głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blackmemory

twoje oczy umiały perfekcyjnie kłamać  że coś do mnie czujesz  twoje słowa  układały się w zdania  przez które myślałam że coś między nami jest. Teraz wiem tylko jedno  każda część Ciebie nieskazitelnie robiła mnie w chuja..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

twoje oczy umiały perfekcyjnie kłamać, że coś do mnie czujesz, twoje słowa, układały się w zdania, przez które myślałam że coś między nami jest. Teraz wiem tylko jedno, każda część Ciebie nieskazitelnie robiła mnie w chuja..

nie mam Ciebie  nie mam szczęścia  proste bejbe ♥

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

nie mam Ciebie, nie mam szczęścia, proste bejbe ♥

bo jesteśmy w takim miejscu  gdzie nie ma właściwej drogi  rozsądek już dawno zgubił się wśród zawiłych zakrętów..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

bo jesteśmy w takim miejscu, gdzie nie ma właściwej drogi, rozsądek już dawno zgubił się wśród zawiłych zakrętów..

skarbie  chcę byś był szczęśliwy  cokolwiek to znaczy..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

skarbie, chcę byś był szczęśliwy, cokolwiek to znaczy..

jego bandamka wciąż pachniała nim  przytulałam ją do siebie próbując zahamować łzy  świadomość  że on nie wróci była silniejsza..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

jego bandamka wciąż pachniała nim, przytulałam ją do siebie próbując zahamować łzy, świadomość, że on nie wróci była silniejsza..

bo nic nas już przy sobie nie trzyma..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

bo nic nas już przy sobie nie trzyma..

staliśmy w deszczu  który zdążył już zniszczyć mi makijaż  on przytulał mnie do siebie  wiedział że to już koniec  obiecałam że nie będę płakać  wykrztusiłam z siebie   wiesz  że kiedy odejdę  to już nigdy nie będzie Cię dla mnie  ani mnie dla Ciebie   on popatrzył na mnie tak  jak zawsze patrzył  ciepłymi  czekoladowymi oczami  które były przepełnione smutkiem  nie mówił nic  nawet nie czułam tego  aby chciał mnie zatrzymać  ze łzami w oczach rzuciłam tylko   kocham Cię  wiesz o tym.. ale przecież wiesz  że chcę byś był szczęśliwy   pocałowałam go tak jak zawsze robiłam to na pożegnanie i odeszłam  odeszłam na zawsze..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

staliśmy w deszczu, który zdążył już zniszczyć mi makijaż, on przytulał mnie do siebie, wiedział że to już koniec, obiecałam że nie będę płakać, wykrztusiłam z siebie - wiesz, że kiedy odejdę, to już nigdy nie będzie Cię dla mnie, ani mnie dla Ciebie - on popatrzył na mnie tak, jak zawsze patrzył, ciepłymi, czekoladowymi oczami, które były przepełnione smutkiem, nie mówił nic, nawet nie czułam tego, aby chciał mnie zatrzymać, ze łzami w oczach rzuciłam tylko - kocham Cię, wiesz o tym.. ale przecież wiesz, że chcę byś był szczęśliwy - pocałowałam go tak jak zawsze robiłam to na pożegnanie i odeszłam, odeszłam na zawsze..

Nasze wspólne momenty przechodzą mi przed oczami  ja wciąż tęsknię  kocham..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

Nasze wspólne momenty przechodzą mi przed oczami, ja wciąż tęsknię, kocham..

Nie zamierzam być przeszkodą do twojego szczęścia  nawet jeżeli ty jesteś drogą do mojego..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

Nie zamierzam być przeszkodą do twojego szczęścia, nawet jeżeli ty jesteś drogą do mojego..

Kiedy mówił do mnie 'kochanie' byłam taka szczęśliwa  czułam się jakbym była tylko jego..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

Kiedy mówił do mnie 'kochanie' byłam taka szczęśliwa, czułam się jakbym była tylko jego..

Uzależniłam się od Ciebie  jak od moich ulubionych miętowych papierosów..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

Uzależniłam się od Ciebie, jak od moich ulubionych miętowych papierosów..

Nigdy nie umiałam dzielić się osobami  na których mi zależy  zrozum to..

pieprzonaoptymistka dodano: 8 maja 2012

Nigdy nie umiałam dzielić się osobami, na których mi zależy, zrozum to..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć