 |
Masz resztki mojego serca,między zębami. No dalej, wypluj je, dopiero wtedy będę mogła od nowa zacząć je zbierać.
|
|
 |
to cholerne uczucie, kiedy wiesz, że ta miłość Cię niszczy, a jednak nie potrafisz zrezygnować. / sarajewooo
|
|
 |
oddychamy według reguł- wdech i wydech,ja oddychałam dzięki temu ze jest przy mnie. /Jimson
|
|
 |
są takie rzeczy na które nie mamy wpływu, to My - Niechciani, wychowani pośród syfu, wśród brudnych krawężników i szarej monotonii, gdzie czas stoi, dni płyną w kroplach alkoholi.Wokół bloki, ci zmęczeni ludzie, spuszczone głowy,puste spojrzenia i nie ma dokąd uciec, chyba że w ćpanie jarając grudę i dając w banie,tocząc jak skałę swoje marne życie.Dalej patrząc na świat przez pryzmat patologii, to My - Niechciani, wychowani przez chodnik /niestety ale o Nas no nie? / SumaStyli.
|
|
 |
Wytykani palcami jako ci niebezpieczni, Potomkowie wilków karmieni mlekiem wiedźmy. Jesteśmy gotowi, nadszedł czas, Nie czcze diabła skurwysynu, to on czci nas / Słoń
|
|
 |
ugryź mnie. podrap. odciśnij ślady twoich rak na moich łopatkach. przecież wiesz,że jestem masochistka, no dalej, ugryź mnie mocniej,
|
|
 |
nie zarzucaj mi ze jestem zimna, bo to nie ty zbierałeś 4 razy serce z podłogi.
|
|
 |
Nie odchodź proszę, pozwól mi chociaż spróbować Cię pokochać.
|
|
 |
To była miłość, która raz przeżyta,już nigdy się nie powtarza. On był całym moim światem,bez Niego wszystko po prostu znikało i zostawałam całkiem sama,nie potrafiąca odnaleźć się w świecie. On potrafił dotknąć mnie sercem, siedzieć obok mnie i odpowiedzieć na niezadane pytanie, patrzeć mi w oczy i zaproponować coś,co właśnie chciałam zaproponować jemu. Tylko On dawał mi to poczucie pewności,że doskonale wiem po co jestem tutaj na tym świecie, tylko z Nim czułam się w pełni sobą i czułam ze to moja "ja" jest stworzone specjalnie z myślą o Nim. Tylko On potrafił kochać się ze mną duszą, tylko On miał takie oczy, usta, zapach,dłonie i ciało. Tylko On mnie rozumiał mnie tak naprawdę, wiedział jak należy się ze mną obchodzić, nie tylko doskonale wiedział jak mnie zdobyć, ale tez doskonale wiedział co zrobić ze mną dalej.
|
|
|
|