głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika canzone

nie wiem co mam napisać. będzie mi smutno że będziesz spacerować nie ze mną. że będziesz mówić nie do mnie

mistrzhehe dodano: 2 tygodnie temu

nie wiem, co mam napisać. będzie mi smutno, że będziesz spacerować nie ze mną. że będziesz mówić nie do mnie

 Są tacy ludzie którzy okradną was z radości zaciemnią wam niebo usiądą na ramionach żebyście nie mogli wzbić się w powietrze. Trzymajcie się od nich z dala.

jednorazowagra dodano: 19 października 2023

"Są tacy ludzie, którzy okradną was z radości, zaciemnią wam niebo, usiądą na ramionach, żebyście nie mogli wzbić się w powietrze. Trzymajcie się od nich z dala."

 Odpuszczenie oznacza uświadomienie sobie że niektórzy ludzie są częścią twojej historii ale nie częścią twojego przeznaczenia.

jednorazowagra dodano: 19 października 2023

"Odpuszczenie oznacza uświadomienie sobie, że niektórzy ludzie są częścią twojej historii, ale nie częścią twojego przeznaczenia."

Po­wiedz mi że się boisz uwierzę że jesteś.

jednorazowagra dodano: 27 lipca 2023

Po­wiedz mi, że się boisz, uwierzę, że jesteś.

“ Czy ty nie masz wstydu? ...   Mam ale to czego ja się wstydzę różni się od tego czego wy się wstydzicie.”

jednorazowagra dodano: 27 lipca 2023

“- Czy ty nie masz wstydu? (...) - Mam, ale to, czego ja się wstydzę, różni się od tego, czego wy się wstydzicie.”

 ...  Od dawna brakuje nam siebie: Tobie brakuje mnie  mnie brakuje siebie. Można tak mnożyć kombinacje braków. Bez końca. I bez początku: nie dało się go przyłapać. Przewróceni o kilka rozczarowań  wzajemnością za którą byśmy wszystko oddali. Wtedy. Tamto wszystko  dzisiaj obce. Szczeliny w czasie  pozwalają przylgnąć na krótko. Biegniemy jednak razem przez dobrze znane skróty. Od dawna ślepi na kolejnych zakrętach  wytracając prędkość czasem mocno chwytamy się za ręce.  Z przyzwyczajenia. I z braku innych rąk  ...

jednorazowagra dodano: 27 lipca 2023

"(...) Od dawna brakuje nam siebie: Tobie brakuje mnie, mnie brakuje siebie. Można tak mnożyć kombinacje braków. Bez końca. I bez początku: nie dało się go przyłapać. Przewróceni o kilka rozczarowań wzajemnością, za którą byśmy wszystko oddali. Wtedy. Tamto wszystko - dzisiaj obce. Szczeliny w czasie pozwalają przylgnąć na krótko. Biegniemy jednak razem, przez dobrze znane skróty. Od dawna ślepi, na kolejnych zakrętach wytracając prędkość czasem mocno chwytamy się za ręce. Z przyzwyczajenia. I z braku innych rąk (...)"

Na tym etapie życia nie szukam happy endu. Szukam szczęśliwego początku.

jednorazowagra dodano: 27 lipca 2023

Na tym etapie życia nie szukam happy endu. Szukam szczęśliwego początku.

Odchodziłam od wielu ludzi wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie żeby przestać uciekać.

jednorazowagra dodano: 27 lipca 2023

Odchodziłam od wielu ludzi, wiele razy. Chciałabym spotkać kogoś, przy kim będę chciała zostać. Nie odejść i ewentualnie wrócić. Zostać i czuć się na tyle bezpiecznie, żeby przestać uciekać.

Bo definicję szczęścia tworzymy sami. Nie pozwólmy by ktoś dopisał do niej choć jedno słowo.

jednorazowagra dodano: 27 lipca 2023

Bo definicję szczęścia tworzymy sami. Nie pozwólmy, by ktoś dopisał do niej choć jedno słowo.

 Ale ja osobiście nie znam nikogo komu życie skończyłoby się happy endem. Więc błagam nie pierdol więcej o miłości i szczęściu. To w co wierzysz jest już wystarczającym dziwactwem.

jednorazowagra dodano: 27 lipca 2023

"Ale ja osobiście nie znam nikogo, komu życie skończyłoby się happy endem. Więc błagam, nie pierdol więcej o miłości i szczęściu. To w co wierzysz jest już wystarczającym dziwactwem."

 Nie umiem nienawidzę się rozstawać. Z nikim i z niczym co niechcący pokochałem .

jednorazowagra dodano: 27 lipca 2023

"Nie umiem, nienawidzę się rozstawać. Z nikim i z niczym, co niechcący pokochałem".

W dzieciństwie ciągle myślałam o śmierci matki żeby mnie nie zaskoczyła. Tak się tego bałam. Gdy w końcu przestałam o tym myśleć wtedy umarła. Myślałam wtedy że nie będę żyć bez niej. Miałyśmy umrzeć razem. A żyję. Tylko tak mi jakoś martwo mamo.

jednorazowagra dodano: 9 lipca 2023

W dzieciństwie ciągle myślałam o śmierci matki, żeby mnie nie zaskoczyła. Tak się tego bałam. Gdy w końcu przestałam o tym myśleć, wtedy umarła. Myślałam wtedy, że nie będę żyć bez niej. Miałyśmy umrzeć razem. A żyję. Tylko tak mi jakoś martwo, mamo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV