głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blondii_58

Mężczyzna dla swojej kobiety powinien być jednocześnie przyjacielem kochankiem i obrońcą. Przyjacielem żeby mu ufala i wiedziała że ją zawsze zrozumie . Kochankiem  żeby pożądała i była pożądana. Obrońcą  żeby zawsze czuła się przy nim bezpieczna .

loovee_mee dodano: 16 stycznia 2018

Mężczyzna dla swojej kobiety powinien być jednocześnie przyjacielem, kochankiem i obrońcą. Przyjacielem- żeby mu ufala i wiedziała że ją zawsze zrozumie . Kochankiem - żeby pożądała i była pożądana. Obrońcą - żeby zawsze czuła się przy nim bezpieczna .

Wróciłam do domu.. patrzę  kurz leży.. To może i ja poleżę?

loovee_mee dodano: 16 stycznia 2018

Wróciłam do domu.. patrzę- kurz leży.. To może i ja poleżę?

Niewłaściwa osoba sprawia że biegasz o uwagę o czułość miłość i zaangażowanie. Właściwa osoba daje Ci to wszystko ponieważ Cię kocha ..

loovee_mee dodano: 16 stycznia 2018

Niewłaściwa osoba sprawia że biegasz o uwagę, o czułość, miłość i zaangażowanie. Właściwa osoba daje Ci to wszystko, ponieważ Cię kocha ..

 Wiesz wszystko co się tak naprawdę liczy to aby ludzie których kochasz byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku.    Paul Walker

loovee_mee dodano: 3 grudnia 2017

"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku." - Paul Walker

Nie wyobrażam sobie żebyś mógł kochać jakieś inne serce nie wyobrażam.

loovee_mee dodano: 17 września 2016

Nie wyobrażam sobie, żebyś mógł kochać jakieś inne serce, nie wyobrażam.

 Oglądaliśmy horrory żaden nie był koszmarem Normalnie bym się zesrał lecz przy Tobie się nie bałem Ale odczuwam horror dzisiaj tutaj teraz Bo nie ma Ciebie obok i boję się jak cholera!

loovee_mee dodano: 17 września 2016

"Oglądaliśmy horrory, żaden nie był koszmarem Normalnie bym się zesrał, lecz przy Tobie się nie bałem Ale odczuwam horror, dzisiaj, tutaj, teraz Bo nie ma Ciebie obok, i boję się jak cholera!"

Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj?

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Gdzie jesteś i dlaczego nie tutaj?

Żeby był  żeby chciał być  żeby nie zniknął.

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Żeby był, żeby chciał być, żeby nie zniknął.

Na pierwszy rzut oka nie był przystojny ale na każdy następny już tak.

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Na pierwszy rzut oka nie był przystojny, ale na każdy następny już tak.

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie na przekór niemu na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia a nawet awersje kocham ból jaki mi zadajesz ból którego nie odczuwam jako bólu ból o którym od razu zapominam który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość która pozwala przechodzić przez wszystkie stany od cierpienia do radości z tą samą intensywnością.

przytulona.do.niego dodano: 18 sierpnia 2016

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu. Kocham twoje pragnienia, a nawet awersje, kocham ból, jaki mi zadajesz, ból, którego nie odczuwam jako bólu, ból, o którym od razu zapominam, który nie pozostawia śladów. Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

Najbardziej kochani czujemy się gdy wiemy że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet” powierzchowne i ogólne komplementy bez jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego? Natomiast promienny uśmiech na twarzy partnera kiedy wchodzimy do pokoju spojrzenie z podziwem na coś co robimy wyraz seksualnego pożądania czy podniecenia zainteresowanie się tym co myślimy i czujemy radość z kontaktu z nami lub z samego patrzenia na nas  to środki dzięki którym tworzy się i staje realne nasze doświadczenie widzialności i bycia kochanym. Tymi samymi środkami dajemy naszemu partnerowi podobne doświadczenie.”

przytulona.do.niego dodano: 25 czerwca 2016

Najbardziej kochani czujemy się, gdy wiemy, że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet”, powierzchowne i ogólne komplementy, bez jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego? Natomiast promienny uśmiech na twarzy partnera, kiedy wchodzimy do pokoju, spojrzenie z podziwem na coś, co robimy, wyraz seksualnego pożądania czy podniecenia, zainteresowanie się tym, co myślimy i czujemy, radość z kontaktu z nami lub z samego patrzenia na nas - to środki, dzięki którym tworzy się i staje realne nasze doświadczenie widzialności i bycia kochanym. Tymi samymi środkami dajemy naszemu partnerowi podobne doświadczenie.”

Chciałbym spotkać prostą dziewczynę która będzie szczęśliwa robiąc normalne codzienne rzeczy. Chciałbym żeby lubiła filmy hamburgery coca colę i muzykę. Nie ożenię się dopóki nie znajdę takiej dziewczyny nawet gdyby miało to nastąpić gdy będę miał 30 40 a nawet 50 lat.

przytulona.do.niego dodano: 19 czerwca 2016

Chciałbym spotkać prostą dziewczynę, która będzie szczęśliwa, robiąc normalne, codzienne rzeczy. Chciałbym, żeby lubiła filmy, hamburgery, coca-colę i muzykę. Nie ożenię się, dopóki nie znajdę takiej dziewczyny, nawet gdyby miało to nastąpić, gdy będę miał 30, 40, a nawet 50 lat."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV