głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blackvirino

Piszę inaczej niż mówię mówię inaczej niż myślę myślę inaczej niż powinnam i tak dalej do najgłębszej ciemności.

mooo120 dodano: wczoraj o 12:50

Piszę inaczej niż mówię, mówię inaczej niż myślę, myślę inaczej niż powinnam i tak dalej do najgłębszej ciemności.

Teraz wiem że miłość to skomplikowana sprawa jak samo życie. Nie sposób jej przewidzieć ani zrozumieć jak się będzie rozwijać. Poza tym miłość pozostawia po sobie długi żal. Ten żal budzi w człowieku pytania w rodzaju  co by było gdyby  na które nie ma odpowiedzi.

aniteensan dodano: wczoraj o 11:40

Teraz wiem że miłość to skomplikowana sprawa, jak samo życie. Nie sposób jej przewidzieć ani zrozumieć, jak się będzie rozwijać. Poza tym miłość pozostawia po sobie długi żal. Ten żal budzi w człowieku pytania w rodzaju ,,co by było, gdyby", na które nie ma odpowiedzi.

He loves my kisses i promise

pierwszegomaja dodano: przedwczoraj o 16:15

He loves my kisses i promise

Z nim jest inaczej relacja nie jest sformalizowana ale cieszę się że go mam. Czuję się spokojna i szczęśliwa. Zawsze się czegoś bałam planowałam rozmyślałam. Może to mój błąd ? Powinniśmy się cieszyć TU i TERAZ !

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 12:21

Z nim jest inaczej, relacja nie jest sformalizowana, ale cieszę się, że go mam. Czuję się spokojna i szczęśliwa. Zawsze się czegoś bałam, planowałam, rozmyślałam. Może to mój błąd ? Powinniśmy się cieszyć TU i TERAZ !

Dobijamy do 34 000 tysięcy może w porównaniu do innych to niewiele ale dla mnie to miód na serce w te zimowe słoneczne popołudnie ! Miłego dnia !

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 11:48

Dobijamy do 34 000 tysięcy, może w porównaniu do innych to niewiele, ale dla mnie to miód na serce w te zimowe słoneczne popołudnie ! Miłego dnia !

słodko generalnie. całuje mnie po szyi i cicho mruczy kiedy drapię Go po karku. mierzwi mi włosy tłumi śmiech żeby nie obudzić rodziców w pokoju obok i jest taki tylko mój. zapach Jego ciała zamknięty w czterech ścianach docierający wyłącznie do mnie.

zadna_ze_mnie_ksiezniczka dodano: 2 dni temu

słodko generalnie. całuje mnie po szyi i cicho mruczy, kiedy drapię Go po karku. mierzwi mi włosy, tłumi śmiech, żeby nie obudzić rodziców w pokoju obok, i jest taki tylko mój. zapach Jego ciała zamknięty w czterech ścianach docierający wyłącznie do mnie.

Z moim ziomkiem poziomkiem który kocha szarpać mnie za włosy  Wygrałam wszystko  Kiedy marzenia spełniają się  jedno po drugim  Kiedy mi urósł tak ten okruszek to ja nie wiem

pierwszegomaja dodano: 4 dni temu

Z moim ziomkiem poziomkiem, który kocha szarpać mnie za włosy - Wygrałam wszystko - Kiedy marzenia spełniają się - jedno po drugim - Kiedy mi urósł tak ten okruszek to ja nie wiem

Czasem człowiek potrzebuje tylko aby go ktoś przytulił i powiedział ze tęskni.......tak po prostu

mala78 dodano: 5 dni temu

Czasem człowiek potrzebuje tylko aby go ktoś przytulił i powiedział ze tęskni.......tak po prostu

Nie traćmy więcej czasu na bzdury...... spotkajmy się.....

mala78 dodano: 5 dni temu

Nie traćmy więcej czasu na bzdury...... spotkajmy się.....

Czasami zastanawiam się czy nadal tu wchodzisz. Czy drwisz z tego że byłam na tyle głupia aby ponownie pozwolić ci się oszukać.

aniteensan dodano: 1 tydzień temu

Czasami zastanawiam się czy nadal tu wchodzisz. Czy drwisz z tego, że byłam na tyle głupia aby ponownie pozwolić ci się oszukać.

Jakoś zaniosę widok twoich ust nawet jeśli nie mogę ich pocałować. Zaniosę też twój śmiech chociaż ciągle mam ochotę śmiać się razem z tobą.

aniteensan dodano: 1 tydzień temu

Jakoś zaniosę widok twoich ust, nawet jeśli nie mogę ich pocałować. Zaniosę też twój śmiech, chociaż ciągle mam ochotę śmiać się razem z tobą.

Pojawił się on trochę niegrzeczny stanowczy imprezowicz a zarazem czuły zabawny troskliwy. Nie wiem jak to będzie nikt nie wie ale lubię świadomość że ktoś jest że mogę się przytulić i porozmawiać. Przeszłość powoduje że mam do wszystkiego dystans i boję się zaufać ale staram się stworzyć coś cudownego.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Pojawił się on, trochę niegrzeczny, stanowczy, imprezowicz, a zarazem czuły, zabawny, troskliwy. Nie wiem jak to będzie, nikt nie wie, ale lubię świadomość, że ktoś jest, że mogę się przytulić i porozmawiać. Przeszłość powoduje, że mam do wszystkiego dystans i boję się zaufać, ale staram się stworzyć coś cudownego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV