głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bella1604

Spotkajmy się za jakiś czas  za parę miesięcy  jak ułożymy swoje życia i pogadajmy o tym wszystkim.

caara dodano: 1 luty 2013

Spotkajmy się za jakiś czas, za parę miesięcy, jak ułożymy swoje życia i pogadajmy o tym wszystkim.
Autor cytatu: jachcenajamaice

a jeśli zadzwonie o 4 rano  pójdziesz ze mną na spacer ?

caara dodano: 1 luty 2013

a jeśli zadzwonie o 4 rano, pójdziesz ze mną na spacer ? ;)

wspomnienia.. wspomnienia wszędzie..

caara dodano: 1 luty 2013

wspomnienia.. wspomnienia wszędzie..

TY i JA.. Dwa odmienne światy  które nigdy nie powinny się zderzyć ..

caara dodano: 1 luty 2013

TY i JA.. Dwa odmienne światy, które nigdy nie powinny się zderzyć ..

Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę  żebyś wciąż trzymał mnie w ramionach  nie przestawał całować moich ust  włosów i głowy. Nie potrzebuję żebyś z każdym krokiem wyznawał mi uczucia  byś zapominał jak oddychać patrząc na mnie  czuwał przy mnie kiedy zamknę oczy znużona snem. Chcę tylko móc powiedzieć Ci wszystko  wyszeptać do Twojego ucha te paranoje rodzące się w mojej głowie i wiedzieć  że choć znów myślę jak dziecko  jestem w Twoich oczach tą samą dziewczyną  którą byłam przed momentem. Chcę wiedzieć  że mimo wszystko będziesz szedł ze mną przez piekło  trzymając mnie za rękę. Żeby Twój uśmiech był lekarstwem na moje lęki i żebyś mimo wszystko mnie kochał  to tak za pamięci.

caara dodano: 31 stycznia 2013

Nie chcę od Ciebie wiele. Nie chcę, żebyś wciąż trzymał mnie w ramionach, nie przestawał całować moich ust, włosów i głowy. Nie potrzebuję żebyś z każdym krokiem wyznawał mi uczucia, byś zapominał jak oddychać patrząc na mnie, czuwał przy mnie kiedy zamknę oczy znużona snem. Chcę tylko móc powiedzieć Ci wszystko, wyszeptać do Twojego ucha te paranoje rodzące się w mojej głowie i wiedzieć, że choć znów myślę jak dziecko, jestem w Twoich oczach tą samą dziewczyną, którą byłam przed momentem. Chcę wiedzieć, że mimo wszystko będziesz szedł ze mną przez piekło, trzymając mnie za rękę. Żeby Twój uśmiech był lekarstwem na moje lęki i żebyś mimo wszystko mnie kochał, to tak za pamięci.

z Tobą czy bez Ciebie i tak dam rade :

caara dodano: 26 stycznia 2013

z Tobą czy bez Ciebie i tak dam rade :)

http:  ask.fm exceptionally1

caara dodano: 25 stycznia 2013

Wiesz co jest w tym wszystkim najzabawniejsze? To że myśleliśmy  że nam się uda.

caara dodano: 25 stycznia 2013

Wiesz co jest w tym wszystkim najzabawniejsze? To że myśleliśmy, że nam się uda.

Powiedział jej wszystko  oprócz prawdy.

caara dodano: 25 stycznia 2013

Powiedział jej wszystko, oprócz prawdy.

Pozostał nam już tylko niesmak  po tych kłamstwach ukrytych w dyskretnych gestach.   Małpa

caara dodano: 25 stycznia 2013

Pozostał nam już tylko niesmak, po tych kłamstwach ukrytych w dyskretnych gestach. ~ Małpa

Jedyny w swoim rodzaju  niezastąpiony  niepowtarzalny  oryginalny  bezkonkurencyjny  nieprześcigniony  niezrównany  niespotykany  niezwykły  fenomenalny  nieprzeciętny  rewelacyjny  szczególny  bajeczny  wyjątkowy no i mój  ! ♥

caara dodano: 25 stycznia 2013

Jedyny w swoim rodzaju, niezastąpiony, niepowtarzalny, oryginalny, bezkonkurencyjny, nieprześcigniony, niezrównany, niespotykany, niezwykły, fenomenalny, nieprzeciętny, rewelacyjny, szczególny, bajeczny, wyjątkowy no i mój ! ♥

Już nawet nie pamiętam  kiedy straciłam nadzieje.

caara dodano: 25 stycznia 2013

Już nawet nie pamiętam, kiedy straciłam nadzieje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć