 |
|
Chciałabym w końcu znaleźć chłopaka, którego będę kochać z wzajemnością. Nie będę od niego oczekiwać ciągłych rozmów, SMS-ów, chcę po prostu aby był. Aby mnie rozumiał, żeby nie liczyła się dla niego żadna inna dziewczyna. Potrzebuję silnych, delikatnych, a zarazem konkretnych męskich ramion.
|
|
 |
|
Ej Ty, serce lepiej weź się za przepompowywanie krwi a nie kochać Ci się zachciało.
|
|
 |
|
dziękuje, że pokazałeś mi jak bardzo ludzie potrafią kłamać i jak strasznie byłam naiwna.
|
|
 |
|
Gdzie się podziały tamte czasy, gdy byliśmy szczęśliwi? Przyjaźniliśmy się, traktowaliśmy poważnie, jak rodzeństwo pomimo, że nie byliśmy ze sobą spokrewnieni. Rozmawialiśmy prawie codziennie, żartowaliśmy na różne tematy. Były poważne rozmowy, jak i te zabawne. Jednak jednego dnia pojawił się ktoś w Twoim życiu kto to zmienił. Całą nasza przyjaźń, na którą pracowaliśmy wiele lat została zniszczona. Poszłam na drugi, a nawet na trzeci plan. Nie przejmowałeś się tym co się dzieje, jak jest. Nie cieszyłeś się moim szczęście tak, jak ja Twoim.
|
|
 |
|
Gdy zaczynamy mówić o uczuciach - znikają.
|
|
 |
|
Żyję złudzeniami, błędnymi marzeniami
|
|
 |
|
Jeżeli będę miała syna wychowam go tak, aby wiedział, że żadnej kobiety nigdy w życiu zranić nie można.
|
|
 |
|
najwspanialsze uczucie świata? budzić się z myślą, że to on należy do mnie, że to dla niego jestem najważniejszym człowieczkiem na ziemi, że to on kocha mnie nad życie i nie wyobraża sobie beze mnie swojego istnienia, że mam po co, że mam dla kogo żyć, dla kogo wstawać z tego przyciągającego grawitacją łóżka, że jest ktoś, dzięki komu mam pewność, że WSZYSTKO ma jakiś sens
|
|
 |
|
Miałam Go tylko polubić a zakochałam się do granic własnych możliwości. Nawet nie wiedziałam, że tak potrafię.
|
|
 |
|
"Przez tą moją szczerość wiele osób mnie skreśla " [B.R.O]
|
|
 |
|
- Mam pytanie. - Tak? - Czy Tobie czasem nie za wygodnie się siedzi w moich myślach?
|
|
 |
|
`'ale nie porównuj mnie z nikim, bo ja jestem tylko jedna.
|
|
|
|