głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika burningcigarette

 Zmieniłam się? Może i tak. Może na gorsze  może na lepsze. Zależy  z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej  może dziecinniej. Tak i to prawda  że czas zmienia ludzi  ale to nie tylko czas. To także ludzie  z którymi przebywasz.

zdemoralizowana_roszpunka dodano: 22 sierpnia 2013

"Zmieniłam się? Może i tak. Może na gorsze, może na lepsze. Zależy, z której strony kto patrzy. Może zachowuję się poważniej, może dziecinniej. Tak i to prawda, że czas zmienia ludzi, ale to nie tylko czas. To także ludzie, z którymi przebywasz."

 Idziesz na dno skurwielu  jak pieprzony Titanic.

zdemoralizowana_roszpunka dodano: 22 sierpnia 2013

"Idziesz na dno skurwielu, jak pieprzony Titanic."

Mam alergię na twój ryj  więc nie wiem jak długo wytrzymam zanim wypierdolę cię przez okno w szkole  szmato.

zdemoralizowana_roszpunka dodano: 22 sierpnia 2013

Mam alergię na twój ryj, więc nie wiem jak długo wytrzymam zanim wypierdolę cię przez okno w szkole, szmato.

Siedzę po cichutku i patrzę. Patrzę jak straciłam przyjaciół  chłopaka i wszystko co jest dla mnie ważne..

zdemoralizowana_roszpunka dodano: 22 sierpnia 2013

Siedzę po cichutku i patrzę. Patrzę jak straciłam przyjaciół, chłopaka i wszystko co jest dla mnie ważne..

 O niektórych ludzi trzeba walczyć  o innych rozsądniej jest zapomnieć.

zdemoralizowana_roszpunka dodano: 22 sierpnia 2013

"O niektórych ludzi trzeba walczyć, o innych rozsądniej jest zapomnieć."

 W sumie w dupie mam  czy to ktoś usłyszy  bo każdy  kogo znam gówno o mnie wie.

zdemoralizowana_roszpunka dodano: 22 sierpnia 2013

"W sumie w dupie mam, czy to ktoś usłyszy, bo każdy, kogo znam gówno o mnie wie."

 Mam już dosyć tych ran  mam już dosyć tych ścian  w sumie już nie czuję  że rozumiesz mnie.

zdemoralizowana_roszpunka dodano: 22 sierpnia 2013

"Mam już dosyć tych ran, mam już dosyć tych ścian, w sumie już nie czuję, że rozumiesz mnie."

Nie ma gorszego bólu niż świadomość  że to  co było  nigdy już nie wróci. Że osoby  z którymi było się blisko i nadal są ważni  traktują nas całkowicie obojętnie

twojaprzytulankax3 dodano: 22 sierpnia 2013

Nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci. Że osoby, z którymi było się blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie

depresja to lęk przed utratą wywołany tym  że nie uwolniliśmy się od jakiejś straty z przeszłości. nie pozwala nam ona iść dalej i cieszyć się życiem  gdyż boimy się  że znowu coś stracimy. nie chcemy iść dalej ani też zaufać chwili obecnej lub przyszłej. odrzucamy wiarę w cokolwiek z obawy  że się zawiedziemy i że stracimy coś bardzo ważnego. czujemy  że lepiej nigdy nic nie stracić  niż kochać. nie chcemy iść do przodu  zaryzykować lub zaufać  że życie ma dla nas coś lepszego

twojaprzytulankax3 dodano: 22 sierpnia 2013

depresja to lęk przed utratą wywołany tym, że nie uwolniliśmy się od jakiejś straty z przeszłości. nie pozwala nam ona iść dalej i cieszyć się życiem, gdyż boimy się, że znowu coś stracimy. nie chcemy iść dalej ani też zaufać chwili obecnej lub przyszłej. odrzucamy wiarę w cokolwiek z obawy, że się zawiedziemy i że stracimy coś bardzo ważnego. czujemy, że lepiej nigdy nic nie stracić, niż kochać. nie chcemy iść do przodu, zaryzykować lub zaufać, że życie ma dla nas coś lepszego

Sama nie wiem co się ze mną dzieje  może najzwyczajniej nie potrafię się uporać z własnymi problemami  nie umiem zostawić za sobą przeszłości i żyć teraźniejszością. a może nie chcę zapomnieć  albo nie potrafię się od tego uwolnić..

twojaprzytulankax3 dodano: 21 sierpnia 2013

Sama nie wiem co się ze mną dzieje, może najzwyczajniej nie potrafię się uporać z własnymi problemami, nie umiem zostawić za sobą przeszłości i żyć teraźniejszością. a może nie chcę zapomnieć, albo nie potrafię się od tego uwolnić..

Ja  nie jestem dla Twoich chwil i wrażeń   masz czuć respekt przed i dla moich sił i marzeń  Bisz.

sucette.cerise dodano: 21 sierpnia 2013

Ja, nie jestem dla Twoich chwil i wrażeń, masz czuć respekt przed i dla moich sił i marzeń/ Bisz.

 Z frajera  mężczyzny nie zrobisz.

zdemoralizowana_roszpunka dodano: 21 sierpnia 2013

"Z frajera, mężczyzny nie zrobisz."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć