głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika brokensmile

Nieszczęście. Nie + szczęście. Podczas nieszczęścia doszukałam się tej cząstki bez 'nie'. Znalazłam je w spotkaniach z przyjaciółmi  piciu earl grey rano  a kakao wieczorem  czytaniu książek o ognisku rodzinnym  a nie jakiś love story. W szczególności szczęście odnalazłam w długopisie i na kartce. Wszystko stało się prostsze. Każde słowo  zagubione myśli odnalazły swoją drogę.

kasiarzynkaaa dodano: 16 maja 2013

Nieszczęście. Nie + szczęście. Podczas nieszczęścia doszukałam się tej cząstki bez 'nie'. Znalazłam je w spotkaniach z przyjaciółmi, piciu earl grey rano, a kakao wieczorem, czytaniu książek o ognisku rodzinnym, a nie jakiś love story. W szczególności szczęście odnalazłam w długopisie i na kartce. Wszystko stało się prostsze. Każde słowo, zagubione myśli odnalazły swoją drogę.

papieros   jedyny rodzaj męski   który uspakaja nerwy i masz świadomość   że zawsze będzie.

kasiarzynkaaa dodano: 16 maja 2013

papieros - jedyny rodzaj męski, który uspakaja nerwy i masz świadomość, że zawsze będzie.

chyba juz mi tylko pozostało szukania odpowiedzi na pytania  na które podobno nie da się odpowiedzieć. pójdę  poszukam odpowiedzi na jedno bardzo ważne pytanie   Dlaczego właściwie się poznaliśmy  dlaczego nie umiemy zapomnieć  dlaczego on nadal żyje w moim sercu ?   chcę znaleźć odpowiedź  chcę zrozumieć każdy dzien bez niego  z chusteczkami i ciężkim rapem. chcę zrozumieć dlaczego to właśnie na siebie musieliśmy trafić. przecież podobno nie ma przypadków a życie każdego ma jakiś nadany sens.   kocham skurwiela

namalowanaksiezniczka dodano: 16 maja 2013

chyba juz mi tylko pozostało szukania odpowiedzi na pytania, na które podobno nie da się odpowiedzieć. pójdę, poszukam odpowiedzi na jedno bardzo ważne pytanie ` Dlaczego właściwie się poznaliśmy, dlaczego nie umiemy zapomnieć, dlaczego on nadal żyje w moim sercu ? ` chcę znaleźć odpowiedź, chcę zrozumieć każdy dzien bez niego, z chusteczkami i ciężkim rapem. chcę zrozumieć dlaczego to właśnie na siebie musieliśmy trafić. przecież podobno nie ma przypadków a życie każdego ma jakiś nadany sens. [ kocham_skurwiela ]

Dziękuję dziewczęta! :  Rozgadałam się dość :D teksty niekoffana dodał komentarz: Dziękuję dziewczęta! :* Rozgadałam się dość :D do wpisu 16 maja 2013
Boję się  niesamowicie się boję  bo znów się zakochałam  a przecież po co  przecież wtedy jestem najsłabsza  przecież doskonale o tym wiem. Ale nie  ale już za późno  za późno  bo ten mężczyzna  mężczyzna  nie chłopiec  jest  jest nie do opisania  jest wspaniały  nie umiem ująć go w słowach  jego zapach  ton jego głosu  jego dłonie  jego włosy  oczy  jego zarost  jego wszystko  jezu  jezu. I ma mnie  ma mnie bezapelacyjnie i teraz  jestem przerażona  że zrobię coś nie tak  że powiem coś nie tak  nie wiem i zostanę bez niego  a nie mogę  nie dałabym rady  nie po raz kolejny  nie po kimś tak wspaniałym jak on.

niecalkiemludzka dodano: 16 maja 2013

Boję się, niesamowicie się boję, bo znów się zakochałam, a przecież po co, przecież wtedy jestem najsłabsza, przecież doskonale o tym wiem. Ale nie, ale już za późno, za późno, bo ten mężczyzna, mężczyzna, nie chłopiec, jest, jest nie do opisania, jest wspaniały, nie umiem ująć go w słowach, jego zapach, ton jego głosu, jego dłonie, jego włosy, oczy, jego zarost, jego wszystko, jezu, jezu. I ma mnie, ma mnie bezapelacyjnie i teraz, jestem przerażona, że zrobię coś nie tak, że powiem coś nie tak, nie wiem i zostanę bez niego, a nie mogę, nie dałabym rady, nie po raz kolejny, nie po kimś tak wspaniałym jak on.

