głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bianka0311

Podróże kształcą  ale tylko wykształconych ludzi.

indivisible dodano: 15 grudnia 2014

Podróże kształcą, ale tylko wykształconych ludzi.

paliwem do samorozwoju jest niezadowolenie z siebie. :

indivisible dodano: 15 grudnia 2014

paliwem do samorozwoju jest niezadowolenie z siebie. :-)

Back to Cali baby.

indivisible dodano: 14 grudnia 2014

Back to Cali baby.

Możesz mi robić  co chcesz  tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam  już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

twojaprzytulankax3 dodano: 14 grudnia 2014

Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam, już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

 Foki mają małe pyszczki i dlatego teraz wystąpią akrobaci z Rumuni. Duże brawa!

indivisible dodano: 12 grudnia 2014

"Foki mają małe pyszczki i dlatego teraz wystąpią akrobaci z Rumuni. Duże brawa!"

Egzekucja strategii przed  w trakcie i po.

indivisible dodano: 12 grudnia 2014

Egzekucja strategii przed, w trakcie i po.

czasem determinacja niektórych prowadzi do drzwi  choćby przez okno.

indivisible dodano: 11 grudnia 2014

czasem determinacja niektórych prowadzi do drzwi, choćby przez okno.

Przyszła do nas zima a ja marzę by zatańczyć z Tobą gdy pada śnieg. Niech płatki nas otulają  gdy Ty tulisz mnie do siebie.

twojaprzytulankax3 dodano: 9 grudnia 2014

Przyszła do nas zima a ja marzę by zatańczyć z Tobą gdy pada śnieg. Niech płatki nas otulają, gdy Ty tulisz mnie do siebie.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Be Mr Late than Late Mr.

indivisible dodano: 9 grudnia 2014

Be Mr Late than Late Mr.

Mówisz  że jest dobrze. Rozmawiasz. Trzymasz się. Wmawiasz sobie  że jest w porządku. Czujesz się tak  jakby było. Ale wystarczy jedna sekunda. Jedno małe wspomnienie. Jedna myśl. Żeby wewnątrz posypać się na kawałki. Raz  drugi  trzeci  dziesiąty  aż kiedyś będą tak małe  że już się nie poskładają. Wiesz o tym tylko Ty. Tylko Ty wiesz  co czujesz. Bo są takie stany  których nie warto opisywać  bo i tak nikt nie zrozumie. Trzeba z nimi żyć  albo nie trzeba przez nie cierpieć.

buuum dodano: 7 grudnia 2014

Mówisz, że jest dobrze. Rozmawiasz. Trzymasz się. Wmawiasz sobie, że jest w porządku. Czujesz się tak, jakby było. Ale wystarczy jedna sekunda. Jedno małe wspomnienie. Jedna myśl. Żeby wewnątrz posypać się na kawałki. Raz, drugi, trzeci, dziesiąty, aż kiedyś będą tak małe, że już się nie poskładają. Wiesz o tym tylko Ty. Tylko Ty wiesz, co czujesz. Bo są takie stany, których nie warto opisywać, bo i tak nikt nie zrozumie. Trzeba z nimi żyć, albo nie trzeba przez nie cierpieć.
Autor cytatu: selektywnie

 Prawdziwy przyjaciel znajdzie w tobie smutek. Nie ważne jak głęboko byłby on schowany i nie ważne jak szeroko byś się uśmiechał

buuum dodano: 7 grudnia 2014

"Prawdziwy przyjaciel znajdzie w tobie smutek. Nie ważne jak głęboko byłby on schowany i nie ważne jak szeroko byś się uśmiechał"

Sporo piję  czasem jeszcze więcej. Moje życie  mój syf  moje nieogarnięcie.

d00cha dodano: 7 grudnia 2014

Sporo piję, czasem jeszcze więcej. Moje życie, mój syf, moje nieogarnięcie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć