głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika buummxdd

Miłość nie jest przereklamowana. Właśnie dlatego ludzie traktują ją tak cynicznie… naprawdę warto o nią walczyć  być odważnym dla niej  wszystko dla niej zaryzykować. Problem polega na tym  że jeśli niczego nie zaryzykujesz  to ryzykujesz jeszcze więcej.

twojaprzytulankax3 dodano: 28 stycznia 2014

Miłość nie jest przereklamowana. Właśnie dlatego ludzie traktują ją tak cynicznie… naprawdę warto o nią walczyć, być odważnym dla niej, wszystko dla niej zaryzykować. Problem polega na tym, że jeśli niczego nie zaryzykujesz, to ryzykujesz jeszcze więcej.

Chcę do jednego miejsca na ziemi Gdzie problemy przestają mieć znaczenie Do objęć  które akceptują me słabości Do nich pragnę  tylko do mej miłości

twojaprzytulankax3 dodano: 28 stycznia 2014

Chcę do jednego miejsca na ziemi Gdzie problemy przestają mieć znaczenie Do objęć, które akceptują me słabości Do nich pragnę, tylko do mej miłości

Położył rękę na jednym z tych swoich dwóch serc i wyjechał.  A ja przecież mogłabym z nim kopać studnie  gdyby okazało się   że tam  gdzie mnie zabiera  nie ma jeszcze wody.

hempgieeru dodano: 27 stycznia 2014

Położył rękę na jednym z tych swoich dwóch serc i wyjechał. A ja przecież mogłabym z nim kopać studnie, gdyby okazało się, że tam, gdzie mnie zabiera, nie ma jeszcze wody.

Tak naprawdę czyjeś zaufanie można zdobyć tylko raz . Jeżeli je miałeś i straciłeś  już nigdy nie będzie tak jak dawniej. Człowiek zdolny jest jest wybaczyć wiele  ale zapomnieć wszystkiego nie potrafi.

hempgieeru dodano: 27 stycznia 2014

Tak naprawdę czyjeś zaufanie można zdobyć tylko raz . Jeżeli je miałeś i straciłeś, już nigdy nie będzie tak jak dawniej. Człowiek zdolny jest jest wybaczyć wiele, ale zapomnieć wszystkiego nie potrafi.

nieważne  że piszesz o błahostkach  ważne  że pamiętasz o mnie.

truskawkova dodano: 27 stycznia 2014

nieważne, że piszesz o błahostkach, ważne, że pamiętasz o mnie.

Dużym problemem większości ludzi jest to  że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości  tylko rozpamiętują przeszłość  która wydaje im się idealna.

twojaprzytulankax3 dodano: 26 stycznia 2014

Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się idealna.

boje się  że odejdziesz nie zważając na ból jaki sprawiasz tak jak robili to inni . i chociaż wiem  że kochasz mnie na zabój  boje się  że niedługo minie ci ta szaleńcza miłość  a ja nie będę potrafiła poradzić sobie z następnym rozczarowaniem .

zmadrzeej dodano: 26 stycznia 2014

boje się, że odejdziesz nie zważając na ból jaki sprawiasz tak jak robili to inni . i chociaż wiem, że kochasz mnie na zabój, boje się, że niedługo minie ci ta szaleńcza miłość, a ja nie będę potrafiła poradzić sobie z następnym rozczarowaniem .

i wszystko mi jedno   Ty to tylko przeszłość . nie ma nas   pewnie ciężko to przeżyć . nie ma szans   by to mogło się zmienić

zmadrzeej dodano: 26 stycznia 2014

i wszystko mi jedno , Ty to tylko przeszłość . nie ma nas , pewnie ciężko to przeżyć . nie ma szans , by to mogło się zmienić

Tak zastanawiam się czy czegoś Ci nie brakuje czy przypadkiem nie marzniesz myślę co się u Ciebie dzieje jak układasz sobie życie i czy na wszystko znajdujesz czas jestem ciągle gdzieś między myślą o tym czy za mną tęsknisz i nadal mnie potrzebujesz czy staję ci się obca zastanawiam się co byś zrobił mając mnie teraz przed swoimi oczami zatrzymałbyś się i nie mogąc wydusić słowa patrzyłbyś na mnie czy zrobił jakikolwiek ruch objął mnie przyjaźnie czy zwyczajnie podał rękę a może po prostu nie spojrzałbyś w moje oczy i przeszedł dając mi do zrozumienia że nie chcesz już ciągnąc tej znajomości.

zmadrzeej dodano: 26 stycznia 2014

Tak,zastanawiam się czy czegoś Ci nie brakuje,czy przypadkiem nie marzniesz,myślę co się u Ciebie dzieje,jak układasz sobie życie i czy na wszystko znajdujesz czas,jestem ciągle gdzieś między myślą o tym czy za mną tęsknisz i nadal mnie potrzebujesz czy staję ci się obca,zastanawiam się co byś zrobił mając mnie teraz przed swoimi oczami-zatrzymałbyś się i nie mogąc wydusić słowa patrzyłbyś na mnie,czy zrobił jakikolwiek ruch,objął mnie przyjaźnie czy zwyczajnie podał rękę,a może po prostu nie spojrzałbyś w moje oczy i przeszedł dając mi do zrozumienia,że nie chcesz już ciągnąc tej znajomości.

pamiętam dokładnie każdą chwile z nim spędzoną   pamiętam każdy przypał   imprezę   pamiętam kłótnię z nim i te chwile kiedy nawzajem wyciągaliśmy się z bagna . trzymam w telefonie wszystkie smsy od niego   nie wiem po co. nie dociera do mnie   że jego nie ma i już nigdy nie wróci. nie rozumiem tego  że on nie żyje. chyba nawet nie chcę rozumieć. zastanawia mnie ile jeszcze będę żyć z nadzieją  że stanie w drzwiach od mojego pokoju i zapyta ' co odpierdalamy?'. często w nocy widzę jego twarz  pamiętam każdą jej rysę  jego oczy znam na pamięć ale za cholerę nie potrafię przypomnieć sobie jego głosu  żebym chciała nie umiem.

zmadrzeej dodano: 26 stycznia 2014

pamiętam dokładnie każdą chwile z nim spędzoną , pamiętam każdy przypał , imprezę , pamiętam kłótnię z nim i te chwile kiedy nawzajem wyciągaliśmy się z bagna . trzymam w telefonie wszystkie smsy od niego , nie wiem po co. nie dociera do mnie , że jego nie ma i już nigdy nie wróci. nie rozumiem tego, że on nie żyje. chyba nawet nie chcę rozumieć. zastanawia mnie ile jeszcze będę żyć z nadzieją, że stanie w drzwiach od mojego pokoju i zapyta ' co odpierdalamy?'. często w nocy widzę jego twarz, pamiętam każdą jej rysę, jego oczy znam na pamięć ale za cholerę nie potrafię przypomnieć sobie jego głosu, żebym chciała nie umiem.

Dużym problemem większości ludzi jest to  że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości  tylko rozpamiętują przeszłość  która wydaje im się idealna.

zmadrzeej dodano: 26 stycznia 2014

Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się idealna.

Prawda jest taka   że nigdy nie zapomnimy o ukochanej osobie nawet jeśli bardzo nas zraniła .   pzsm

namalowanaksiezniczka dodano: 25 stycznia 2014

Prawda jest taka , że nigdy nie zapomnimy o ukochanej osobie nawet jeśli bardzo nas zraniła . / pzsm
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć