 |
ZASADA #3. Niekiedy trzeba dać ponieść się szaleństwu. Zawsze odmawiam imprezy po ciężkim dniu pracy lub kiedy wiem że rano muszę do niej iść. Od czasu do czasu warto gdzieś wyjść porozmawiać ze znajomymi, pośmiać się i pobawić. Chwytaj dzień nie myśl co by było gdyby...
|
|
 |
ZASADA #2 . Ludzie często nas rozczarowują i sprawiają ból, musimy sobie z tym radzić choćby nie wiem co. Znajdź swój azyl, miejsce do którego możesz zawsze pojechać i spędzić tam godzinę w samotności, aby wszystko sobie poukładać w głowię.
|
|
 |
Nigdy nie rezygnuj z osoby, która Cię kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia zrozumiesz, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.
|
|
 |
ZASADA #1 . Twoje szczęście zależy tylko i wyłącznie od Ciebie ! Nie uzależniaj swojego szczęścia od niektórych osób bądź rzeczy. Ciesz się z drobiazgów to klucz do sukcesu.
|
|
 |
To uczucie beznadziejności, kiedy siadasz i płaczesz. Rozczulasz się nad sobą, nad swoją sytuacją, nad tym, co cię spotkało, nad ludźmi, którzy są obok. Coś cię dobiło tak wewnętrznie, jakiś kamień spadł na serce i uwolnił cały ten ból. Dusisz się łzami, ledwo łapiesz powietrze. Milion myśli na minutę, tysiące pomysłów i setki nieodpowiednich zamierzanych decyzji. Trzęsące ręce, coraz bardziej mokre policzki, sama nie wiesz, co się dzieje. Coś wybuchło, świat oszalał. Chcesz coś napisać, powiedzieć, gdzieś pójść, chcesz zakończyć ten ból, żal do samej siebie. Jeszcze nie wiesz, że decyzja, którą chcesz podjąć, jest najgorszą z możliwych, bo działasz pod wpływem emocji, uczuć, zbyt szybkiego rytmu serca. Już za chwilę nie będziesz wiedziała o co był ten cały zgrzyt, zaufaj mi, jeszcze chwila, a ten bałagan sprzątnie się sam. [ yezoo ]
|
|
 |
To, że słońce chowa się za chmurami nie oznacza, że go nie ma. Nawet jeśli teraz nie widzisz sensu tego, co się dzieje, trwaj w nadziei, że przyniesie owoc obfity. Wykorzystaj przeciwności, które Cię spotykają by się wzmocnić.
|
|
 |
Myślałam o tym, jak bardzo jesteśmy zapisani w innych ludziach i nigdy naprawdę nie wiemy, kiedy ktoś nas odczyta, wydobędzie na powierzchnię albo spróbuje zatrzeć, tak jak ściera się z mebli kurz.
|
|
 |
Miłość powinna człowieka rozwijać, dodawać mu sił do działania, inspirować i mobilizować do próbowania nowych rzeczy. Wszystko wydaje się w zasiegu ręki, kiedy ma się przy sobie ukochaną osobę.
|
|
 |
mam ochotę usiąść na plaży, czuje ciepłe promienie słońca na swoim ciele. Odpalam papierosa i siedzę tak sama w ciszy.
|
|
 |
Kończy się dzień 6 milczenia... ja kiedyś milczałam ponad pół roku. Dobranoc.
|
|
 |
Mogę nie pamiętać wszystkich słów wypowiedzianych w moją stronę, kilku miejsc, w których byliśmy. Mogłam zapomnieć w co byliśmy ubrani, jaki był dzień tygodnia czy też godzina. Ale doskonale pamiętam, jak się wtedy czułam. Jak ktoś kto złapał Pana Boga za nogi. Po prostu byłam szczęśliwa. / aniusssia
|
|
|
|