Wspomnienia należy zachować  lecz nie można nimi żyć .

anijkaa dodano: 16 maja 2013

Wspomnienia należy zachować, lecz nie można nimi żyć .

1OO  USTNY POLSKI  JESTEM Z SIEBIE DUMNA !!! ♥

niekoffana dodano: 16 maja 2013

1OO% USTNY POLSKI, JESTEM Z SIEBIE DUMNA !!! ♥

Potrafiłaś godzinami wykrzykiwać mi w twarz każdy mój błąd  trzaskając przy tym drzwiami w spazmatycznym ataku płaczu. Chyba w ostateczności starałaś się histerią sprowadzić mnie na ziemię. Każda na Twoim miejscu by się poddała  rozumiesz? Każda  ale nie Ty. Chyba właśnie to tak bardzo dawało mi do zrozumienia  że Twoje uczucia są prawdziwe. Że chcesz zmienić mnie nie dlatego  że nie jestem taki jak inni  ale dla naszego dobra. A ja nie potrafiłem. Nie umiałem przestać być tą wersją mnie  która zniszczyła nie tylko Ciebie  ale i mnie. Nie docierały do mnie Twoje słowa  a krzyki zapadały w pamięć na mniej więcej kilka godzin  w których potrafiłem nawet płakać przez własną głupotę  żeby za chwilę popełnić ten sam błąd i przepraszać Cię  powtarzając  że to się już przecież nie powtórzy. I dziś  chociaż nie jesteś w stanie się tego nawet domyślić  chciałem Cię właśnie za to przeprosić. Za tą ścianę  którą zbudowałem w sobie i nawet Tobie nie dałem jej wyburzyć.  wieleprzegrałem

namalowanaksiezniczka dodano: 15 maja 2013

Potrafiłaś godzinami wykrzykiwać mi w twarz każdy mój błąd, trzaskając przy tym drzwiami w spazmatycznym ataku płaczu. Chyba w ostateczności starałaś się histerią sprowadzić mnie na ziemię. Każda na Twoim miejscu by się poddała, rozumiesz? Każda, ale nie Ty. Chyba właśnie to tak bardzo dawało mi do zrozumienia, że Twoje uczucia są prawdziwe. Że chcesz zmienić mnie nie dlatego, że nie jestem taki jak inni, ale dla naszego dobra. A ja nie potrafiłem. Nie umiałem przestać być tą wersją mnie, która zniszczyła nie tylko Ciebie, ale i mnie. Nie docierały do mnie Twoje słowa, a krzyki zapadały w pamięć na mniej więcej kilka godzin, w których potrafiłem nawet płakać przez własną głupotę, żeby za chwilę popełnić ten sam błąd i przepraszać Cię, powtarzając, że to się już przecież nie powtórzy. I dziś, chociaż nie jesteś w stanie się tego nawet domyślić, chciałem Cię właśnie za to przeprosić. Za tą ścianę, którą zbudowałem w sobie i nawet Tobie nie dałem jej wyburzyć. \wieleprzegrałem

Aby bezgranicznie komuś zaufać potrzeba zarówno odwagi  jak i siły. Powin­no się bowiem zakładać i taką ewentualność  że zamiast wzlecieć  upadnie się i to bardzo nisko.

niekoffana dodano: 15 maja 2013

Aby bezgranicznie komuś zaufać potrzeba zarówno odwagi, jak i siły. Powin­no się bowiem zakładać i taką ewentualność, że zamiast wzlecieć, upadnie się i to bardzo nisko.

Przysięgnij  że na zawsze.

niekoffana dodano: 15 maja 2013

Przysięgnij, że na zawsze.

facet to tylko facet  jak zdradzi to co zrobisz? no przecież fiuta mu nie urwiesz.

niekoffana dodano: 15 maja 2013

facet to tylko facet, jak zdradzi to co zrobisz? no przecież fiuta mu nie urwiesz.

Nienawiść jest dobra: gorąca  solidna  pewna. Nienawiść to nie to  co miłość  nie można w nią wątpić.

niekoffana dodano: 15 maja 2013

Nienawiść jest dobra: gorąca, solidna, pewna. Nienawiść to nie to, co miłość; nie można w nią wątpić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć