głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bzykuuu

Kochać kogoś   znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne

59sekund dodano: 1 czerwca 2015

Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne

Wszystko polega na tym  żeby człowiek był taki  jaki jest  żeby nie wstydził się chcieć tego  czego chce i marzyć o tym  o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział  że powinni być tacy i tacy  i starają się być takimi aż do śmierci  nie wiedząc nawet  kim byli i są naprawdę. Nie są więc nikim i niczym  postępują niejednoznacznie  niejasno  chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.

59sekund dodano: 1 czerwca 2015

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są więc nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.

Halo  halo  kochanie  chciałbym Ci powiedzieć  że dziś bez zmian. Jest tak jak wczoraj  jak przedwczoraj i trzy dni temu. Ledwo otworzyłem oczy i już tęsknię.

schizzy dodano: 1 czerwca 2015

Halo, halo, kochanie, chciałbym Ci powiedzieć, że dziś bez zmian. Jest tak jak wczoraj, jak przedwczoraj i trzy dni temu. Ledwo otworzyłem oczy i już tęsknię.

Pracuj nad sobą  by być swoim największym powodem do dumy.

schizzy dodano: 1 czerwca 2015

Pracuj nad sobą, by być swoim największym powodem do dumy.

Zwracali mi uwagę  teraz mogą tylko zwracać honor.

schizzy dodano: 1 czerwca 2015

Zwracali mi uwagę, teraz mogą tylko zwracać honor.

Nie potrzebuję sypialni  żeby udowodnić swoją kobiecość. Mogę być równie atrakcyjna zupełnie ubrana  zrywając jabłka albo stojąc w deszczu.

schizzy dodano: 1 czerwca 2015

Nie potrzebuję sypialni, żeby udowodnić swoją kobiecość. Mogę być równie atrakcyjna zupełnie ubrana, zrywając jabłka albo stojąc w deszczu.

 Więc dlatego wszyscy przegramy  dlatego  że przechodziliśmy obojętnie obok czegoś  kiedy powinniśmy pozostać

fcuk dodano: 31 maja 2015

"Więc dlatego wszyscy przegramy; dlatego, że przechodziliśmy obojętnie obok czegoś, kiedy powinniśmy pozostać"

Lecz nerwy  przez nie czuję się jak pies na uwięzi i zamiast być w czymś jestem tylko pomiędzy.

monrooe dodano: 30 maja 2015

Lecz nerwy, przez nie czuję się jak pies na uwięzi i zamiast być w czymś jestem tylko pomiędzy.

Między mną a Tobą  między mną a sobą szukam więzi wciąż  nieustannie i bez przerwy.

monrooe dodano: 30 maja 2015

Między mną a Tobą, między mną a sobą szukam więzi wciąż, nieustannie i bez przerwy.

I to nie czas  największym wrogiem tu jest Twoje  ja .

monrooe dodano: 30 maja 2015

I to nie czas, największym wrogiem tu jest Twoje "ja".

Codziennie życie daje wiele szans  eej jeżeli nie  to musisz je dawać sobie sam.

monrooe dodano: 30 maja 2015

Codziennie życie daje wiele szans, eej jeżeli nie, to musisz je dawać sobie sam.

A kiedy nie masz przyjaciół  sorry  wtedy masz przejebane  zero wariatów  którzy przywrócą Twoją wiarę.

monrooe dodano: 30 maja 2015

A kiedy nie masz przyjaciół, sorry, wtedy masz przejebane, zero wariatów, którzy przywrócą Twoją wiarę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć