz.

dlaczego rzeczy złe brałem za dobre i czego mi potrzeba żeby się więcej nie mylić?

mistrzhehe dodano: 21 stycznia 2019

dlaczego rzeczy złe brałem za dobre i czego mi potrzeba, żeby się więcej nie mylić?

zdaje mi się że ona u siebie w domu tak samo patrzy w ciemność i modli się do mnie jak ja do niej

mistrzhehe dodano: 14 stycznia 2019

zdaje mi się, że ona u siebie w domu tak samo patrzy w ciemność i modli się do mnie jak ja do niej

kiedy zniknęłaś usiłowałem sobie przypomnieć twoją twarz i z tęsknoty nie mogłem. bez skutku próbowałem zrozumieć skąd się znamy kim jesteśmy. czy ja i ty to już my?

mistrzhehe dodano: 13 stycznia 2019

kiedy zniknęłaś usiłowałem sobie przypomnieć twoją twarz i z tęsknoty nie mogłem. bez skutku próbowałem zrozumieć skąd się znamy, kim jesteśmy. czy ja i ty to już my?

co bym zrobił gdybyś zginęła? szukałbym ciebie. zaglądałbym w oczy wszystkim dziewczynom. jedne miałyby twoje oczy drugie usta a trzecie włosy. jedne byłyby bardzo poważne inne znów w doskonałym humorze. inne grałyby w tenisa lub ciągle spieszyły się na kolacje ale żadna nie byłaby tobą. i pomyślałbym że cię ukradli. i ogłosiłbym we wszystkich gazetach świata na wszystkich murach i słupach ulicznych że cię poszukuję. i wyznaczyłbym wielka nagrodę ale nikt by mi nie uwierzył bo nikt nigdy zakochanych nie traktuje na serio.

mistrzhehe dodano: 13 stycznia 2019

co bym zrobił gdybyś zginęła? szukałbym ciebie. zaglądałbym w oczy wszystkim dziewczynom. jedne miałyby twoje oczy, drugie usta, a trzecie włosy. jedne byłyby bardzo poważne, inne znów w doskonałym humorze. inne grałyby w tenisa lub ciągle spieszyły się na kolacje, ale żadna nie byłaby tobą. i pomyślałbym, że cię ukradli. i ogłosiłbym we wszystkich gazetach świata, na wszystkich murach i słupach ulicznych, że cię poszukuję. i wyznaczyłbym wielka nagrodę, ale nikt by mi nie uwierzył, bo nikt nigdy zakochanych nie traktuje na serio.

tylko przysięgnij że nie spóźnisz się o całe życie

legalove dodano: 9 stycznia 2019

tylko przysięgnij, że nie spóźnisz się o całe życie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV