głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika canzone

Może już za trudno nam ze sobą. Chyba wolę zniknąć niż się bać. Nie da się tak szybko zacząć jeszcze raz jesteś tak do siebie niepodobny. Tam tej mnie też nie ma już jakiś czas. I znów mamy kłopot.

legalove dodano: wczoraj o 18:51

Może już za trudno nam ze sobą. Chyba wolę zniknąć niż się bać. Nie da się tak szybko zacząć jeszcze raz, jesteś tak do siebie niepodobny. Tam tej mnie też nie ma już jakiś czas. I znów mamy kłopot.

i'm not afraid of tomorrow i'm only scared of myself feels like my insides are on fire and i'm looking through the eyes of someone else.

legalove dodano: wczoraj o 18:49

i'm not afraid of tomorrow, i'm only scared of myself, feels like my insides are on fire, and i'm looking through the eyes of someone else.

Czuje że znów będę się bać mimo że ktoś daje mi znak..

legalove dodano: wczoraj o 18:47

Czuje, że znów będę się bać, mimo że ktoś daje mi znak..

Każdy popełnia błędy ale najważniejsze to je dostrzec spróbować naprawić i nigdy ich nie powtarzać.

legalove dodano: wczoraj o 18:45

Każdy popełnia błędy, ale najważniejsze to je dostrzec, spróbować naprawić i nigdy ich nie powtarzać.

Nigdy nie będę już śnić o tym by ponaprawiać błędy. Nie będę szukać chwil  tych które odeszły. Teraz wiem że nigdy się nie złamię już więcej smutek to szczęście gdy z kamienia mam serce. Nagle zawiodła pamięć zgubiłam gdzieś wspomnienia miłość to piękne uczucie  zwłaszcza gdy jej nie ma. Od teraz muszę iść muszę żyć bez uczuć dalej. To co jest popiołem kiedyś było żarem i niech to już tak zostanie.

legalove dodano: wczoraj o 18:43

Nigdy nie będę już śnić o tym, by ponaprawiać błędy. Nie będę szukać chwil - tych, które odeszły. Teraz wiem, że nigdy się nie złamię już więcej, smutek to szczęście, gdy z kamienia mam serce. Nagle zawiodła pamięć, zgubiłam gdzieś wspomnienia, miłość to piękne uczucie - zwłaszcza gdy jej nie ma. Od teraz muszę iść, muszę żyć bez uczuć dalej. To, co jest popiołem kiedyś było żarem i niech to już tak zostanie.

Wiesz tak przy okazji  kurwa dziś zostawisz mnie po raz ostatni ... Nie widzisz nic kiedy tak patrzysz mi w twarz nie czytasz z moich oczu a wiedziałeś że upadnę i w końcu stracę rozum. I mam pięści całe we krwi i chyba całkiem dobry powód by powiesić na pętli to co kiedyś mi miało pomóc.

legalove dodano: wczoraj o 18:36

Wiesz, tak przy okazji - kurwa, dziś zostawisz mnie po raz ostatni (...) Nie widzisz nic, kiedy tak patrzysz mi w twarz, nie czytasz z moich oczu, a wiedziałeś, że upadnę i w końcu stracę rozum. I mam pięści całe we krwi i chyba całkiem dobry powód, by powiesić na pętli to co kiedyś mi miało pomóc.

Nigdy się nie poddawaj bo jeśli przejdziesz najgorsze chwile to znaczy że zasługujesz na te najlepsze. ♥

legalove dodano: wczoraj o 18:33

Nigdy się nie poddawaj, bo jeśli przejdziesz najgorsze chwile to znaczy, że zasługujesz na te najlepsze. ♥

 Czekam wżeram się w ścianę przelewam się winem czekam. Na tego którego imienia jeszcze nie poznałam. Na tego co złamie samotność co zabije czas co zbudzi serce. Tęsknię za czułością której jeszcze nie poznałam tęsknię  czekam. Co jakiś się nabieram że może to właśnie Ty. Czekam.   Charlotte Nieszyn Jasińska

legalove dodano: wczoraj o 18:31

"Czekam, wżeram się w ścianę, przelewam się winem, czekam. Na tego, którego imienia jeszcze nie poznałam. Na tego, co złamie samotność, co zabije czas, co zbudzi serce. Tęsknię za czułością, której jeszcze nie poznałam, tęsknię, czekam. Co jakiś się nabieram, że może to właśnie Ty. Czekam." Charlotte Nieszyn Jasińska

Tak naprawdę kobiety nie poddają się bez powodu. Najczęściej przestają walczyć dlatego że czują się niedoceniane i zmęczone tym że ktoś kto miał być ich całym światem nie potrafił ofiarować im choćby małej części swojego czasu i odrobiny uwagi.

legalove dodano: wczoraj o 18:27

Tak naprawdę kobiety nie poddają się bez powodu. Najczęściej przestają walczyć dlatego, że czują się niedoceniane i zmęczone tym, że ktoś kto miał być ich całym światem nie potrafił ofiarować im choćby małej części swojego czasu i odrobiny uwagi.

 My country is the world and my religion is to do good.

jednorazowagra dodano: 15 listopada 2018

"My country is the world, and my religion is to do good."

 Są takie osoby które myśląc czy mówiąc o mnie stwierdzają: kiedyś ją dobrze znałem . Nieprawda. Jeśli kiedykolwiek znałbyś mnie dobrze to nasze drogi nigdy by się nie rozeszły. Odchodzę z życia innych zazwyczaj z tego samego powodu  ktoś miał dość czasu żeby mnie poznać ale wciąż nie wie jaka jestem moje zachowanie ocenia zupełnie nietrafnie i nie potrafi mnie zrozumieć. Jeśli kiedyś znałbyś mnie dobrze  możesz być pewny  znałbyś mnie do dziś.

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

"Są takie osoby, które myśląc czy mówiąc o mnie, stwierdzają: "kiedyś ją dobrze znałem". Nieprawda. Jeśli kiedykolwiek znałbyś mnie dobrze, to nasze drogi nigdy by się nie rozeszły. Odchodzę z życia innych zazwyczaj z tego samego powodu - ktoś miał dość czasu, żeby mnie poznać, ale wciąż nie wie jaka jestem, moje zachowanie ocenia zupełnie nietrafnie i nie potrafi mnie zrozumieć. Jeśli kiedyś znałbyś mnie dobrze - możesz być pewny - znałbyś mnie do dziś."

To co cię irytuje uczy cię cierpliwości. Ten który cię opuszcza uczy cię jak stanąć na własnych nogach. To co cię złości uczy cię wybaczenia i współczucia. Cokolwiek ma nad Tobą władzę  uczy cię jak odzyskać swoją moc. To czego nienawidzisz uczy cię bezwarunkowej miłości. To czego się boisz uczy cię odwagi w pokonywaniu strachu. Wszystko nad czym nie masz kontroli  uczy cię jak odpuścić.

jednorazowagra dodano: 13 listopada 2018

To, co cię irytuje, uczy cię cierpliwości. Ten, który cię opuszcza, uczy cię jak stanąć na własnych nogach. To, co cię złości, uczy cię wybaczenia i współczucia. Cokolwiek, ma nad Tobą władzę, uczy cię jak odzyskać swoją moc. To czego nienawidzisz, uczy cię bezwarunkowej miłości. To, czego się boisz, uczy cię odwagi w pokonywaniu strachu. Wszystko, nad czym nie masz kontroli, uczy cię jak odpuścić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV