głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika burningcigarette

A czy fakt  że siedzę ze łzami w oczach  modląc się o wiadomość od Ciebie byłby coś w stanie zmienić?

lenka1234 dodano: 7 czerwca 2013

A czy fakt, że siedzę ze łzami w oczach, modląc się o wiadomość od Ciebie byłby coś w stanie zmienić?

Przecież nie myślę o Tobie cały czas. Tylko 24 godziny na dobę.

lenka1234 dodano: 7 czerwca 2013

Przecież nie myślę o Tobie cały czas. Tylko 24 godziny na dobę.

Kupiłam tymbarka. Na kapslu napisali ' jutro będzie lepiej '. Od tej pory przestałam wierzyć kapselkom.

lenka1234 dodano: 7 czerwca 2013

Kupiłam tymbarka. Na kapslu napisali ' jutro będzie lepiej '. Od tej pory przestałam wierzyć kapselkom.

Czasami lubię wieczorem wyjść sama na spacer  pójść do parku i usiąść na ławce. Udawać  że na kogoś czekam  w nadziei  że rzeczywiście przechodzić będziesz tą drogą. Zatrzymasz się  usiądziesz obok i powiesz  że właśnie szukałeś tej jedynej.

lenka1234 dodano: 7 czerwca 2013

Czasami lubię wieczorem wyjść sama na spacer, pójść do parku i usiąść na ławce. Udawać, że na kogoś czekam, w nadziei, że rzeczywiście przechodzić będziesz tą drogą. Zatrzymasz się, usiądziesz obok i powiesz, że właśnie szukałeś tej jedynej.

Najbardziej irytuje mnie własna naiwność.

lenka1234 dodano: 7 czerwca 2013

Najbardziej irytuje mnie własna naiwność.

Twoje imię widnieje na mojej prywatnej liście marzeń zakazanych.

lenka1234 dodano: 7 czerwca 2013

Twoje imię widnieje na mojej prywatnej liście marzeń zakazanych.

Nie potrafiła powstrzymać łez. Nie miała sił by je ukrywać. Nie miała sił by się tym przejmować.

lenka1234 dodano: 7 czerwca 2013

Nie potrafiła powstrzymać łez. Nie miała sił by je ukrywać. Nie miała sił by się tym przejmować.

Bywają słowa  których już nigdy nie usłyszymy  chwile które już nigdy nie wrócą  a także są ludzie co odchodzą  a chcielibyśmy by byli.

lenka1234 dodano: 7 czerwca 2013

Bywają słowa, których już nigdy nie usłyszymy, chwile które już nigdy nie wrócą, a także są ludzie co odchodzą, a chcielibyśmy by byli.

I siedzę  a zaraz stoję i chyba muszę się czegoś przytrzymać  bo kręci mi się w głowie  ale śmieję się ze wszystkiego  nawet z tego  że rusza się ściana  choć przecież wcale się nie rusza  ale dla mnie  teraz  tutaj  wszystko jest tak łatwe i tak proste do wytłumaczenia. I chyba powinnam wracać do domu i chyba nawet ktoś się pyta czy wracam  ale ja tak przecząco kręcę głową  że odchodzi zrezygnowany  ale podchodzi jakiś koleś i chyba nawet jest w moim guście  chociaż ciężko stwierdzić  bo jakoś zamazuje mi się jego obraz i gada coś do mnie  cały czas  oh  jakby mnie to obchodziło  ale twardo udaję  że słucham  chociaż w głowie mi strasznie szumi i chyba właśnie poczułam wibracje komórki  sprawdzam   Ty. Ty  Ty  Ty  ciągle w momentach  w których jestem tak bliska zapomnieniu. I chyba to przez Ciebie całuję się z tym gościem  jakie to puste i dziwkarskie  oh  oh  jak bardzo mnie to wszystko pieprzy.   believe.me

believe.me dodano: 6 czerwca 2013

I siedzę, a zaraz stoję i chyba muszę się czegoś przytrzymać, bo kręci mi się w głowie, ale śmieję się ze wszystkiego, nawet z tego, że rusza się ściana, choć przecież wcale się nie rusza, ale dla mnie, teraz, tutaj, wszystko jest tak łatwe i tak proste do wytłumaczenia. I chyba powinnam wracać do domu i chyba nawet ktoś się pyta czy wracam, ale ja tak przecząco kręcę głową, że odchodzi zrezygnowany, ale podchodzi jakiś koleś i chyba nawet jest w moim guście, chociaż ciężko stwierdzić, bo jakoś zamazuje mi się jego obraz i gada coś do mnie, cały czas, oh, jakby mnie to obchodziło, ale twardo udaję, że słucham, chociaż w głowie mi strasznie szumi i chyba właśnie poczułam wibracje komórki, sprawdzam - Ty. Ty, Ty, Ty, ciągle w momentach, w których jestem tak bliska zapomnieniu. I chyba to przez Ciebie całuję się z tym gościem, jakie to puste i dziwkarskie, oh, oh, jak bardzo mnie to wszystko pieprzy. / believe.me

Cierpię na syndrom PPN. ''podejść  przytulić  nie puścić

precelka dodano: 6 czerwca 2013

Cierpię na syndrom PPN. ''podejść, przytulić, nie puścić"

jestem wrażliwa  szczególnie na słowa. więc zastanów się  czy warto.

lenka1234 dodano: 6 czerwca 2013

jestem wrażliwa, szczególnie na słowa. więc zastanów się, czy warto.

nie mów mi  że już nic nie czujesz  bo gdybym ściągnęła koszulkę i pozwoliła Ci odpiąć stanik  byłbyś kurwa w siódmym niebie

lenka1234 dodano: 6 czerwca 2013

nie mów mi, że już nic nie czujesz, bo gdybym ściągnęła koszulkę i pozwoliła Ci odpiąć stanik, byłbyś kurwa w siódmym niebie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć