głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blackvirino

Życie wciąż pod nogi kłody rzuca mi ... DLACZEGO wciąż tak musi być? Zadna ze mnie ksiezniczka

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 5 godzin temu

Życie wciąż pod nogi kłody rzuca mi ... DLACZEGO wciąż tak musi być? /Zadna_ze_mnie_ksiezniczka

W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola gdy pada deszcz warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu warto śmiać się na ulicy bez powodu warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki warto marzyć warto zgubić się w obcym mieście warto poznać nowych ludzi i zapomnieć o starych znajomych warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą pesymistą optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać warto pójść na samotny spacer warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego.

allfalldown dodano: wczoraj o 15:05

W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy pada deszcz, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego.

 Pamiętaj że możesz na mnie liczyć. Razem być może zwariujemy ale na pewno sobie poradzimy.

allfalldown dodano: wczoraj o 10:09

"Pamiętaj, że możesz na mnie liczyć. Razem być może zwariujemy, ale na pewno sobie poradzimy."

Ja jestem jedną z tych która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich.

allfalldown dodano: wczoraj o 10:06

Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą, która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich.

Najlepszym lekarstwem na smutek jest brak czasu. Wyjście z domu. Alkohol.

allfalldown dodano: wczoraj o 10:02

Najlepszym lekarstwem na smutek jest brak czasu. Wyjście z domu. Alkohol.

i jeśli ktoś w przyszłości zapyta co wtedy czułam do Ciebie bez wahania powiem że to była miłość czyste uczucie którego nigdy z siebie nie usunę.

mikela dodano: przedwczoraj o 18:02

i jeśli ktoś w przyszłości zapyta co wtedy czułam do Ciebie, bez wahania powiem że to była miłość, czyste uczucie, którego nigdy z siebie nie usunę.

I nie mogę uwierzyć że zjebał mi się światopogląd.

mikela dodano: przedwczoraj o 17:41

I nie mogę uwierzyć, że zjebał mi się światopogląd.

Nie liczę już dni bez Ciebie bo jest ich ponad moją matematyką. Tak cholernie tęsknię że już nie potrafię złapać oddechu myśli miażdży mi każda o Tobie ale wiem że ból przypomina mi że istniałeś.

mikela dodano: przedwczoraj o 17:38

Nie liczę już dni bez Ciebie, bo jest ich ponad moją matematyką. Tak cholernie tęsknię, że już nie potrafię złapać oddechu, myśli miażdży mi każda o Tobie, ale wiem, że ból przypomina mi, że istniałeś.

Obiecałam że będę zawsze dotrzymam słowa.

mikela dodano: przedwczoraj o 16:58

Obiecałam, że będę zawsze, dotrzymam słowa.

Kiedy ciało jest samotne serce powoli umiera.

mikela dodano: przedwczoraj o 16:56

Kiedy ciało jest samotne, serce powoli umiera.

Nikt nie jest zbyt zajęty to tylko kwestia priorytetów.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 11:10

Nikt nie jest zbyt zajęty, to tylko kwestia priorytetów.

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać utwierdzać dowartościowywać. Bo ja wątpię nie wierzę uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

allfalldown dodano: przedwczoraj o 11:08

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać, utwierdzać, dowartościowywać. Bo ja wątpię, nie wierzę, uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV