 |
|
Człowiek pozbawiony miłości patrzy na innych, ale nie widzi nic. Świat takiego człowieka staje się martwy, tak jak chore oczy, które straciły widzenie pewnych kolorów.
|
|
 |
|
Usiądź na chwilę, skup i posłuchaj opowiem Ci o tym jak bardzo przestałam Ci ufać.
|
|
 |
|
Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: 'jesteś taka, jakbym chciał'.
|
|
 |
|
Świat się zmienia, gdy znajdujesz kogoś, kogo możesz pokochać, prawda?
|
|
 |
|
nie mogę żyć w świecie w którym Ciebie nie ma.
|
|
 |
|
Kiedy ci coś zabierają, nawet jeśli to gówno, jednak boli. Nawet jeśli wycinają ci guz, zostaje blizna. A noc jest widocznie najlepszym czasem, żeby ją rozdrapywać.
|
|
 |
|
Nigdy nie pomyślałabym, że zakocham się w Tobie z taką siłą, z jaką to zrobiłam.
|
|
 |
|
i co pewnie czekałeś aż napiszę pierwsza?. zawsze to robiłam, ale to się skończyło. wszystko się skończyło. wiele zrozumiałam przez ten cały, cholerny , pusty czas bez Ciebie. jesteś zwykłym dupkiem, który pewnego dnia zostanie z niczym. dlaczego? bo nie potrafisz kochać. umiesz jedynie zadawać ból i odrzucać osoby, które chcą dać Ci szczęście. to koniec. teraz zamiast płakać, mówiąc jak mi Ciebie brakuje, mogę śmiało mówić z uśmiechem na twarzy, że już Cię nie kocham. jestem tego pewna. jestem szczęśliwa. nigdy już nie sprawisz, że zacznę płakać. nigdy. nawet nie próbuj wracać.
|
|
 |
|
trudno jest odbudować coś czego już praktycznie nie ma.
|
|
 |
|
już nie napiszę,bo nie mam nic do powiedzenia...tęsknię,ale jest jak jest i nie chcę nic już zmieniać.
|
|
 |
|
"...wolny status - przyjmuje wszystko z automatu, lecz gdy widzi zdjęcie byłej dostaje ataku..." ;]
|
|
 |
|
Powiedzieć Ci jak jest? Idealnie. Jaram się. Cały czas o nim myślę i szybciej bije mi serce, kiedy zobaczę wiadomość od niego. Skaczę z radości, kiedy idziemy razem na spacer i ciągle się uśmiecham. Uginają mi się kolana przy każdym jego spojrzeniu w moją stronę. Cała drżę, kiedy mnie dotyka. Nie chcę być z nikim innym, przy nikim innym tego czuć nie będę.
|
|
|
|