głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika beyou

  Jestem mężczyzną !   Nikt nie jest idealny.

misspandora dodano: 6 lipca 2012

- Jestem mężczyzną ! - Nikt nie jest idealny.

są tacy ludzie  przy których wszystko inne nabiera znaczenia  są takie momenty  przy których niknie nawet ta najbardziej rozharatana przeszłość  ale niekiedy zdarza się  że to co liczy się dla nas ponad wszystko inne  tak jak bańka na wietrze  nieoczekiwanie oddala się i znika gdzieś w oddali  szybciej niż przypuszczałby ktokolwiek z nas. kiedyś ktoś powiedział  że nic nigdy nie wraca  że Ci  którzy zawiedli choć raz  z łatwością zawiodą po raz kolejny  jednak  jeśli to co posiadamy jest prawdziwe  jeśli ostatecznie jesteśmy tego pewni  to choćby odeszło  w nas pozostanie aż po grób  już na zawsze. ale wiesz co? wierzę w ludzi  ostatkami sił  ale wierzę  to tak jak wierzyć w słońce tuż po burzy  świat należy do odważnych  pamiętasz? wystarczy zaufać  nie bać się konsekwencji  wykorzystać szansę być może już tą ostatnią  a to co było kiedyś zostawić za sobą  daleko w tyle. wystarczy po prostu być  i chcąc tego  trwać w tym  bezwzględnie.   Endoftime.

endoftime dodano: 6 lipca 2012

są tacy ludzie, przy których wszystko inne nabiera znaczenia, są takie momenty, przy których niknie nawet ta najbardziej rozharatana przeszłość, ale niekiedy zdarza się, że to co liczy się dla nas ponad wszystko inne, tak jak bańka na wietrze, nieoczekiwanie oddala się i znika gdzieś w oddali, szybciej niż przypuszczałby ktokolwiek z nas. kiedyś ktoś powiedział, że nic nigdy nie wraca, że Ci, którzy zawiedli choć raz, z łatwością zawiodą po raz kolejny, jednak, jeśli to co posiadamy jest prawdziwe, jeśli ostatecznie jesteśmy tego pewni, to choćby odeszło, w nas pozostanie aż po grób, już na zawsze. ale wiesz co? wierzę w ludzi, ostatkami sił, ale wierzę, to tak jak wierzyć w słońce tuż po burzy, świat należy do odważnych, pamiętasz? wystarczy zaufać, nie bać się konsekwencji, wykorzystać szansę być może już tą ostatnią, a to co było kiedyś zostawić za sobą, daleko w tyle. wystarczy po prostu być, i chcąc tego, trwać w tym, bezwzględnie. / Endoftime.

w głębi serca mam takie pragnienie  by być dla kogoś najważniejsza. dla kogokolwiek. ale zawsze znajdzie się ktoś fajniejszy  ładniejszy  ciekawszy. ja zawsze jestem na drugim miejscu jako wyjście awaryjne. kwestia przyzwyczajenia

fejsbuk dodano: 5 lipca 2012

w głębi serca mam takie pragnienie, by być dla kogoś najważniejsza. dla kogokolwiek. ale zawsze znajdzie się ktoś fajniejszy, ładniejszy, ciekawszy. ja zawsze jestem na drugim miejscu jako wyjście awaryjne. kwestia przyzwyczajenia

może po prostu nie potrafię przeprosić  za miłość  za te drobne uczucia  to  że kocham  i za to co było kiedyś  a co dziś wprawdzie dla nas powinno być tak nieważne i nieistotne. może nie potrafię przyznać  że nadal odczuwam to ciepło  kiedy w błahy sposób jest obok  że gdzieś we mnie to wszystko wciąż żyje  że wciąż żyjemy tam my  że marzenia w dalszym ciągu gryzą się z realiami  bo zwyczajnie nie potrafię ich rozdzielić. może po prostu chciałabym żeby wiedział  że nie daję rady  że nie radzę sobie  z sercem jak i z sobą samą  że nie radzę sobie w życiu  które tak naprawdę bez Niego dla mnie jest już niczym.   Endoftime.

endoftime dodano: 5 lipca 2012

może po prostu nie potrafię przeprosić, za miłość, za te drobne uczucia, to, że kocham, i za to co było kiedyś, a co dziś wprawdzie dla nas powinno być tak nieważne i nieistotne. może nie potrafię przyznać, że nadal odczuwam to ciepło, kiedy w błahy sposób jest obok, że gdzieś we mnie to wszystko wciąż żyje, że wciąż żyjemy tam my, że marzenia w dalszym ciągu gryzą się z realiami, bo zwyczajnie nie potrafię ich rozdzielić. może po prostu chciałabym żeby wiedział, że nie daję rady, że nie radzę sobie, z sercem jak i z sobą samą, że nie radzę sobie w życiu, które tak naprawdę bez Niego dla mnie jest już niczym. / Endoftime.

  Dwa wyrazy  dziewięć liter. Powiedz to  a jestem Twój.   Dwa wyrazy  dziewięć liter.

misspandora dodano: 5 lipca 2012

- Dwa wyrazy, dziewięć liter. Powiedz to, a jestem Twój. - Dwa wyrazy, dziewięć liter.

Jest pare osób które najchętniej bym zabił   Z.B.U.K.U.

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 5 lipca 2012

Jest pare osób które najchętniej bym zabił / Z.B.U.K.U.

żyjemy chyba w innych strefach czasowych  bo dla mnie  na zawsze  nie oznacza  dwa miesiące  :

fejsbuk dodano: 5 lipca 2012

żyjemy chyba w innych strefach czasowych, bo dla mnie "na zawsze" nie oznacza "dwa miesiące" :)

nie dałeś nam nawet jednej szansy  jak więc możesz mówić  że  chciałeś dobrze ?

fejsbuk dodano: 5 lipca 2012

nie dałeś nam nawet jednej szansy, jak więc możesz mówić, że "chciałeś dobrze"?

ja nie rozumiem  jak cudze cierpienie może kogoś cieszyć? Nieludzkie jest sycenie się cudzym bólem. Jak można ranić osobę Ci bliską  którą ponoć  kochasz !? Jak można celowo zadawać komuś ból wiedząc  że jest słaba psychicznie? Jak?!

fejsbuk dodano: 5 lipca 2012

ja nie rozumiem, jak cudze cierpienie może kogoś cieszyć? Nieludzkie jest sycenie się cudzym bólem. Jak można ranić osobę Ci bliską, którą ponoć "kochasz"!? Jak można celowo zadawać komuś ból wiedząc, że jest słaba psychicznie? Jak?!

Ja wciąż upadam aby zacząć od zera   Pyskaty

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 4 lipca 2012

Ja wciąż upadam aby zacząć od zera / Pyskaty

Póki serce bije  ja wciąż idę.   Pyskaty

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 4 lipca 2012

Póki serce bije, ja wciąż idę. / Pyskaty

Kiedy dziś upadnę przez nią  jutro znowu wstanę dla niej  to wiem na pewno.   Pyskaty

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 4 lipca 2012

Kiedy dziś upadnę przez nią, jutro znowu wstanę dla niej, to wiem na pewno. / Pyskaty

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć