 |
|
Uważałam, że jesteś tego wart.
|
|
 |
|
Możemy znowu się do siebie przyzwyczaić, tylko czy jest tego jakikolwiek sens?
|
|
 |
|
Przypomnij sobie, jak bardzo potrafiłeś kochać na początku.
|
|
 |
|
Nie potrafię wyobrazić sobie teraz naszego spotkania i pocałunku na dzień dobry. Ze świadomością, że niedawno te usta dotykały innych, nie moich. / fadetoblack
|
|
 |
|
Był tym jedynym, jestem tego pewna, potrafił kontrolować moje myśli i ciało.
|
|
 |
|
Czy kiedykolwiek pragnąłeś czegoś tak, że nie chciałeś tego popsuć nadzieją? | Jodi Picoult
|
|
 |
|
mijają prawie 3 tygodnie, 21 dni odkąd wszystko się rozpadło i co wieczór przed snem kiedy już robi się cicho i ciemno, gdy próbuje zasnąć płynie jakaś łza, chce zapomnieć chociaż w sumie nie wiem czego chce jeden wielki chaos, najwspanialsze wspomnienia, tyle radości nie wiem czy chce o tym zapominać, pewnie nawet jakbym chciała to i tak by mi się nie udało. Zniknęła osoba jedna z najważniejszych, dla których byłam wstanie dostrzec w życiu coś więcej niż tylko problemy, której uśmiech i słowa pomagały mi codziennie, od której byłam i nadal jestem uzależniona. to ciężkie, to cholernie trudne tyle myśli, niewypowiedzianych słów. Miejsc gdzie byliśmy razem, rzeczy z których się śmialiśmy, znajomych z ktorymi rozmawiam teraz bez Ciebie, a dzięki Tobie ich poznałam, tyle rzeczy o których rozmawialiśmy.upadam i podnoszę się znowu i koljeny raz. szukałam ucieczki, pierwszy tydzień narkotyki, alkohol i setki wypalonych papierosów. zgubiłam się.
|
|
 |
|
I nie wychodźmy za szybko z łóżka, otwórzmy tylko to okno i wystawmy twarze do słońca, mocno wciągając do płuc nikotynę.
|
|
 |
|
Kobiety pragną bardziej. Kobiety kochają bardziej. Kobiety starają się bardziej. Kobiety angażują się bardziej. Kobiety tęsknią bardziej. Kobiety cierpią bardziej.
|
|
 |
|
Pokochaj mnie. Pokochaj mnie tak jak ja ciebie teraz. Skręcaj się z tej pieprzonej miłości. Wtedy ja zaśmieję się w twarz i zobaczysz, ile straciłeś nie widząc tego wszystkiego wcześniej.
|
|
 |
|
I to w jaki sposób na mnie patrzył, jakbym była tą jedną, jedyną, najbardziej upragnioną. Kochałam jego spojrzenie. I usta. I to w jaki sposób mnie całował. Samym tylko pocałunkiem sprawiał, że chciało się marzyć i śnić.
|
|
 |
|
I po raz pierwszy czuje, że mogłabym przetrwać całe to piekło, tylko po to by móc trzymać Cię za rękę.
|
|
|
|