głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika brokenheartgirl

  są takie dni kiedy nie wierze w nic   i kiedy myślę  że już nigdzie nie dojdę   lecz jest kilku ludzi  oni mówią mi    jutro znowu wstanie słońce!

zostawmnie dodano: 11 luty 2012

` są takie dni kiedy nie wierze w nic, i kiedy myślę, że już nigdzie nie dojdę, lecz jest kilku ludzi, oni mówią mi, "jutro znowu wstanie słońce!"

    chcę poczuć się lekko  poznać smak życia   podać rękę wrogom  być spoko  nic na przypał   a w twoich oczach widziałem wzruszenie   to uczucie jakbym nagrał track życia.

zostawmnie dodano: 11 luty 2012

` chcę poczuć się lekko, poznać smak życia, podać rękę wrogom, być spoko, nic na przypał, a w twoich oczach widziałem wzruszenie, to uczucie jakbym nagrał track życia.

    nie wierzę w postęp  nie wierzę w Twoje oczy   i w to  że historię tworzą małe kroki

zostawmnie dodano: 11 luty 2012

` nie wierzę w postęp, nie wierzę w Twoje oczy, i w to, że historię tworzą małe kroki

    By spełnić marzenia trzeba wierzyć mocniej   ja nie chcę ich pogrzebać dlatego  że dorosłem

zostawmnie dodano: 11 luty 2012

` By spełnić marzenia trzeba wierzyć mocniej, ja nie chcę ich pogrzebać dlatego, że dorosłem

I znów zamykam zmęczone powieki  które zbyt wiele ostatnio widziały.

onna dodano: 10 luty 2012

I znów zamykam zmęczone powieki, które zbyt wiele ostatnio widziały.

Niech ktoś mu wreszcie powie  że tylko koło niego mogę oddychać.

onna dodano: 10 luty 2012

Niech ktoś mu wreszcie powie, że tylko koło niego mogę oddychać.

i nie wiem czy jednak chciałbym  żeby zawsze było tak jak chcę .

onna dodano: 10 luty 2012

i nie wiem czy jednak chciałbym, żeby zawsze było tak jak chcę .

Przekonałam się  że serce ma długą pamięć.

onna dodano: 10 luty 2012

Przekonałam się, że serce ma długą pamięć.

Pierdol rozum  bo to serca morderca .

onna dodano: 10 luty 2012

Pierdol rozum, bo to serca morderca .

Co to jest miłość? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie  idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się  że przemókł do głebi serca.

onna dodano: 10 luty 2012

Co to jest miłość? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głebi serca.

      Widziałam modelkę  która mówi  że od siedmiu lat jest na diecie  ale kariera krótko trwa  więc kiedyś  w przyszłości  będzie się mogła nareszcie normalnie odżywiać. Chciałabyś tak? Chude służy do tego  żeby uszczęśliwiać innych. ...  A życie tak naprawdę polega na tym  żeby uszczęśliwiać siebie. Wtedy inni też skorzystają.

zostawmnie dodano: 10 luty 2012

` Widziałam modelkę, która mówi, że od siedmiu lat jest na diecie, ale kariera krótko trwa, więc kiedyś, w przyszłości, będzie się mogła nareszcie normalnie odżywiać. Chciałabyś tak? Chude służy do tego, żeby uszczęśliwiać innych.(...) A życie tak naprawdę polega na tym, żeby uszczęśliwiać siebie. Wtedy inni też skorzystają.

Jest tak samo  może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc i nie mogę przez to usnąć

paranoje dodano: 9 luty 2012

Jest tak samo, może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc i nie mogę przez to usnąć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć