głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cafetta

dla Ciebie to wciąż za mało  by mnie pokochać i powiedzieć  że mnie znasz .

nusiaq91 dodano: 8 lipca 2013

dla Ciebie to wciąż za mało, by mnie pokochać i powiedzieć, że mnie znasz .

Za miesiąc minie rok   myślisz  że coś się zmieniło? Nadal tęsknie za tobą jak cholera. Duszę się powietrzem  kiedy Ciebie nie ma obok. Wciąż kocham Cie równie mocno jak rok temu. Jesteś nadal tak bardzo ważny w moim sercu.     jamaica.

jachcenajamaice dodano: 6 lipca 2013

Za miesiąc minie rok - myślisz, że coś się zmieniło? Nadal tęsknie za tobą jak cholera. Duszę się powietrzem, kiedy Ciebie nie ma obok. Wciąż kocham Cie równie mocno jak rok temu. Jesteś nadal tak bardzo ważny w moim sercu. / jamaica.

jesteś księżniczką i traktuj siebie w tych kategoriach. jesteś piękna niezależna młoda i dobra

lovekrove dodano: 5 lipca 2013

jesteś księżniczką i traktuj siebie w tych kategoriach. jesteś piękna niezależna młoda i dobra

Chyba zebrałam siły i wracam :

jachcenajamaice dodano: 3 lipca 2013

Chyba zebrałam siły i wracam :)

Kolejna szklanka rozbija się na drobne kawałki po zderzeniu ze ścianą. Kolejny raz skóra na kostkach u dłoni zalewa się krwią. Znów ze złości wargi ociekają krwią. Znów brak tchu by przeżyć normalnie kolejny dzień.     jamaica.

jachcenajamaice dodano: 3 lipca 2013

Kolejna szklanka rozbija się na drobne kawałki po zderzeniu ze ścianą. Kolejny raz skóra na kostkach u dłoni zalewa się krwią. Znów ze złości wargi ociekają krwią. Znów brak tchu by przeżyć normalnie kolejny dzień. / jamaica.

Dziękuję wam bardzo :  ciamciaramciaa  potrzebowałam bardzo tej informacji bo dość długo pisała do mnie osoba podająca się za niego. Od początku wiedziałam  że to fejk. Ale teraz mam na to dowód. Dziękuję dziewczyny :  teksty jachcenajamaice dodał komentarz: Dziękuję wam bardzo :) ciamciaramciaa@ potrzebowałam bardzo tej informacji bo dość długo pisała do mnie osoba podająca się za niego. Od początku wiedziałam, że to fejk. Ale teraz mam na to dowód. Dziękuję dziewczyny :* do wpisu 3 lipca 2013
wiara w siebie najważniejszą z każdych wiar.   maniia

maniia dodano: 1 lipca 2013

wiara w siebie najważniejszą z każdych wiar. / maniia

Zostawił mnie  a wraz z nim zostało wiele pytań   na które nigdy już nie usłysze odpowiedzi.

nusiaq91 dodano: 28 czerwca 2013

Zostawił mnie, a wraz z nim zostało wiele pytań , na które nigdy już nie usłysze odpowiedzi.

Podobało mi się  że nie paplał byle czego żeby zabić ciszę.

nusiaq91 dodano: 28 czerwca 2013

Podobało mi się ,że nie paplał byle czego żeby zabić ciszę.

dziś patrz  scenariusz standard  a byłaś przekonana  że łączyła nas magia

lovekrove dodano: 27 czerwca 2013

dziś patrz, scenariusz standard, a byłaś przekonana, że łączyła nas magia

teraz wstań i bądź kim chcesz  koło mnie

lovekrove dodano: 27 czerwca 2013

teraz wstań i bądź kim chcesz, koło mnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć