głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bitches003

nie wiem czy mnie pamiętasz  ale to ze mną pisałeś do 4 nad ranem. to ze mną mogłeś siedzieć cały dzień i nadal było Ci mało. tylko do mnie się uśmiechałeś w ten słodki sposób  to mnie obdarzałeś tym swoim spojrzeniem. wszystko było inne  może to przez to uczucie między nami? nie wiem  teraz to już bez znaczenia  przecież zdążyłeś pokochać inną.

diebitch07 dodano: 10 luty 2013

nie wiem czy mnie pamiętasz, ale to ze mną pisałeś do 4 nad ranem. to ze mną mogłeś siedzieć cały dzień i nadal było Ci mało. tylko do mnie się uśmiechałeś w ten słodki sposób, to mnie obdarzałeś tym swoim spojrzeniem. wszystko było inne, może to przez to uczucie między nami? nie wiem, teraz to już bez znaczenia, przecież zdążyłeś pokochać inną.
Autor cytatu: justyna456

wszystko już sobie poukładałam o wszystkim już zapomniałam i wtedy ty napisałeś i wszystko zjebałeś  x  diebitch07

diebitch07 dodano: 9 luty 2013

wszystko już sobie poukładałam o wszystkim już zapomniałam i wtedy ty napisałeś i wszystko zjebałeś ;x /diebitch07

kłócąc się z nim  wyszła za drzwi i krzycząc powiedziała '' jeżeli nie wyjdziesz gdy skończę liczyć do 10 zrozumiem  że to koniec'' . Nigdy więcej się nie spotkali  diebitch07

diebitch07 dodano: 9 luty 2013

kłócąc się z nim, wyszła za drzwi i krzycząc powiedziała '' jeżeli nie wyjdziesz gdy skończę liczyć do 10 zrozumiem, że to koniec'' . Nigdy więcej się nie spotkali /diebitch07

i trudno zrozumieć fakt  że jeszcze dwa dni temu mówili do siebie ''kochanie''  diebitch07

diebitch07 dodano: 9 luty 2013

i trudno zrozumieć fakt, że jeszcze dwa dni temu mówili do siebie ''kochanie'' /diebitch07

jak by Ci zależało to nie jechał byś na mnie za każdym razem jak się kłócimy   diebitch07

diebitch07 dodano: 6 luty 2013

jak by Ci zależało to nie jechał byś na mnie za każdym razem jak się kłócimy / diebitch07

ŻYJĘ CICHO KRWAWIĄC   33 0000000000 .

diebitch07 dodano: 31 stycznia 2013

ŻYJĘ CICHO KRWAWIĄC < 33 0000000000 .

wszystko przyjdzie z czasem  zdobędziemy to co nasze.

diebitch07 dodano: 31 stycznia 2013

wszystko przyjdzie z czasem, zdobędziemy to co nasze.

 W tym kraju pijesz  gdy się cieszysz  pijesz  gdy jesteś smutny. Ludzie zmienili miłość do życia w miłość do wódki..

diebitch07 dodano: 31 stycznia 2013

"W tym kraju pijesz, gdy się cieszysz, pijesz, gdy jesteś smutny. Ludzie zmienili miłość do życia w miłość do wódki.."

Zaufanie  Jeśli raz zawiedziesz tylko kompletny idiota da Ci druga szansę.

diebitch07 dodano: 31 stycznia 2013

Zaufanie- Jeśli raz zawiedziesz tylko kompletny idiota da Ci druga szansę.

 Dlaczego dziewczyna płacze po każdym nieudanym związku??? Bo wierzą w to że powinno być tak jak w bajkach Andersena.

diebitch07 dodano: 31 stycznia 2013

-Dlaczego dziewczyna płacze po każdym nieudanym związku??? Bo wierzą w to że powinno być tak jak w bajkach Andersena.

fotografia była dla niej wszystkim  a aparat był idealnym partnerem życiowym.

diebitch07 dodano: 31 stycznia 2013

fotografia była dla niej wszystkim, a aparat był idealnym partnerem życiowym.

  a może wrócimy do tego co było półtora roku?   półtora roku się nie znaliśmy .   no właśnie...

diebitch07 dodano: 31 stycznia 2013

- a może wrócimy do tego co było półtora roku? - półtora roku się nie znaliśmy . - no właśnie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć