 |
|
zagubili się w tym na dobre . wiesz jakie to banalne gdy nic wokół nie istnieje ? pewnie tak to brzmi . na pewno tak to brzmi , lecz tak własnie było . najcudowniejsze uczucie świata . nie myśleli o niczym innym , nikt nie mógł stanąć im na drodze do szczęścia . inni ? jakiś wszechświat , który ich odrzucał ? czym to wszystko było w porównaniu do ich wielkiej miłości ? do uczucia świadomości , że ich serca należą do siebie . serca , które utrzymują ich przy życiu . a gdyby któreś zwątpiło ? serce przestaje bić . umiera się psychicznie , emocjonalnie - i właśnie dlatego tak wiele ludzi uznaje miłość za banalną . banalną ponieważ boją się , że gdy już zupełnie w nią uwierzą cały czar pryśnie , a oni ? umrą . najzwyczajniej w świecie . żałośnie umrą na niedobór siebie . / tymbarkoholiczka
|
|
 |
|
" Jesteś jak hera, ja znów chcę latać. Jesteś jak morfa, za każdym razem coraz bardziej mnie pociągasz." ♥
|
|
 |
|
" Mogę rozliczyć każdego z was za gwałt na emocjach, albo odejść kryjąc swą rozpacz. "
|
|
 |
|
" wybacz mi za mało wysublimowane słownictwo ale wypierdalaj głupia szmato zanim cie zajebię !! "
|
|
 |
|
Mam dosyć. Dosyć udawania , że wszystko jest wspaniale , idealnej pary , uśmiechów , czułych słówek przed znajomymi. Niech zobaczą jakie zrobiłeś piekło z mojego życia .
|
|
 |
|
Niszczył ją , a ona nadal była jego .
|
|
 |
|
ja jestem winna ? hah , pierdol się kochanie .
|
|
 |
|
Kurwa , czy ja zawsze muszę być tą pierdoloną swatką ? Nie widzicie , że ja też mam swoje problemy a rady już nikt mi nie potrafi dać ?
|
|
|
|