głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika buhahahaah

'to nie jest tak  że ja już nie pamiętam. pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc  pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. każdą obietnicę nadal noszę w sobie z nadzieją  że jeszcze kiedyś ją spełni. każdy szept  każde wypowiedziane prosto w oczy słowa odtwarzam czasami w pamięci  nikomu o tym nie mówiąc. pamiętam jak mnie próbował obejmować  jak trzymał za rękę. pamiętam wszystko i nigdy tego nie zapomnę bo po prostu nie da się zapomnieć o osobie którą kochałaś nad życie i być może dalej ją kochasz'

kashiya dodano: 14 listopada 2011

'to nie jest tak, że ja już nie pamiętam. pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc, pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. każdą obietnicę nadal noszę w sobie z nadzieją, że jeszcze kiedyś ją spełni. każdy szept, każde wypowiedziane prosto w oczy słowa odtwarzam czasami w pamięci, nikomu o tym nie mówiąc. pamiętam jak mnie próbował obejmować, jak trzymał za rękę. pamiętam wszystko i nigdy tego nie zapomnę bo po prostu nie da się zapomnieć o osobie którą kochałaś nad życie i być może dalej ją kochasz'

lubię się na Ciebie obrażać. hm może inaczej  nie lubię się obrażać ale lubię jak mnie słodko przepraszam  i robisz wszystko żebym powiedziała ' no dobra nie gniewam'. to takie słodkie.

kashiya dodano: 14 listopada 2011

lubię się na Ciebie obrażać. hm może inaczej, nie lubię się obrażać ale lubię jak mnie słodko przepraszam i robisz wszystko żebym powiedziała ' no dobra nie gniewam'. to takie słodkie.

udajesz że wszystko jest okej a tak naprawdę rozpierdala Cie od środka .

yourtrouble dodano: 14 listopada 2011

udajesz że wszystko jest okej a tak naprawdę rozpierdala Cie od środka .

Zostawiamy przeszłość za sobą i spieszymy w nieznane... Ku naszej przyszłości. Wyruszamy w odległe miejsca i próbujemy się odnaleźć...Albo zatracić   próbując przyjemności bliżej domu. Jeśli zbyt mocno trzymamy się przeszłości... przyszłość może nigdy nie nadjeść

dudaa dodano: 14 listopada 2011

Zostawiamy przeszłość za sobą i spieszymy w nieznane... Ku naszej przyszłości. Wyruszamy w odległe miejsca i próbujemy się odnaleźć...Albo zatracić , próbując przyjemności bliżej domu. Jeśli zbyt mocno trzymamy się przeszłości... przyszłość może nigdy nie nadjeść

Fakt  że byłem ćpunem przez długi czas to tylko jeden kawałeczek życiowego placka mojej osobowości  który składa się z bardzo wielu innych kawałeczków.

dudaa dodano: 14 listopada 2011

Fakt, że byłem ćpunem przez długi czas to tylko jeden kawałeczek życiowego placka mojej osobowości, który składa się z bardzo wielu innych kawałeczków.

Mówią  że nic nie dzieje się przypadkiem.  Czasami zderzamy się z rzeczywistością nagle...  Czasami uświadamiamy ją sobie powoli   pomimo naszych usilnych wysiłków  żeby ją ignorować.  czasem można poczuć się jak w piekle.  Nawet  jeśli jesteśmy pewni  że zasłużyliśmy na szczęśliwe zakończenie...  ...ono nie zawsze nadchodzi.  Pojawiają się wątpliwości.  Sekretne misje wymykają się.  I tylko śpiąca królewna znajduje swojego księcia  Noc może popchnąć nas w stronę ciemnej przyszłości...  ...albo pogrążyć w tajemniczej przeszłości.

dudaa dodano: 14 listopada 2011

Mówią, że nic nie dzieje się przypadkiem. Czasami zderzamy się z rzeczywistością nagle... Czasami uświadamiamy ją sobie powoli, pomimo naszych usilnych wysiłków, żeby ją ignorować. czasem można poczuć się jak w piekle. Nawet, jeśli jesteśmy pewni, że zasłużyliśmy na szczęśliwe zakończenie... ...ono nie zawsze nadchodzi. Pojawiają się wątpliwości. Sekretne misje wymykają się. I tylko śpiąca królewna znajduje swojego księcia Noc może popchnąć nas w stronę ciemnej przyszłości... ...albo pogrążyć w tajemniczej przeszłości.

Podczas gdy większość licealnych przyjaźni się rozpada  mam nadzieję  że wydarzenia dzisiejszego dnia zwiążą was na zawsze. Teraz  gdy wyszły na jaw wszystkie sekrety  macie czyste konta...

dudaa dodano: 14 listopada 2011

Podczas gdy większość licealnych przyjaźni się rozpada, mam nadzieję, że wydarzenia dzisiejszego dnia zwiążą was na zawsze. Teraz, gdy wyszły na jaw wszystkie sekrety, macie czyste konta...

I gdybym nie miał kilku cech o których wiem  pewnie podszedłbym do ciebie w ten smutny szary dzień.

zjedlimibrata dodano: 14 listopada 2011

I gdybym nie miał kilku cech o których wiem, pewnie podszedłbym do ciebie w ten smutny szary dzień.

Nie obracam się za siebie    choć powracająca przeszłość czasem prześladuje  nie wiesz?

eskuss dodano: 13 listopada 2011

Nie obracam się za siebie, choć powracająca przeszłość czasem prześladuje, nie wiesz?

Jeśli wypuścisz mnie   nie dogonisz mnie    jeśli wypuścisz mnie   nie zapomnisz mnie.

eskuss dodano: 13 listopada 2011

Jeśli wypuścisz mnie - nie dogonisz mnie, jeśli wypuścisz mnie - nie zapomnisz mnie.

Wiem  że znów wieczorem chciałbyś mnie na własność mieć   Znów nie będziesz sobą  będę z Tobą aż po sen.  Znam Cie lepiej niż ktokolwiek i nie zmienisz się  bo  Zanim zaśniesz  kilka godzin znowu spędzisz ze mną.  Sam na sam  tylko my i nieprawda  że to chore   I nie słuchaj ich  zamknij drzwi  bądźmy znów we dwoje.  Tylko my  tylko my  nikt nam nie przeszkodzi dzisiaj   Chyba  że znów będziesz krzyczał.

eskuss dodano: 13 listopada 2011

Wiem, że znów wieczorem chciałbyś mnie na własność mieć, Znów nie będziesz sobą, będę z Tobą aż po sen. Znam Cie lepiej niż ktokolwiek i nie zmienisz się, bo Zanim zaśniesz, kilka godzin znowu spędzisz ze mną. Sam na sam, tylko my i nieprawda, że to chore, I nie słuchaj ich, zamknij drzwi, bądźmy znów we dwoje. Tylko my, tylko my, nikt nam nie przeszkodzi dzisiaj, Chyba, że znów będziesz krzyczał.

22:22   tęsknię.

kashiya dodano: 13 listopada 2011

22:22 - tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć