głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika be_women

a ja Ciebie uwielbiam  mistrzu! teksty waniilia dodał komentarz: a ja Ciebie uwielbiam, mistrzu! do wpisu 7 maja 2012
nie znam kobiety  która po zerwaniu z facetem  którego kocha nad życie nie poszła z przyjaciółkami na piwo  nie zapaliła szluga  nie rozmazała misternego makijażu  nie użalała się nad sobą  nie zwalała wszystkiego na siebie  mimo tego  iż jest Bogu ducha winna.

waniilia dodano: 7 maja 2012

nie znam kobiety, która po zerwaniu z facetem, którego kocha nad życie nie poszła z przyjaciółkami na piwo, nie zapaliła szluga, nie rozmazała misternego makijażu, nie użalała się nad sobą, nie zwalała wszystkiego na siebie, mimo tego, iż jest Bogu ducha winna.

bez miłości byłoby pusto. niby przyjaźń jest ważniejsza  ale co zrobiłabyś bez buziaka na dobranoc  szerokich ramion  obejmujących Cię gdy płaczesz  właściwie bez żadnego  konkretnego powodu.

waniilia dodano: 7 maja 2012

bez miłości byłoby pusto. niby przyjaźń jest ważniejsza, ale co zrobiłabyś bez buziaka na dobranoc, szerokich ramion, obejmujących Cię gdy płaczesz, właściwie bez żadnego, konkretnego powodu.

znajdź mężczyznę  który będzie chciał mieć z Tobą dzieci  a potem nigdy Cię nie zdradzi  który będzie pracował na rodzinę  pokocha Twoją sylwetkę po ciąży  a wieczorem gdy maleństwa już zasną będziecie uprawiać upojny seks  tak samo namiętny jak za pierwszym razem.

waniilia dodano: 7 maja 2012

znajdź mężczyznę, który będzie chciał mieć z Tobą dzieci, a potem nigdy Cię nie zdradzi, który będzie pracował na rodzinę, pokocha Twoją sylwetkę po ciąży, a wieczorem gdy maleństwa już zasną będziecie uprawiać upojny seks, tak samo namiętny jak za pierwszym razem.

rozpierdalasz mnie. kruszę się. moje narządy nie są w jednolitej postaci. nie jestem już sobą  tą pewną siebie  rozpieszczoną księżniczką. chyba dorosłam. pokochałam z całego serca. dziś wystarczy mi jeden uśmiech i rozpływam się.

waniilia dodano: 7 maja 2012

rozpierdalasz mnie. kruszę się. moje narządy nie są w jednolitej postaci. nie jestem już sobą, tą pewną siebie, rozpieszczoną księżniczką. chyba dorosłam. pokochałam z całego serca. dziś wystarczy mi jeden uśmiech i rozpływam się.

każdego dnia na nowo karmimy się kłamstwami  trwając w nich bez jakichkolwiek przeszkód  bo tak jest łatwiej? łatwiej oszukiwać samych siebie? wciąż na co dzień zabijać podświadomość  po to by pozornie wyjść na prostą? marne realia. zatruwasz własne życie  by żyć. ciągniesz za sobą stertę odmiennych pytań  tych pozostawionych gdzieś w tle tego życia  tych  na które odpowiedzi od zawsze były Ci obce. kolejne parę niezrozumiałych schematów  niezałatwionych spraw z przeszłości  łapiesz oddech  siadasz  kończysz temat.   endoftime.

endoftime dodano: 7 maja 2012

każdego dnia na nowo karmimy się kłamstwami, trwając w nich bez jakichkolwiek przeszkód, bo tak jest łatwiej? łatwiej oszukiwać samych siebie? wciąż na co dzień zabijać podświadomość, po to by pozornie wyjść na prostą? marne realia. zatruwasz własne życie, by żyć. ciągniesz za sobą stertę odmiennych pytań, tych pozostawionych gdzieś w tle tego życia, tych, na które odpowiedzi od zawsze były Ci obce. kolejne parę niezrozumiałych schematów, niezałatwionych spraw z przeszłości, łapiesz oddech, siadasz, kończysz temat. / endoftime.

całe moje serce ze szkła  w jego śliskich rękach. justlikelove

emoevelyn dodano: 7 maja 2012

całe moje serce ze szkła, w jego śliskich rękach./justlikelove

Huśtawka nastrojów i karuzela uczuć. Oto mały plac zabaw każdej kobiety.  a.

emoevelyn dodano: 7 maja 2012

Huśtawka nastrojów i karuzela uczuć. Oto mały plac zabaw każdej kobiety. /a.

Czy widzisz te dwie blizny? To ślad po moich skrzydłach. babibu

emoevelyn dodano: 7 maja 2012

Czy widzisz te dwie blizny? To ślad po moich skrzydłach./babibu

Wszyscy potrzebujemy kogoś kto będzie tylko nasz .

emoevelyn dodano: 7 maja 2012

Wszyscy potrzebujemy kogoś kto będzie tylko nasz .
Autor cytatu: choohe

  brałaś coś?   nie  coś ty. hihi  hoho  haha  hvhv  huhu  hehe  haaa  o tęcza jak fajnie.   net

emoevelyn dodano: 7 maja 2012

- brałaś coś? - nie, coś ty. hihi, hoho, haha, hvhv, huhu, hehe, haaa, o tęcza jak fajnie. [ net ]

budzisz się rano  a w źrenicach resztki wczorajszego słońca. to tęsknota ... wiesz? karolinalove

emoevelyn dodano: 7 maja 2012

budzisz się rano, a w źrenicach resztki wczorajszego słońca. to tęsknota ... wiesz?/karolinalove

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć