 |
- Jaki masz znak zodiaku ?
- waga .
- Taa , chyba NADwaga .
|
|
 |
Nie jestem agresywna, czasami tylko kogoś pierdolnę, drę mordę i rzucam przedmiotami .
|
|
 |
Skarbie ty nie masz jaj, ty masz wydmuszki .
|
|
 |
Wieczorami kreśliła dobre i złe strony wszystkiego, i chociaż dobrze wiedziała, że on zalicza się do tych złych, to jakimś cudem zawsze lądował na pierwszym miejscu tych dobrych .
|
|
 |
|
Gdy budzę się i widzę, że świeci słońce, mój dzień od razu staje się lepszy.
|
|
 |
niezdarnie siadła na parapecie, wystawiając nogi za okno. machała nimi beztrosko, nie zważając na fakt, że znajduje się na dwudziestym piętrze. przecież kazał jej być dzielną .
|
|
 |
Niby dzień w dzień coraz bardziej się starzejemy, to dla wszystkich jest bardzo szokujące, a dla mnie to jest radosna nowina, ponieważ wiem, że starzeję się razem z Tobą ..
|
|
 |
Ci mężczyźni, którzy nie boją się okazywać nam romantycznych uczuć, są warci tego,żeby za nimi tęsknić .
|
|
 |
' kochać to znaczy wybaczać - łatwo powiedzieć.'
|
|
 |
Idę przed siebię tworząc swoją rzeczywistość nie patrzę na to co było, cieszę się z tego co jest, marzę o tym co ma być :)
|
|
 |
Z sarkazmem przez życie w świat ironii.
|
|
 |
tu miłość, nienawiść sypiają wciąż ze sobą.
|
|
|
|